Objava

Collapse
No announcement yet.

Neobavezne varijante

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Probala i jedno i drugo. Preferiram bliskost, poverenje a to je sad kao nešto "out". Ali svi zapravo to traže, samo... Neobavezne varijante su dobre kad vam šljune ego iz raznoraznih razloga pa vam treba tako nešto da vam potvrdi da ste riba/frajer ali to uvek kratko traje i kao što rekao/la feta, posle toga ste još usamljeniji nego pre.

    Comment


    • #17
      Neobavezna varijanta vam je kao 'pre-paid', dakle- znate na čemu ste...
      A ova druga varijanta je uvek neizvesna, i ne znate nikad šta vas čeka, osim da redovno morate da izmirujete obaveze (po računima), dok god traje pretplata.

      Comment


      • #18
        Citiat člana Una Pogledaj Post
        Probala i jedno i drugo. Preferiram bliskost, poverenje a to je sad kao nešto "out". Ali svi zapravo to traže, samo... Neobavezne varijante su dobre kad vam šljune ego iz raznoraznih razloga pa vam treba tako nešto da vam potvrdi da ste riba/frajer ali to uvek kratko traje i kao što rekao/la feta, posle toga ste još usamljeniji nego pre.
        Rekao, u ovom slucaju

        Comment


        • #19
          Ok Feta, sad sam sigurna. Ništa loše nisam mislila

          Comment


          • #20
            Na zalost sve je vise devojaka koje ne zeli nista vise od neobavezne veze...Licno...takve stvari postale su mi odvratne...Prevazisao sam taj period kada su mi prijale te neobavezne veze...Ipak je mnogo lepse imati nesto ozbiljno i pravo.......

            Comment


            • #21
              Prijaju mi te varijante...Zadnje tri devojke sa kojima sam bio nisu bile iz mog grada,nego dosta udaljenje,pa smo se vidjali jednom mesecno nekad malo redje i to mi prija,ne moram mnogo da se cimam,dodje kod mene na 5 dana zezamo se,seksamo se bude svega i onda dalje sa zivotom i svakodnevnicom

              Comment


              • #22
                ...ne mogu tako kao echo.Mogu, ali neću.
                Kako to -'seksamo se, bude svega, i onda dalje sa životom...' ?!? A šta je onda 'to' ako nije život?!

                Comment


                • #23
                  Nisam za neobavezne varijante.Ceo zivot me prate duge veze.

                  Comment


                  • #24
                    ako nema i duse i tela ne treba mi samo jedno mislim da je to pomalo detinjasto

                    Comment


                    • #25
                      To može biti slatko, u početku...
                      Ja sam se u takvoj varijanti zaljubila i onda je bilo komplikovano, a ja tužnaaaa...

                      Comment


                      • #26
                        ovako - da li smo za neobavezne varijante - evo ja cu da kazem kada vi necete u ime oba pola -: JESMO : -naravno devojke koje kazu da nisu, - to treba postovati - jer evo primera - smuvate se sa nekom devojkom i prvi put se zadesite u krevetu i krenete da je skidate - i dodjete lepdo njienig cipkastog donjieg vesa sa masnicama sa strane na bokovima u bordo boji i krenete da ih skidate ,neretko ce vam ista devojka reci ,,STANI " ili nesto slicno - i naravno da se u vama pocne buditi zver i zelja da ih i pokidate sto pre i vidite poslasticu koja vas ceka ,.....

                        To je u nasoj prirodi, to je nas nagon a svoje prirode se ne treba stideti, neki kazu da je to samo fizicki, ili trosenje, ili sta god, ili pak nemoralno, ili..... To smo mi , ne stidimo se nahraniti , i ne trebamo se stideti da nam bude lepo, nemoze par pojedinaca ili knjiga poznata pod imenom ,,bon - ton " izbrisati 400000g evolucije, i cinjenice da smo zveri koje se privlace iz jednog razloga da bi oboma bilo lepo,

                        Comment


                        • #27
                          a ako neko ne zeli da mu bude lepo - onda - u manastir

                          Comment


                          • #28
                            Slušaj,bre,Đavole...Što je moje,moje je....

                            I tu je tačka...Volim osećaj pripadnosti i zato ne volim neobavezne varijante...

                            Comment


                            • #29
                              Sex na gladan stomak ne dolzi u obzir.Zbog toga obaveza u kuhinji ostaje?

                              Comment


                              • #30
                                Citiat člana Bebe Pogledaj Post
                                I tu je tačka...Volim osećaj pripadnosti i zato ne volim neobavezne varijante...
                                sto je tvoje ' pa neces se sama igrati sa njom ' treba tu muska ruka bre , da vidis sto imam lepe i duge prste draga ,.......

                                Comment

                                Working...
                                X