Objava

Collapse
No announcement yet.

Razlika u godinama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Razlika u godinama

    Sve je dobro dok deckici od 23 - 25 godina nepozele da budu stebe , tad bez pancir gace ni u prodavnicu nema da ides

    Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

    Comment


    • #47
      Re: Razlika u godinama

      Samo se hvali ovaj goxy...

      Comment


      • #48
        Re: Razlika u godinama

        @vujo
        ma daj, missim ti sladunjavi klinci...missim ako popijem koju flashu vina mozda se zbunim i prislonim nekog deckicha ...kad su tako sladunjavi i izgledaju ko devojchice danas

        @
        lavica92

        pa ti mu dodjes klinka (92) tek primetih...aj ne se brinesh necu tebe da iskvarim

        ali vuja mozda hoche

        misssim ebes Angolu jbte.. ...vuja je vanturista ja nisam

        Comment


        • #49
          Re: Razlika u godinama

          Hahah pa Vuji je sve dozvoljeno sto se mene tice

          Vec je on bio u Angoli vise puta

          Comment


          • #50
            Re: Razlika u godinama

            ahaaaa raskrchio prashumu...ima on dobru machetu...tako kaze

            Comment


            • #51
              Re: Razlika u godinama

              Ma ne da je dobra,odlicna je

              Comment


              • #52
                Re: Razlika u godinama

                maceta taze isklepana na nakovanj pa naostrena

                Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                Comment


                • #53
                  Re: Razlika u godinama

                  Moze li razlika u godinama biti prepreka za ljubav?

                  Mozete li zamisliti sebe sa mnogo mladjom ili starijom osobom u ljubavi?
                  Ljubav ne pita za godine iako ponekad bi mozda i bilo pozeljno da pita,samo opet jbga
                  Mogu se zamisliti sa starijom osobom od mene,mladom ipak ne hvala,moram reci da smatram muskarce i mojih godina nezrelima,a ne one koji su mladi

                  Comment


                  • #54
                    Re: Razlika u godinama

                    Citiat člana Anchy Pogledaj Post
                    Mogu se zamisliti sa starijom osobom od mene,mladom ipak ne hvala,moram reci da smatram muskarce i mojih godina nezrelima,a ne one koji su mladi
                    Muškarci se ne bi trebali ženiti ukoliko su mlađi od 50 godina. Tako bar Aristotel smatra. Nezreli su za sve ono strašno i užanso što donosi brak.

                    Meni je to potpuno nevažno. Važem život u godinama, a ne godine u životu.

                    Comment


                    • #55
                      Re: Razlika u godinama

                      Nezreli su za sve ono strašno i užanso što donosi brak.
                      niiiiiije strasno i uzasno kada su dvije prave osobe u pitanju,pod prave mislim na one koje su spremne na kompromis i zajednistvo,kada ja postaje mi,a ti sad reci da nisam u pravu

                      Comment


                      • #56
                        Re: Razlika u godinama

                        Citiat člana Anchy Pogledaj Post
                        niiiiiije strasno i uzasno kada su dvije prave osobe u pitanju,pod prave mislim na one koje su spremne na kompromis i zajednistvo,kada ja postaje mi,a ti sad reci da nisam u pravu
                        Godine 2002. objavila su dva poznata sociologa (J.D. Atwood i L. Schwartz) u stručnom glasilu Journal of Couple & Relationship Therapy svoj rad u kojem su objavili da su na osnovu opsežnog istraživanja došli do zaključka da je čak 50-60% oženjenih muškaraca i 45-55% udanih žena imalo seksualne odnose s nekim drugim dok su bili u braku!

                        "kompromis", "zajedništvo", "kada ja postaje mi" - govoriš kao da čitaš iz skripte o slatkom i ljubaznom braku i zajedništvu?
                        Sve to je - mit. Osnovna funkcija svakog mita ( pa i ovoga) jeste da ljudi povjeruju u nešto izmišljeno i da se stvaraju ( prividna) uvjerenja. Ne vjerujem u to. Vjerujem u slobodne ljudske emocije.

                        ps. da - nisi u pravu..

