Objava

Collapse
No announcement yet.

Tata na porodjaju?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    To mu dođe kao onaj vic:

    Došao Crnogorac sa ženom na porođaj. I tokom porođaja padne u nesvijest, jednom, pa drugi put, pa treći put, zatim ulazi babica i kaže: Gospodine, dobili ste ćerku.
    A on će:
    E Bogu hvala pa kad nije muško da se ovako muči ka' i ja!
    ...zamisli kako bi posle prepričavali doživljaje iz porođajne sale ... nekako mislim da je bolje da ostanu samo na pričama o vojsci....
    ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
    sigpic

    Comment


    • #17
      kad bi meni platili.......ma nema tih para.....da ja gledam.....nemaaaaaa sanseeeee
      C'era una volta....

      Comment


      • #18
        Prekrasno mladunce na slici,kao najlepsha filigranska minijatura....ceo Svet i Zivot u tom osmehu... i sam kontakt muzjak-podmladak...koliko neznosti i pripadanja..

        Mislim da mushkarcima treba ostaviti "lov" kao nasledje iskona a zenama -radjanje...Muzjak jeste neko ko stvara zivot..daje uslov...ali ga zena formira i podaruje...veza majka-dete je priridno jaka i to je neraskidivo...Ali,mushkarac-tvorac, je deo price koja je neizostavna u razvitku mladjahnog zdravog potomka i usmeravanju u jacanju ega neznog i milog bebca...a i kasnije...

        Mozda drugi to vide "savremenije"..no mishljenja sam da nashe mushkarce treba zashtititi od shoka i neprijatnosti,a opet oni ce biti divni prijatelji i ljubavnici pa ce svoje zenke i zenke -majke shtititi i postovati i pomagati...

        Comment


        • #19
          Dogovor!
          Oboje moraju biti 'ZA', ako zele da muškarac prisustvuje. Glupo je i terati nekoga i insistirati na bilo čemu. Ja još nemam stav prema tome, ali bih mogao i jedno i drugo. Nije porođaj ništa nenormalno što nije za ljude, ali opet možda ženi treba podrška, a možda želi i sama kroz to da prođe...

          Comment


          • #20
            Sama i uvek SAMA!!!

            Comment


            • #21
              nije mi to padalo na pamet, mada sam oboje rodila prirodnim putem, sve se prezivi i ne bi volela da je bio prisutan , slusala sam da muskarci gledajuci taj prizor mogu emotivno da ga udalje od iste zene ... pa po malo verujem u to...

              Comment


              • #22
                Jako je bitno razgovarati sa partnerom o tome i videti da li on uopšte ima želudac za to. I naravno uzeti u obzir sve komplikacije do kojih može doći, ipak nije lako gledati voljeno biće kako se muči. Moj dragi će prisustvovati

                Comment


                • #23
                  Da se citiram samog sebe

                  Citiat člana axxo Pogledaj Post
                  Bzvz
                  Ne vidim zasto bi muz prisustvovao tako necemu, samo moguci problemi....i zar mislite da bi taj muskarac tu zenu posle mogao gledati na isti nacin kao i ranije....pfffuuujjj

                  Posle kazete gledaj kretena vara zenu
                  A da ne bi vi zene da jos mi i rodimo to dete, podojimo ga....!?
                  Ae sto ga pravimo, idemo u vojsku, radimo glupave poslove,.... jurimo vas ceo zivot da bi nam se na kraju smucile....I jos sad i ovo

                  Ma ajte molim vas, nemojte mi kazti

                  Comment


                  • #24
                    Prvo nemoj biti šovinista i pričati u množini, nije lepo. Drugo, kakva ti je to žena koja radi svog sebičluka traži da prisustvuješ porođaju?
                    Smatram da je bezobrazluk zahtevati od muža da bude u sali, jer ne može svako da gleda porođaj. Mom budućem mužu nikada nisam tražila da bude samnom u sali, ali kada sam zatrudnela on me je pitao šta mislim o tome jer želi da bude samnom. Naravno do tad treba dosta razgovarati i uputiti muškarca u sve ono što će videti i u sve ono što se može dogoditi. Ženama je porođaj nešto sasvim prirodno i logično je da na njega drugačije gledaju. Meni moj muž ne treba u sali da bi vrištala na njega ili ga krivila za bolove! On je tu zato što želi da podeli samnom taj trenutak, da čuje prvi plač svog deteta, i da preseče pupčanu vrpcu ako to želi. Sve je stvar dogovora, kao i bilo šta drugo u vezi i braku, tako i to prisustvo. Naravno da će se muškarac odaljiti od žene ako ga ona prisiljava da bude tu, opet kažem, nije lako gledati voljeno biće kako leži i grči se u bolovima, a svesni ste da ne možete pomoći.
                    Ne razumem zašto je tebi pravljenje deteta toliko zamoran i težak posao? U vojsku te ne tera žena ili devojka da ideš već država, pa se za to žali i kukaj negde drugde. Glupave poslove ne moraš da radiš, završi školu i usavrši sebe do maksimuma i imaćeš dobar posao i još bolju platu. A ako ciljaš na pranje sudova, sređivanje, usisavanja i sl. to je sve stvar kulture, vaspitanja i higijene. S obzirom da ženski rod ne podnosiš čim pričaš sa tolikim gađenjem niko te ne sprečava da postaneš homoseksualac.
                    Samo, nemoj tražiti da neko poštuje tvoja mišljenja i stavove jer ni ti to ne činiš.

                    Comment

                    Working...
                    X