Objava

Collapse
No announcement yet.

Plavusha: mit, profesija ili neshto trece?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Plavusha: mit, profesija ili neshto trece?

    Zasto mushkarci vole plavushe?

    Da li su shale na njihov racun samo prikrivanje mushkih zelja, a njihova sexipilnost i harizma koju poseduju neodoljiva i neizbezna?
    Nemali broj crnki se farbalo u plavo da bi postigle cilj, uspeh...
    Da li To samo dokazuj jedno-da su odvajkada bile vishe zeljene, vidjenije..uspeshnije?

    Sta mislite o mitu 'Plavusha' ?..

  • #2
    zasto sam se onda ja prefarbala ponovo u smedje

    Comment


    • #3
      hahahahaha
      ju kakva tema
      plavka sam i plavka cu biti doveka


      dusho znam da volish shto sam plava
      nek prichaju da sam glupa
      ne smeta mi bash je strava
      za mnom njima srce lupa

      Comment


      • #4
        Plavuša je institucija! To je all-in-1 persona, dama, zavodnica, opasnica.... ma plavuše mogu sve! Fairy, ja ne znam šta tebi bi da se odrekneš takvog statusa... jednom 'palette'-om kafene boje!? Ja znam jednu što je uradila suprotno i expresno me oborila s nogu!

        Comment


        • #5
          Da...Volta...no ne rece STA je to sto plavushu cini neophodnom?...(ako?)

          Comment


          • #6
            nesto.......kad saznam reci cu ti
            C'era una volta....

            Comment


            • #7
              Neophodnom ih čini nekakva 'hemija'!
              P.S.:u pitanju je hidrogen,t.j.- blanche!

              Comment


              • #8
                hahaahah...TAJ miris je neodoljiv!!!hahaha

                VOLTAAAAAAAAAAAAAA don't LAZI!!!!!!

                Comment


                • #9
                  Joooj mora da si i ti plavushan...nezna mushkarcina..zelenook..ki brdo!

                  Ali lagish za njh 10!!!! Sheretu jedan!!!! Reci...necee ti niko nista!

                  Ako je plavo mora da je neverovatno?..Hajde pricaj kroz svoj istorijat..nisi celog zivota vozio auto bez suvozaca!?

                  Comment


                  • #10
                    Plavusa=Istina
                    Prase=Istina
                    Zamissite prase koje nema brnjicu, kako rilja i pravi stetu i zna onako ponosito-umisljeno da digne "nos" i dici se svojim umecem....sta god to bilo

                    Zivela istina

                    Comment


                    • #11
                      joj ovim samu sebe kopam al jbg nisam mogla da odolim

                      **plavushino pismo sinu**

                      Dragi sine,

                      Pišem ti ovo pismo, kako bi znao da ti pišem. Ako dobiješ ovo pismo, znači da je dobro stiglo. Ako ga ne primiš, javi mi, tako da ti ga ponovo pošaljem. Pišem sporo, jer znam da sporo čitaš.
                      Neki dan je tvoj otac pročitao u novinama da se, po statistikama, većina saobraćajnih nezgoda događa 1km od kuće, tako da smo se nedavno i mi preselili malo dalje od kuće. Kuća je prelepa, imamo čak i veš mašinu, ali ne znam da li radi. Juče sam stavila veš da se pere, povukla vodu i veša više nije bilo...
                      Ovde vreme i nije tako loše. Prošle nedelje samo je dva puta padala kiša - prvi put je trajalo 3 dana, a sledeći put 4.
                      U vezi one jakne koju si želeo, tvoj ujka Mica mi je rekao da, ako ti je budemo slali, da skinemo dugmad, pošto su dosta teška, jer to bi više koštalo, tako da smo skinuli dugmad i stavili ih u džep.
                      Pre nekoliko dana eksplodirala je boca plina u kuhinji: tvog oca i mene je izbacilo van kroz prozor: koji osecaj! Nakon toliko godina, otac i ja smo prvi put izašli napolje zajedno.
                      Pošto već spominjem tvoga oca - dobio je novi posao! Jako je ponosan. Ispod njega se nalazi oko 500 ljudi... zaposlili su ga na gradskom groblju... održava travnjak.
                      Tvoja sestra Ivana, znaš ona koja se udala za svog muža... napokon je rodila! Ne znamo još pol, tako da ne znam da li si postao tetka ili ujak... ako bude curica, tvoja sestra će je zvati po meni... Čini mi se malo čudno da svoju ćerku zove "mama".
                      Tvoj rođak Radojica se oženio... po celi dan se moli pred ženom, jer je devica. I da znaš da više ne viđamo tvoga ujaka Miodraga, onoga koji je umro prošle godine...
                      A da ne govorim o tvom bratu Stevanu... on je grozan... zatvorio je vrata od auta, a unutra su ostali ključevi. Morao se vratiti u stan kako bi uzeo duplikat i kako bi nas sve izvukao iz vozila. Katastrofa!!!
                      Dobro sine, neću ti napisati adresu, jer ne znam koja je. Porodica koja je ovde pre nas živela, uzela je kućni broj sa zida i ponela ga sa sobom.
                      Ako vidiš Mariju, pozdravi je, a ako je ne vidiš nemoj joj ništa govoriti.

                      Mama koja te voli.

                      PS: Htela sam ti poslati nešto para, ali sam već zatvorila kovertu.

                      Comment


                      • #12
                        udara plavusha glavom od zid.....zid se srusio...pa pametniji popushta....
                        Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

                        Comment


                        • #13
                          postoje dva tipa MUSHKARACA....
                          jednima se svidjam....
                          a druge nemaju ukus.....
                          hmmmm...a treti pozvache prijatelja umesto mene...sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Što se dogodi kad dvije plavuše trče jedna prema drugoj?
                            Razbije se ogledalo

                            Comment


                            • #15
                              postoje dva tipa MUSHKARACA....
                              jednima se svidjam....
                              a druge nemaju ukus.....
                              hmmmm...a treti pozvache prijatelja umesto mene...sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X