                        Comment


                        • #57
                          Re: Razlika u godinama

                          ps. da - nisi u pravu..
                          ma nemoj

                          a ne,ja vjerujem u to kada su osobe dovoljno zrele,kada znaju sta i kako zele,brak moze biti dobar,mozda cak i lijep?
                          Po tvome bez obzira na godine,brak nije opcija jer ubija ljubav ako sam te dobro shvatila?Po mome ljubav ubijaju ljudi jer se zasite jedno drugoga bilo u braku ili van njega.

                          Comment


                          • #58
                            Re: Razlika u godinama

                            moje vidjenje stvari

                            zene (99%njih) su mnogo prostija ljudska bica od muskaraca...znam kako sad to zvuci damama ali ja kazem sta iskreno mislim
                            prostija u smislu onoga sta zele i cemu teze, ne govorim o inteligenciji ... mada to cemu teze opet ima veze sa inteligencijom ali ko sam ja da sudim...kazem samo sta mislim

                            zene zele sigurnost, zato imamo toliko mladjih zena koje zele starije jer stariji obicno imaju sredjeniji zivot....novac

                            dakle ako imas novca mozes da biras zenu, samo da nisi bas neki prasac ono da je muka i tvojoj rodjenoj majci da te gleda......dakle ako si iole prolaznog izgleda i imas para mozes birati zenu ... mozes biti glup, prost, seljacina, manijak.... ali sve dok joj kupujes sve sta joj treba i dok je u toplom...sve dok imas ono cemu ce ti vecina zavideti (to zene provlaci opasno) .....sve to sljaka kao svajcarski sat

                            ali, nista ti ne pomaze ako nemas para, kad ostanes bez para pocece da joj smeta cak i tvoj izgled pa taman da si najzgodniji dasa u naselju...

                            dok muskarci traze zensko koje im je lepo na oko, koja je vedra, smeje se lepo, koja je pametna ...itd
                            sve zavisi svi se mi razlikujemo...ali svi mi muskarci znamo da nam novac koja zena moze posedovati APSOLUTNO nije bitan, tj 99% nas za to ne mari

                            bitna razlika, zenu mozes "kupiti"
                            ali zena muskarca ne moze kupiti....mozda moze ali cim mu pred oci prodje neka po njegovom ukusu zaboravice te pare ili sta god ga drzi pored nje...za tren oka

                            muskarci su lovci, zene su lovina
                            bilo i bice

                            godine tu malo sta znace kad su muskarci u pitanju
                            kad su zene u pitanju, godine dosta znace

                            pa pogledajte koliko samo ima tih matorki koje su nervozne i shize...a koliko ima muskaraca u godinama koji su takvi...pa mnogo manje



                            ps
                            devojke do 25god se ne racunaju, one se ebu sa ili bez para jer nisu jos svesne zivota
                            missim njih mozes imati sa ili bez para...zato muskarci to jurite a sve ove malo starije, one kalkulisu i sve planiraju

                            Comment


                            • #59
                              Re: Razlika u godinama

                              Citiat člana Anchy Pogledaj Post
                              a ne,ja vjerujem u to kada su osobe dovoljno zrele,kada znaju sta i kako zele,brak moze biti dobar,mozda cak i lijep? Po tvome bez obzira na godine,brak nije opcija jer ubija ljubav ako sam te dobro shvatila?Po mome ljubav ubijaju ljudi jer se zasite jedno drugoga bilo u braku ili van njega.
                              Tih se opasno čuvaj, tih "zrelih" osoba, ti su najgori..
                              Nisam rekao da brak - ubija ljubav. Svatko može ( i ne mora) urediti svoj odnos sa papirom ili bez njega.
                              Vjerujem u slobodne emocije. Za svakoga. Jesi čula kada za - POLIAMORIJU?

