Objava

Collapse
No announcement yet.

Ljubav posle prevare?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    posle prevare nemoze biti isto a i sto kaze fairy kakva je to ljubav onda ako je do prevare doslo ..

    Comment


    • #92
      Prevara?! Sta je za vas ta famozna prevara? .....)))

      Nekad negdje izjavih da Ljubav ne nestaje sa "prevarom".Danas volim,sutra ne volim....)))))

      Bio suncan i lijep dan...islo se na izlet ....i tako)))
      Ma shvatis s godinama
      Ooooo...pa zaista je danas nenormalno, biti normalan!!!


      Comment


      • #93
        Prevara? Fizicka ????ma dajte l;judi to je normalna stvar-danas ...
        Ako je prevara u pitanju ona koja bi ugrozila mene , porodicu ili bitno uticala na zivot ...ne znam da li bi presla preko toga jer takva prevara -koja ce ugroziti mene ..moj zivot ...pokazuje nemarnost ,ne brigu pa i izostanak ljubavi onoga koji je prevario
        Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

        Comment


        • #94
          moje iskustvo
          trpela sam godinama prevare (bivseg supruga)
          .........svakoj toleranciji jednom dodje kraj
          ........pustis malo. pa opet malo, pa sve ode beskrajno daleko..........
          ===========

          Comment


          • #95
            ne... i ne...

            Comment


            • #96
              Posle fizicke moze ,ajte zene u kom veku zivimo , pa svi smo mi ziva bica .Adrenalin proradibas kad ne treba nekada
              A i kad oprostis prevaru ti njemu to je i tebi otvoren put jbg ravnopravnoste medju polovima

              Comment


              • #97
                Dok ne pogledash na sat....

                Comment


                • #98
                  Gde je ljubav ne bi trebalo da ima prevare.
                  Prevaru činimo kad idemo iz jedne zajednice sa nekim da tražimo neku drugu zajednicu sa nekim drugim.To je lutanje u potrazi za ljubavi.Bekstvo iz lažnih odnosa i pakta sa lažima.
                  Ako se i dogodi da ljubav bude izneverena ona će da preživi jer ona oprašta,ona je nesebična ona voli da je uz nas pa makar i pod nogama.
                  Ljubav od srca je apsolutna i nema ništa jače od nje.
                  Ljubav od silikona je već nešto drugo.

                  Comment


                  • #99
                    zavisi kako ko podnosi i gleda na pojam "prevara"
                    nikad nista vise nije isto posle prevare (mislim kad muskarac prevari zenu)

                    ==============

                    Comment


                    • Ne - i ne!... laz i prevaru ne podnosim!... paticu, plakacu, al oprostiti necu!...
                      Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

                      Comment


                      • hehe tako je

                        jos kad sam bio mali reche mi deda, "kad zakucas ekser nemoj ga vaditi ali isto tako pazi gde ga zakucavash"
                        mozda se samo vratim da ga overim ("exer") za svaki slucaj da ne ispane....tj u prevodu ako je sretnem oteram je u pm i produzim dalje

                        Comment


                        • Pametno!

                          Ma, takvi ljudi mi ne trebaju u zivotu!
                          Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

                          Comment


                          • Moje shvatanje je malo drugacije.... Ljubav nema veze sa prevarom.... Mozete nekog mnogo voleti ali ga ipak i prevariti....To je trenutak slabosti, znate da gresite ali ipak nastavljate... A posle se molite da se ne sazna i ne izgubite tu osobu koju volite..... Ako se ne sazna sve je ok

                            ---------- Post dodat u 17:49 ---------- Prethodni post je bio napisan u 17:48 ----------

                            A da, dok postoji ljubav treba se boriti.... samo u nedostatku nje se treba razilaziti.... Svako zasluzuje drugu sansu....

                            Comment


                            • @ cupika

                              ja prihvatam drugacije misljenje....

                              ali ajde ti mei lepo reci, kazes ljubav nema veze sa prevarom....
                              pa nema direktne, ali posle prevare da li je moguce da ta ljubav bude ista?
                              po meni nije, pa stoga ima itekakve veze sa prevarom koja bi se desila posle rodjene ljubavi

                              recimo da imas sliku, ili u ovo moderno doba cak i snimak kako se tvoja "ljubav" tamo valja i razmenuje tecnosti sa nekim strancem....gledas taj snimak i sve mu/joj nesto oprastas?
                              jel tako?

                              ja bi joj dao drugu sansu, nek bude na 100m od mene da ne bi izgubila bilao kakvu sansu za bilo shta(fali nam neki smajli...ono kao giljotina)

                              samo moje razmisljanje koje je nastalo u datom momentu
                              ne znaci da sam u pravu, ja ovako samo (sada) razmisljam

                              Comment


                              • posle prevare samo ljubav prema domovini može da ostane

                                Comment

                                Working...
                                X