Objava

Collapse
No announcement yet.

Plavusha: mit, profesija ili neshto trece?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Isla plavusa avionom u New York. Imala je kartu za drugi razred, ali je sjela u prvi. Dodje stjuardesa i kaze joj da se mora prebaciti iz prvog razreda u drugi.
    - Ne, meni je ovdje dobro.
    Dodje kopilot i ponovi joj isto.
    - Ne,ne, meni se ovdje svidja.
    Dodje kapetan i nesto joj sapne u uho. Plavusa se digne, kaze:
    - Pa sto mi to niste odmah rekli, i ode u drugi razred.
    Pitaju kapetana:
    - Sto ste joj rekli?
    - Da prvi razred ne ide za New York.

    Comment


    • #17
      Boy , dusho..hajde vec jednom:" ispljuni " taj stav o plavushama i o o temi....da te cujem ptico!......

      Comment


      • #18
        E Hana, to je samo mit. I dobri vicevi.

        Comment


        • #19
          Da...plavuše su čudo....

          Comment


          • #20
            plavuse su sada na redu za zezanciju ,Izvinjavam se svakoj plavusi a poznajem ih dosta ,ali staces posle muje i hase koji vise nisu u nasem timu dosle rezervne igracice

            Comment


            • #21
              heheh,setih se sada...

              Resio neki tip sveznalica da zeza plavusu pa joj kaze:
              -Ajde ovako,da postavljamo pitanja jedno drugom pa ako ti ne znas odgovor kad te pitam,das mi 20 evra a ako ja ne znam odgovor na tvoje dajem ti 300 evra!
              Pristane plavusa.
              Kaze joj frajer,ajde,prva ti postavi pitanje sav ubedjen da ce znati odgovor.
              Pita plavusa:"Sta je to,kad ide uzbrdo,ide na 3 noge a kad silazi ide na 4?"
              Poceo tip da razmislja,prelistava enciklopedije,gugluje...ma nigde odgovora!
              I odustao. Kaze,e evo ti 300 evra,ne znam al da mi kazes odgovor sad!
              -Plavusa odgovara:
              ne znam ni ja,evo ti 20 evra
              Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

              Comment


              • #22
                Mice, reći ću samo jedno - Brunnettes do it better!

                Comment


                • #23
                  fatalna plavushica mice

                  Comment


                  • #24
                    Ma, šta mi vredi, kad ste vi plavuše uvek u većini

                    Btw, mislila sam na kuvanje kafe , to ćeš morati da dokažeš

                    Comment


                    • #25
                      Iju, draga, pa ne bi valjda meni sikterušu, zar sam ti se toliko zamerila?

                      Comment


                      • #26
                        U principu ne biram cure po boji ali ima jedan čuperak plavi, a znate li gde?

                        Comment


                        • #27
                          Dnevnik nedavno udate plavuše

                          Ponedjeljak
                          Evo završio se medeni mjesec i smjestili smo se u naš novi dom. Veoma je
                          zabavno kuhati za Tomu. Danas sam napravila predivan kolač po receptu:
                          'Umutite 12 jaja odvojeno'. No kako nisam imala dovoljno posuda, morala sam
                          pozajmiti nekoliko iz susjedstva da bih umutila sva ta jaja. Kolač je ispao
                          super.

                          Utorak
                          Tomo je za večeru želio voćnu salatu. U receptu je pisalo 'Poslužite bez
                          ičega', pa sam skinula odjeću. Ali, Tomo je doveo prijatelja na večeru -
                          nikad nisam vidjela tako začuđena lica.

                          Srijeda
                          Odlučila sam danas poslužiti rižu po receptu koji glasi ovako: 'Potrebno je
                          dobro pranje prije stavljanja riže u kipuću vodu'. Ugrijala sam vodu,
                          okupala se, pa tek onda stavila rižu da se kuha. Ukus od toga nije bio
                          bolji, ali kad kažu...

                          Četvrtak
                          Danas je Tomo tražio salatu. Iskušala sam novi recept koji glasi:
                          'Isjeckajte sve sastojke i onda pospite po listovima zelene salate, sat
                          prije nego što je poslužite. Morala sam otrčati skroz do maminog vrta.
                          Posula sam salatu po listovima i tamo čekala sat vremena da je pas ne bi
                          pojeo. Tomo je navratio i pitao me osjećam li se dobro. Pitam se zašto.

                          Petak
                          Tomo je danas bio u kupovini i donio pile. Zamolio me je da ga sredim za
                          nedjelju. Nisam bila sigurna kako se kokoši oblače nedjeljom, ali sam našla
                          preslatku haljinicu i male cipelice. Izgledala je divno, ali je Tomo, kada
                          ju je vidio, izašao iz kuhinje brojavši do 10. Nije mi jasno zašto, budući
                          da sam već znala da on umije brojati.

                          Subota
                          Danas su Tomini roditelji došli na večeru. Htjela sam napraviti pečenje,
                          ali
                          smo u hladnjaku imali samo hamburger. Stavila sam ga u pećnicu i podesila
                          kontrole na pečenje. Mora da nešto nije bilo u redu s pećnicom, jer je na
                          kraju pečenja opet ispao hamburger? Tomo nije bio baš sretan, pa jedva
                          čekam
                          sutrašnji dan, da mu skuham neko novo jelo.

                          Comment


                          • #28
                            Tomo je danas bio u kupovini i donio pile. Zamolio me je da ga sredim za
                            nedjelju. Nisam bila sigurna kako se kokoši oblače nedjeljom, ali sam našla
                            preslatku haljinicu i male cipelice. Izgledala je divno, ali je Tomo, kada
                            ju je vidio, izašao iz kuhinje brojavši do 10. Nije mi jasno zašto, budući
                            da sam već znala da on umije brojati.

                            o boze crni toma

                            Comment


                            • #29
                              Kako zabaviti plavusu?
                              Uzmes list papira i s obe strane napises OKRENI
                              Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

                              Comment


                              • #30
                                Pojavila se plavusha u kviz emisiji na TV. Voditelj joj postavi pitanje:
                                - Koliko je 2+2?
                                - Tri - odgovori plavusha.
                                Voditelj se sazali pa zamoli gledalioce da joj daju josh jednu shansu i oni joj daju josh jednu shansu. Plavusha na isto pitanje sad odgovori:
                                - Pet.
                                Opet se oni dogovorishe da joj daju josh jednu shansu. Plavusha treci put odgovori:
                                - Cetiri.
                                Na to ustaje jedna plavusha iz publike i dobacuje:
                                - Dajte joj josh jednu shansu!

                                Comment

                                Working...
                                X