Objava

Collapse
No announcement yet.

Muvanje - nekad i sad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    nema to ba....ho's bona-ne's...ne moras...ima ko 'oce
    C'era una volta....

    Comment


    • #17
      ufff,,jako romanticno.......a ..jesi tako muvao nekad ili sad???..

      nego tema....ako se misli na nekad ,,u prvobitno doba....misim da nije mnogo drugachije,,ustvari togashni nashi divlji sunarodnici kad vide sta se sada deshava....misle che da smo podivljali...
      postoje dva tipa MUSHKARACA....
      jednima se svidjam....
      a druge nemaju ukus.....
      hmmmm...a treti pozvache prijatelja umesto mene...sigpic

      Comment


      • #18
        Nekada je muskarac prilazio zeni ...danas je obrnuto (mozda su zene danas opasnije )
        Danas i ako prilaze zeni to je direktno ;"bil se ti kecala samnom ? "
        uzas
        naravno ima i onih koji imaju shlifa...i znaju iz daleka da zavode ...pogledom...pokretima...zatim recima...svojim dahom nas ostave bez daha
        Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

        Comment


        • #19
          Некад се мувало на разне начине.Што се тиче кафића и кафане некако овако.Седиш са другарицама и не занима те онај што те гледа већ одавно.Не гледаш га.И не треба јер тај задатак има другарица.А ти имаш у кадру њеног изабраника.Па преносите једна другој где гледа и шта ради.А он сад ко би га знао има друга па сви негде гледају.Онда се он осмели да крене ал ево кад пре једанаест сати мораш кући...И тако идеш да купиш нешто на другом крају насеља....

          Онда ти неко пошаље конобара да пита "шта пијете шаље...." и док си рекла не хвала ништа столови су већ састављени већ знаш да се зове Јован и да ти нема мрдања....

          Довијали смо се на разне начине.Размењивали књиге и које не читамо,музику коју баш увек и не слушамо,идемо негде где баш и није неопходно.

          Беху времена.

          Ал да су старије генерације биле имуне на имати и немати није истина.знало се добро ко живи у ком крају.Да ли вози или не вози.Знало се у коју гимназију иде.Знало се где летује.Знало се и онда које се ципеле и која одећа носи.Знало се идеш ли на зимовање или не,скијаш или не.Много тога се знало.И где ко излази.И да ли га возе или иде трамвајем.Све се знало и било важно.

          Ал беху ипак времена.Некако било добро.Некако је јако лепо бити млад.

          Comment


          • #20
            e moram...
            imam godina taman da znam i za pre i za sad...
            isti k...c....
            alo breee muski...zene sluze da se love...a ne da se kmeci i nalazi sijaset razloga zasto nisi napao...
            nemam para,nemam auto,nemam zub prednju dvojku...
            a one cekaju...
            HIS NIGER ES; HUNC TU, ROMANE, CAVETO!

            Comment


            • #21
              Мушко није мушко ако нема избијену двојку.
              И ожиљак на аркади.

              Comment


              • #22
                Citiat člana malanastija Pogledaj Post
                Мушко није мушко ако нема избијену двојку.
                И ожиљак на аркади.
                :confused:
                Ja bih bila odusevljena kad bi mi neko ovo objasnio
                [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                Comment

                Working...
                X