Objava

Collapse
No announcement yet.

Unutarnja lepota? Hm!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Unutrasnja lepota je sve ono sto nas cini posebnima u ocima drugih..to je deo nasega sarma heheh

    Comment


    • #32
      pojam unutrasnje lepote je usko definisam jednostavnije bih imenovao zene koje za mene to ovde imaju a to su baby i lejla

      Comment


      • #33
        verovatno je lakse traziti tudju unutrasnju lepotu, kada svoju nemas

        Comment


        • #34
          Unutrašnja lepota ne ide bez spoljašnje lepote.Sav naš unutarnji svet se projektuje spolja.
          Rodimo se lepi i kao deca budemo lepi,jer smo dobri i bezazleni.Kad napustimo detinjstvo i postanemo nešto što skoro nikada nismo, naš unutarnji svet na svoj vešt način izlazi napolje i pokazuje se na licu.Pokazuje se u osmehu,u pogledu,svaka naša bora je potpis našeg karaktera i osećanja.Naš unutarnji svet progovara,viče zapeva, ili krikne kroz boju našeg glasa kroz zvonkost u našem glasu.Naša spoljašnjost je naša izvrnuta duša.
          Šta je unutarnja lepota ? Šta kome prija.Nekome prija mir i blagost nečije duše.Neko voli nečiji nemir i stalno treperenje.Nije presudno da li smo pravednici ili grešnici,da li smo dobri ili zli presudno je kakve nas oči gledaju.
          Ljudska stvorenja su delo Tvorca i beskrajno su lepa.Često je lepota sakrivena i zatočena negde u tamnicama naših duša.Često smo i sami tamničari svoje duše,ali nikada nije bilo da se ne nadje neko ko ume na vešt i nevidljiv način, bez pitanja da
          otključa ili poruši zidove i oslobodi lepu pticu - našu lepotu, našu ljubav, jedinu stvar koja sigurno čoveka svakome čini lepim.

          Comment


          • #35
            svako je unutarnje lep.
            sve je stvar ukusa... i mirisa... i zacina C

            Comment


            • #36
              Ja sam velicinu duse uvek identifikovao sa velicinom sisa.Da li sam u zabludi?
              Ukoliko se ne radi o silikonu i najlonu nisi nikako u zabludi.Veličina sisa korelira sa veličinom i lepotom duše.velike sise će se uvek naći tu da se nasloniš na njih da te uteše i zagreju te kad ti je hladno.Veličina duše je u tome koliko je spremna da se daje drugima.

              Comment


              • #37
                Ako oci sijaju i iz njih izlecu zvezde, e ...to ja zovem unutarnjom lepotom.Ona se vidi kilometrima daleko jasno kao dan.

                ---------- Post added at 17:45 ---------- Previous post was at 17:44 ----------

                Za naseg zivota ne ostaje ono sto uzesmo vec ono sto dadosmo.Davanje se uci...

                Comment


                • #38
                  Da ...................
                  If you hate me, you’re the looser, not me

                  Comment


                  • #39
                    unutarnja ljepota je slika i prilika svjeta kojim smo okruzeni

                    SVE sta napišem smatrajte Salom

                    Comment


                    • #40
                      Unutrasnja lepota je fikcija koju su izmisli ruzni ljudi da sebe tebe. Postoje ljudi raznih karaktera, i ljudi njima kompatibilni. Nista vise.

                      Comment


                      • #41
                        eto ja sam baš lepa ... iznutra ... šteta što se to ne vidi - spolja

                        Comment


                        • #42
                          ja sam lep iznutra, a tek spolja
                          Citiat člana Crvenkapica
                          jebeš ljubav ako nije nesrećna

                          Comment

                          Working...
                          X