Objava

Collapse
No announcement yet.

Sta je za vas Prevara?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Sta je to Prevara za vas?
    =============
    prevara je nesto to sam mnogo dugo oprastala
    znala sam daje moj bivsi suprug izlazio tj imao veza sa drugim zenama
    cutala sam, posvetila se deci
    kad je prestao da se krije, javno izlazio sa njima, zapostavio sve, kucu, porodicu, mene............razvela sam se

    ===========
    bolje dobar razvod nego los brak
    =========

    Comment


    • #17
      Kad me slaze da me ne voli pa ja odem sa drugim pa mi kaze :eee, pa zar si stvarno mogla poverovati da te ne volim ?

      E tu me bas prevari , nema smisla

      Comment


      • #18
        Prevara je neuzajamno deponovanje osecanja, paznje i postovanje izmedju dva partnera.Medjutim moje misljenje je da prevara kod muskarca nastaje kada partnerka ponasa se monotono i ne doprinosi toj vezi.,dok kod zena samo ako je muskarac lenj u krevetu

        Comment


        • #19
          prevara postoji samo kao pojam sve ostalo je praksa,sveko od nas u svom zivotu bice zrtva prevare i sto je jos gore bice i njen ucesnik

          Comment


          • #20
            Prevara ne postoji.U naprednom svetu uzima se sta ko zeli i voli.

            Comment


            • #21
              prilazis,grickas mi uvo
              ja ti se vesem oko vrata
              pocinje jos jedan od nasih
              LJUBAVNI FALSIFIKATA
              standardno vodimo ljubav
              u glavi vrtimo slike
              ti mislis na druge zene
              ja na bivse ljubavnike.Ritual napamet znamo
              ko ja gore,ko dole
              glumimo srecne budale
              koje se uzasno vole.
              Prevara.....

              Comment


              • #22
                Glavobolja od vina a nigde aspirina sinoc bila sam sa tobom pijana na podu posteljina u sobi punoj dima slika poznata to je PREVARA!
                Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

                Comment


                • #23
                  "Kilometri vernosti, milimetri ljubavi
                  opet budes sam, budis se bez ikoga
                  niko ruku da ti da
                  ma daj, ma daj, ma daj
                  vernost je prevara"
                  nekako uvek sami sebe prevarimo .Mislim sta reci vise ?

                  Comment


                  • #24
                    Sve sto se desava sa drugom osobom u krevetu a ja nisam tu..........to je prevara!!!

                    Comment


                    • #25
                      prevara je sve ono sto se njoj svidja a neki tamo muskarac joj radi
                      pa cak i kad neki cistach brise hodnike a njoj se svidja sto je chisto

                      sve je prevara

                      ceo zivot je prevara i zato ko nju ebe imam ja sebe

                      ja sebe necu da prevarim a nece ni "on" ja mene

                      ja+ja se najbolje razumemo, niko niko kao ja...to je dobitna kombinacija
                      za nas dvoje, tj ja+ja

                      Comment


                      • #26
                        Podjimo od situacije, biti prevaren. Prvo osecanje koje se javlja je izdaja, pa razocarenje, zatim ljubomora a onda i bes. Sve u svemu jedan ogroman udarac u sam centar sujete.
                        Prokockano poverenje koje se jako tesko obnavlja. A osnov bilo koje iole zdrave veze jeste upravo to, poverenje. Sa tim se postavlja i pitanje, kako prevazici prevaru i nastaviti vezu sa osobom kojoj ne mozete verovati? Za sada jedini odgovor do kojeg sam dosla je ljubav. Ona ljubav koja je dovoljno jaka da se za nju vredi truditi.

                        Comment


                        • #27
                          Citiat člana unthinkable Pogledaj Post
                          Nisu ljudi stvarcice pa da ih nosimo u dzepu ili drzimo na vitrini...
                          verni smo svi dok smo zadovoljni i srecni,cim neko odluta nije mu dobro...
                          Ne mislim da je prevara kada ti u misli udje neko drugi.Ako bi to gledali,ko je onda veran?Niko...
                          Prevara je ,za mene,kada izgubim zelju za intimnim trenucima sa osobom s kojom sam u vezi a da mu to ne kazem,nego iz bilo kog drugog razloga ostanem sa njim.Ko razume,razume
                          slazem se sa tobom....u sustini za mene je prevara samo onda kad sam sebe varas i ko sto ti rece ko razume razume........mnogo vise varamo sebe nego druge

                          Comment


                          • #28
                            kad sam bio zelen i mlad, mislio sam da je dovoljno pokucati na jedna vrata i cekati da se otvore

                            vremenom sam shvatio da, sto na vise vrata pokucas, vise ce ih se i otvoriti

                            SVE sta napišem smatrajte Salom

                            Comment


                            • #29
                              sto manje znas manje boli

                              Comment


                              • #30
                                Za mene je prevara kada ode da pije vino bez mene...Jedino se tada osecam prevarenom.Ruzno bas...

                                Comment

                                Working...
                                X