Objava

Collapse
No announcement yet.

Kada stupiti u brak?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    C'era una volta....

    Comment


    • #17
      Aristotel je smatrao da muškarac treba da bude stariji od žene makar toliko da bi mogao da joj bude otac!
      Naveo je seksualne, hedonističke, socijalne, estetske... razloge.

      Comment


      • #18
        U brak treba stupiti posle cirka pet do sest razvoda.Minimum.Nikako pre.

        Comment


        • #19
          najbolje da se sapleteš pre tog "stupanja"

          Comment


          • #20
            A i taj izraz ,,stupiti,,.Asocira na vojsku.Ja onda dogjem nesto kao dezerter.Sad trazim politicki azil kod neke ridjokose.

            Comment


            • #21
              ni malo nije bitno KADA vec SA KIM
              nikad nije kasno, moze biti samo rano, a muskarci kasnije sazrevaju i olako mladi stupaju u brak nesvesni svojih odgovornosti (cast izuzecima)

              Comment


              • #22
                Svakako ne u srednjim godinama vec u mladim ili zrelim skroz.Sredina je jako los izbor za sklapanje braka.

                Comment


                • #23
                  Citiat člana Carka Pogledaj Post
                  Svakako ne u srednjim godinama vec u mladim ili zrelim skroz.Sredina je jako los izbor za sklapanje braka.
                  kakve veze imaju godine sa ulaskom u brak svega ti?
                  iako ne verujem u bracnu zajednicu kakvu nam pruza neki papir, crkva ili....
                  ja mislim da su brakovi sklopljeni izmedju ljudi u "zrelijim" godinama stabilniji brakovi, brakovi koji bolje funkcionisu, manje gresaka...

                  ko bre moze reci da je bolje kad klinci stupe u brak?
                  za sta i koga bolje, za advokate, za zivce, za jadnu decu posle razvoda...

                  carkice
                  gore, cetvrto "dugme", pise chat
                  klikni ga i tamo


                  ---------- Post added at 18:53 ---------- Previous post was at 18:45 ----------

                  Citiat člana HardCandy Pogledaj Post
                  Sa koliko godina se odlučiti na zajednički život i stvaranje porodice? Koliko dugo je potrebno poznavati se pre stupanja u brak?
                  moje licno misljenje je da se to nekako oseti, i da se u to udje spletom prirodnih okolnosti, deca, obostrano shvatanje da tu nema sta da se ceka....
                  ukoliko neko nije siguran u to ne treba stvar forsirati, naprotiv ne treba je ni mnogo komentarisati, jednostavno pustiti tu osobu da sama dodje do zaklucka da zeli brak (naravno ukoliko vam je dovoljno stalo do te osobe)
                  takodje ako jednoj "strani" ne odgovara da ceka toliko dugo treba napraviti nagli prekid veze i time ostaviti prostora onom drugom da dodje do zakljucka sta ....
                  uglavnom ovde nema pravila, bas koliko ljudi toliko i cudi, toliko i razlicitih veza koje funkcionisu ovako ili onako
                  veoma diskutabilno cak i za ljude kojima je ovo da kazem posao

                  Comment


                  • #24
                    da sad imam 25 god (kao kad sam se udala), nikad se ne bih udala, samo bi sebi rodila dete i uzivala u majcinstvu
                    =========================
                    :lolisa:

                    Comment


                    • #25
                      Oprosti Okisha,ali ne misliš li da bi to bilo malo sebično??Prema tome djetetu mislim.
                      Rodila bi SEBI??

                      Comment


                      • #26
                        Citiat člana HardCandy Pogledaj Post
                        Sa koliko godina se odlučiti na zajednički život i stvaranje porodice? Koliko dugo je potrebno poznavati se pre stupanja u brak?

                        nema pravila... kad osetis da si spreman...

                        Comment


                        • #27
                          ali kako god obrnesh i okrenesh stvar zvana "brak" je kako to lepo objasniti

                          recimo:
                          brak je jedna velika "kaka" koju moz da gledas kao "tortu" ako imas dovoljno maste ili jbg ako nemash...i miris i ukus kako ide ona neka reklama

                          Comment


                          • #28
                            sto kasnije to bolje

                            Comment


                            • #29
                              Kada stupiti u brak?

                              Nikad

                              Comment


                              • #30
                                nemam pojma, valjda to dođe na svoje mesto ako su se dvoje našli i skontali.
                                ili sam u zabludi
                                crvenkapice?
                                Citiat člana Crvenkapica
                                jebeš ljubav ako nije nesrećna

                                Comment

                                Working...
                                X