Objava

Collapse
No announcement yet.

Sta je za vas Prevara?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je za vas Prevara?

    Da li ste nekoga prevarili ako se dopisujete s nekime preko neta?
    Da li ste osobu prevarili ako ste nekoga poljubili?
    Da li ste prevarili ako su vam misli uz nekog drugog?

    Sta je to Prevara za vas?

  • #2
    Sve to su vidovi prevare, i imaju potpuno jednaku težinu!
    'Fizika' je manje bitna, to dođe kao overa.

    Comment


    • #3
      Mnogo komplikovano,
      onoliko koliko su i same emocije komplikovane...svaka prevara pocinje vec razmisljanjem
      o nekom trecem...no ne mislim da postoji i jedna ziva osoba da nekad nije razmisljala
      o nekoj trecoj osobi osim svog partnera....sto ne znaci da bi ga prevarila....

      Comment


      • #4
        Nisu ljudi stvarcice pa da ih nosimo u dzepu ili drzimo na vitrini...
        verni smo svi dok smo zadovoljni i srecni,cim neko odluta nije mu dobro...
        Ne mislim da je prevara kada ti u misli udje neko drugi.Ako bi to gledali,ko je onda veran?Niko...
        Prevara je ,za mene,kada izgubim zelju za intimnim trenucima sa osobom s kojom sam u vezi a da mu to ne kazem,nego iz bilo kog drugog razloga ostanem sa njim.Ko razume,razume
        Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

        Comment


        • #5
          Hmmmm...

          unthinkable...
          nego iz bilo kog drugog razloga ostanem sa njim.Ko razume,razume
          ..izgleda da sam od onih koji ne razumeju taj deo ...
          Pa, zar nije i to prevara s'tvoje strane?! Možda ti to svesno...prevara na prevaru....
          :crnogorac:...rekoh ja , ne razumem te...

          Comment


          • #6
            A ja ne vidim sta ne razumes Pa rekoh da je to prevara.
            Aj da uprostim.

            Imam momka. Ne osecam nista prema njemu. Umesto da mu to kazem,ja precutim i ostanem u vezi s njim samo zato sto imam koristi od toga. To je prevara.
            Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

            Comment


            • #7
              haha,ma izgleda da ne razumes... Ne pricam o sebi i svojoj trenutnoj situaciji,to je bio samo primer.

              Samo sam rekla sta bi bila po meni prevara,a ne da mi se to i desava.
              Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

              Comment


              • #8
                Keč...za mene je sve to prevara...malo sam stroga po tim pitanjima.....

                Comment


                • #9
                  Telo se opere od greha, ali misli ne mogu!
                  Prevara u glavi je višestruko značajnija i prljavija zbog svoje perfidnosti!

                  Comment


                  • #10
                    prevara je isto i kad se npr. dvoje ljudi dopisuju i razmene slike - i kad da se upoznaju - dodjemo do one situacije - da ona ima 10 kg vise , i opet pogledas sliku - to je isto pokvareno i ma nemam reci za to .

                    ma uzasno je lagati sebe

                    Comment


                    • #11
                      Mislim da nemamo prava ni na koga...u ljubavi nema svojine..vlasnishtva..Sve je u uzimanju-davanju, bez racunica i grize savesti..Kad savest proradi eto belaja...sranje na vidiku ili se vec desilo..i sta?..Bicemo bolje i bolji ako to pokazemo i "prijavimo"?..Mislim da je bolje NE povrediti partnera.Prijavili ili ne...jebace nas ona skotina u dushi kadgod budemo pored partnera, i ma koliko bili fenomenalni glumci....sve do tacke kada prihvatimo vlastito laganje sebe kao opravdanje za postupke i pocnemo to da plasiramo kao istinu...To je kukavicluk, licemerje, kvarnost i to je prevara-ali sebe samog....

                      Comment


                      • #12
                        \Laz....jeftino me je da me neko tako "proda" kao hoce da me postedi bola ...missim ..njesra...
                        Laz mi vredja intreligenciju ... a bas imam strpljenja
                        Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                        Comment


                        • #13
                          ,,,,,,

                          Prevara je kad ....trgovac svjesno vrati manajk kusura
                          ....kad ti ne vrate duplu kaparu
                          ....ako platis jagnje a isporuce ti ovcu
                          i tako to.....)))

                          Izdaja je....ako zaglavis robiju jer neko nije mogao da cuti )))

                          A da ne mislis ti mozda na preljubu,a?
                          Ooooo...pa zaista je danas nenormalno, biti normalan!!!


                          Comment


                          • #14
                            prevara
                            ne volim prevaru
                            ni da budem prevaren a ni da prevarim jer sve što trebam ima osoba koja je uz mene

                            Comment


                            • #15
                              Citiat člana kralj herc Pogledaj Post
                              prevara
                              ne volim prevaru
                              ni da budem prevaren a ni da prevarim jer sve što trebam ima osoba koja je uz mene



                              Vidi mi kraljaaaa

                              Pa jos sretan covjek!

                              Ooooo...pa zaista je danas nenormalno, biti normalan!!!


                              Comment

                              Working...
                              X