                              Poliamorija - je još uvijek toliko društveno neprihvatljiva da nemamo za nju ni svima razumljivo ime. To je možda zato što su varijacije u orijentaciji odnosa percipirane većom prijetnjom za uspostavljeni društveni poredak, nego varijacije u seksualnoj orijentaciji.
                              ( D.M.Anapol, Poliamorija – nova ljubav bez granica)

                              U svojoj provokativnoj knjizi „Redefiniranje naših odnosa“, autorica W.Matik ulazi u dublja antropološka i psihološka razmatranja monogamnih odnosa, prvenstveno poučena ( kako navodi) vlastitim iskustvom, a tek naknadno gradeći svoje spoznaje na teorijskim izvorima.
                              Veliki dio svoga života, nastavlja, lomila se oko činjenice da nije u stanju biti – monogamna, da je nesposobna ograničiti svoje srce od ljubavi prema primarnom partneru od ljubavi prema drugim ljudima, nesposobna držati svoje želje pod ključem. Koncepti kao „varanje“, „izdaja“, „vjernost samo jednoj osobi“ – stalno su je zbunjivali i otuđivali. Uvijek je uživala s različitim ljudima iz različitih razloga.
                              Smatra se ženom koja čuva svoju slobodu tako da joj je nezamislivo da ju ograničava na monogamni odnos u kojem bi jedna osoba trebala moći ispuniti sve njene potrebe i sve njene želje..

                              Uostalom, dovoljno je: usuditi se ( na slobodne emocije, na preljub, na izdaju, na razvod, itd.). Dalje je sve lakše..

                              @ goxy30 : nisi u pravu, tvoj odnos je vezan isključivo konzumerizmom..gdje su tu emocije ? ili si ih zaboravio i namjerno prevario? "čovjek je ono što osjeća" - a gdje si tu ti?
                              "Muškarac je ratnik a žena je odmor ratniku" ( Friedrich Nietzche)
                              I ratnik - ima odnos spram žene kao svom nasušnom i potrebnom odmoru.
                              Last edited by shuar; 21-10-14, 17:02.

                              Comment


                              • #60
                                Re: Razlika u godinama

                                Citiat člana shuar Pogledaj Post
                                tvoj odnos je vezan isključivo konzumerizmom..gdje su tu emocije ? ili si ih zaboravio i namjerno prevario?
                                "čovjek je ono što osjeća" - a gdje si tu ti?
                                emocije, to traje neko vreme, posle bledi, mozda se tu i tamo vrati ali nikad nije isto
                                moje veze nikad nisu imale nikakve veze sa novcem, ali neke moje veze jesu kasnije imale veze sa novcem i onim sto on nadomesti kad emocije splasnu...a te price da "ljubav" traje zauvek to su bajke za malu decu, nista nije vecno pa ni ljubav

                                Citiat člana shuar Pogledaj Post
                                "Muškarac je ratnik a žena je odmor ratniku" ( Friedrich Nietzche)
                                I ratnik - ima odnos spram žene kao svom nasušnom i potrebnom odmoru.
                                mozda bilo nekad, vise to nema veze s vezom, u danasnje vreme (ja bih rekao)
                                muskarac je nesto poput kastriranog lovca
                                doslo je do promene u "dzungli", zeni vise ne treba lovac, zeni danas treba neki izmisljeni lik iz neke spanske serije koji je savrseni ljubavnik romanticna dusa itd neke baljezgarije
                                zeni treba alatka, muskarac sve vise lici na vibrator koji zena koristi kako zeli

                                moje skromno misljenje je da ako je nekad veza izmedju muskarca i zene pocela sa ljubalju...mogla je da izdrzi ceo njihov zivotni vek
                                a danas usled svih tih prava za zene, ispiranje mozga putem medija....danas ta veza mozda potraje 10god a mozda ni toliko...

                                sve ima svoju cenu, ovakav tehnoloski napredak, toboznja prava za zene i ostalo, tzv demokratija i prava za sve i svasta....to je muskarca stavilo u drugi plan

                                danas je lovac onaj ko ima pare, ako nemas para isto si sto i lovac bez koplja, gaca ili puske...dzaba ti muka kad si jednostavno smesan

                                ps
                                nisam ja licno pogodjen na ovaj nacin, vec jednostavno vidim kako i sta se desava oko mene
                                drchne zene, agresivne zene, zene koje komanduju, zene koje prete, zene koje se ne plase nicega zele vise moci, opijene su svim tim holivudskim sranjima...
                                Last edited by goxy30; 21-10-14, 17:40.

                                Comment

                                Working...
                                X