Objava

Collapse
No announcement yet.

Neobavezne varijante

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neobavezne varijante

    Da li praktikujete neobavezne varijante? I da li su vam one bolje od stalnih veza ili je to samo trenutni izlaz iz usamljenosti?

    I da li vise muskarci vole ove varijante od zena?

  • #2
    I to je za ljude! Nešto mislim da su devojke naklonjenije toj varijanti!

    Comment


    • #3
      Eh...jadnicak mali..nije siguran? Boy..Boy...Boy... ccc

      Comment


      • #4
        Praktikujem samo neobavezan flert,dalje nikada nisam.
        Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

        Comment


        • #5
          nista bez hemije nije moguce

          Comment


          • #6
            Eh...jadnicak mali..nije siguran? Boy..Boy...Boy... ccc

            Boy je siguran, samo ...........

            Comment


            • #7
              ponekad sex ojaca musko zensko prijateljstvo

              Comment


              • #8
                Nikad nisam bila u tim kombinacijama...volim osećaj pripadnosti,koliko god da traje...eeeeee....jbg...kod mene traje uvek dugo....

                Comment


                • #9
                  Bez obaveze je zakon! Reč 'obaveza' je dovoljna da uputi na prirodu bilo čega.

                  Comment


                  • #10
                    Istina.. Obaveza ne valja, smanjuje slobodu..

                    Comment


                    • #11
                      Citiat člana HardCandy Pogledaj Post
                      Bez obaveze je zakon! Reč 'obaveza' je dovoljna da uputi na prirodu bilo čega.
                      Istina.. Obaveza ne valja, smanjuje slobodu..
                      Ljudi, nemam pojma zasto se uvrezila fraza o ozbiljnoj vezi ili braku kao "obaveznim", ali vise je nego evidentno da jeste, iako to faktickom situacijom nema apsolutno nikakve veze.

                      Rec obaveza se uvek odnosi na nesto sto mora, ali da li sam ja u vezi (sutradan u braku) sa nekim zato sto moram ili zato sto sam ja (naravno zajedno sa tom osobom) tako odlucio. A cim sam ja sam odlucio i niko me na to nije naterao, znaci da sam to uradio kao potpuno slobodan. Toliko o slobodi u kontekstu koji ste pominjali.


                      Sto se tice ti kako kazete "neobaveznih" varijanti, cini mi se da generalno pate od jedne od jedne teske bolesti, da bi uopste mogle da se svrstaju u kategoriju ljubavi, a to je nedostatak iskrenosti, stavise svesno foliranje.

                      Moze da se desi da ta "neobavezna" varijanta, kako Fairy rece, bude neki trenutni izlaz iz usamljenosti, ali to je medvedja usluga samom sebi, jer kad sve prodje (a prodje nejcesce vrlo brzo), onda smo mnogo usamljeniji nego sto smo bili pre nego sto smo se uopste i upustili u sve to. To je sigurno tako, samo sto su neki to spremni samima sebi da priznaju, a neki nisu i i nikada nece biti, jer jednostavno nece, draze im je da zive u zabludi da su "frajeri" ili "ribe".

                      Comment


                      • #12
                        Feta cheese.

                        Ozbiljna veza i brak nose sa sobom određene obaveze. Na to se i misli. Neobavezne varijante donose lepotu trenutka. Ukusi su različiti. Takođe i izbor. I zašto bi pobogu se neko osećao više usamljen kad ne bude više u neobaveznoj varijanti? Sad stvar je izbora i trenutka u kakvoj ćeš vezi završiti.

                        Comment


                        • #13
                          Nista u zivotu nije obavezno...niko nikog ne tera da uradi nesto ako taj neko to ne zeli.Po meni je sve neobavezno...

                          Comment


                          • #14
                            Bebe pa sta se smejes bre. Nista nije obavezno dok se drugacije ne naredi:P

                            Comment


                            • #15
                              Ja praktikujem neobavezne, al nekako mi se uvek desi da nađem nekog ko je ozbiljan...

                              Comment

                              Working...
                              X