Objava

Collapse
No announcement yet.

Sindrom "Sponzoruse"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sindrom "Sponzoruse"

    Nesto mi sad "sinu" ova tema

    Mnogo se pricalo i raspravljalo o sponzorusama... To je vec postala zastarela tema...A nisam primetila ni jednu raspravu o uticaju doticnih i na one druge "ne sponzoruse"..

    Nego sta sam zapazila... Do pre pojave sponzorusa bilo je sasvim normalno i da mladic casti devojku, da je izvede na pice a da se pri tome devojka ne oseca kao sponzi ... A sada cim je neko casti picem, vecerom, kupi joj neki pokloncic... Odmah je tako okarakterisana Da li ce doci vreme da ce devojke samo da bi dokazale da nisu sponzoruse izvoditi muskarce?

    Ili mi se sve to samo ucinilo

  • #2
    Zasto bi te zanimalo misljenje nekih ne bitnih osoba?
    ako si sa nekim koga znas bole te sta ce da pricaju ne znanci....a npr neko u kafictju kad ti posalje pice ti ces ga i uzeti,to te ne chini sponzi.
    sigpic
    Nick promenjen, bivsi nick je bio "mazda NBGD"

    Comment


    • #3
      ne znam tocno kako tko okarakterizira spozoruse ali znam da najcesce im ta pica i pokloni na nos izadju,hocu reci,preskupo ih plate...tako to obicno biva

      Comment


      • #4
        Zasto bi te zanimalo misljenje nekih ne bitnih osoba?
        Ne kazem da me zanima misljenje drugih osoba... Znam sta sam .. Ali nisam htela to da kazem ovom temom... Vec samo kazem da sam primetila da se nekako stav muskaraca prema devojkama po tom pitanju promenio... Da li iz straha da zaista ne nalete na neku sponzorusu ne znam...

        Comment


        • #5
          bitje da si upravu.....
          sigpic
          Nick promenjen, bivsi nick je bio "mazda NBGD"

          Comment


          • #6
            necu necu dijamante, suho zlato, brilijante, ni safire ni trubine, samo ona da ljubi me
            C'era una volta....

            Comment


            • #7
              Eto sad i nauchih neshto. Ja sam mislila sponzorusha je ona koja chasti mushkarca

              Comment


              • #8
                Citiat člana baba_roga Pogledaj Post
                Eto sad i nauchih neshto. Ja sam mislila sponzorusha je ona koja chasti mushkarca
                Aha
                Chasti ga bako kao protiv uslugu

                Comment


                • #9
                  Svaka veza ili brak su zasnovani na ljubavi! Samo je pitanje da li se zasniva na ljubavi prema partneru ili ljubavi prema novcu!

                  Comment


                  • #10
                    Je l vi citate temu

                    Comment


                    • #11
                      Citamo temu! A nije sponzorusa ona kojoj se plati pice, ali je sponzorusa ona koja je u vezi sa nakaznim i glupim covekom samo zbog sirine tj. dubine njegovog novcanika!!!! A takvih je sve vise!!!

                      Comment


                      • #12
                        Pa zar postoji zensko koje nije sponzorusa, ali stvarnooo

                        Nikad nisam cuo da je devojka cimnula frajera i rekla mu ajde vodim te na veceru dragi, ili recimo idemo na more hoces li samnom....meni se bar nikad nije desilo
                        A ne bih imao problem da prihvatim takav poziv i prihvatim da ona plati...ako zeli

                        Smatram da trebamo biti jednaki, a to nismo
                        Kukate na sve strane kako nemate prava kao muskarci a ovamo se ne bunite kad vas isti zovu na vecerice, putovanja....onda je ok da muskarac bude muskarac
                        JELTE !?

                        Comment


                        • #13
                          axxo prava si sponzoruša......
                          ..... pa zar ne postoje i muške sponzoruše?
                          ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Iskren da budem ne znam ni 'jednu' takvu, verovatno postoje....

                            Comment


                            • #15
                              hehehe mene je bivsha zvala na more ja sam bio dovoljno "pametan" da ne prihvatim xD

                              Comment

                              Working...
                              X