Objava

Collapse
No announcement yet.

Sindrom "Sponzoruse"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Citiat člana axxo Pogledaj Post

    Nikad nisam cuo da je devojka cimnula frajera i rekla mu ajde vodim te na veceru dragi, ili recimo idemo na more hoces li samnom....meni se bar nikad nije desilo
    A ne bih imao problem da prihvatim takav poziv i prihvatim da ona plati...ako zeli
    Lepo ja kazem da ce doci vreme kad ce zene trebati da izvode muskarce... Samim tim ce da se pojavi prevelika "kolicina" muskih sponzorusa... I tako sve u krug

    Comment


    • #17
      pojavile su se .....nego vešto se prikrivaju .... prebacuju krivicu na žene
      ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
      sigpic

      Comment


      • #18
        to ti je isto kao kad devojker prichaju kako mushkarci misle samo o sexu a zapravo su one te kojima to ne izlazi iz glave al prebacuju krivicu na nas,koji mislimo samo kako cemo da ih zajebemo za pare

        Comment


        • #19
          Imam ja jednu mušku sponzorušu ali srećom, sa druge strane imam jakog sponzora pa postižem nekako.............

          Šalim se malo....nego da je više blagostanja kod nas pa da i ne razmišljamo o sponzorstvu bilo koje vrste. Uvek je bilo i biće onih koji vole da žive na tuđ račun, da za njih drugi rade. To postoji od kad i ljudski rod, samo kroz vekove menja ruho a suština je ista.

          Lepo je dati, lepo je i primiti dar.....pa ko nađe ravnotežu........

          Comment


          • #20
            Do tih inverzija je došlo jer je danas lakše naći dobrog momka nego dobru devojku.
            'namnožile' se sponzoruše, opala potražnja i cena robe... a muškarcima nije zanimljiva jeftina i roba sa greškom.

            Comment


            • #21
              Do tih inverzija je došlo jer je danas lakše naći dobrog momka nego dobru devojku.
              A gde ti nalazis te dobre momke? Ja ih nikako da nadjem

              Comment


              • #22
                kad ne gledash gde treba

                Comment


                • #23
                  Morala sam da ostavim komentar na ovu temu.
                  Nerviraju me pojedini muskarci sto su postali toliko stedljivi, da devojkama ne mogu ni cokoladu da poklone. Ja ne ocekujem da mi kupuje " kule i gradove " vec jednostavno volim da me po nekad obraduje sa nekom sitnicom, npr. cvecem, cokoladom...
                  Primecujem da smo postali kao Slovenci ( svako sebi sve placa ).
                  Bas se pitam kad bi se ta veza pretvorila u brak, bi li i tada tako delili troskove, svako placa po pola komunalija, hranu...
                  A tek kad zena ne bi radila, blago li se njoj!

                  Comment


                  • #24
                    Citiat člana Andrej Pogledaj Post
                    kad ne gledash gde treba
                    Uputi me gde da gledam

                    @sweet upravo to sam htela da kazem

                    Comment


                    • #25
                      Citiat člana Fairy Pogledaj Post
                      A gde ti nalazis te dobre momke? Ja ih nikako da nadjem
                      Ti ne tražiš!
                      Zaliv je PREPUN finih momaka. Od A do Š.
                      Samo kreni redom:
                      Admin
                      Andrej
                      Axxo
                      .
                      .
                      .
                      Ja isto nikome ništa ne plaćam, pa ni sebi. Ako sam joj dobar, snajka ima da plaća! Ako neće, ima druga koja hoće.

                      Comment


                      • #26
                        Nastavi sa nabrajanjem ... Zaustavicu te kad naidjem na dobrog

                        ps Snajka te se odrice

                        Comment


                        • #27
                          Ma ne brini svajo, doć'e druga kojoj neće biti žao da troši na mene! ;-)
                          Al' će sad da mi uleti grande-reputacija za prethodni post...

                          Comment


                          • #28
                            Pitam se samo koji li je pachenik tu rech "sponzorusha" izmislilo? Mora da je bila dobra riba a vala i umna , ili on nakaza umishljena

                            Vuk Karadzic garant nije, a josh manje pa Filip Visnjic

                            Comment


                            • #29
                              O sponzorusama necu trositi reci, krivi su oni muskarci sto su sa njima ili bolje receno glupi.
                              No to nije sustina ove teme.


                              Nego sta sam zapazila... Do pre pojave sponzorusa bilo je sasvim normalno i da mladic casti devojku, da je izvede na pice a da se pri tome devojka ne oseca kao sponzi ... A sada cim je neko casti picem, vecerom, kupi joj neki pokloncic... Odmah je tako okarakterisana Da li ce doci vreme da ce devojke samo da bi dokazale da nisu sponzoruse izvoditi muskarce?

                              Ili mi se sve to samo ucinilo
                              Bilo bi lepo da devojka kao znak paznje dobije po nekad neki pokloncic ( medvedica nekoga, milkicu, i tome sl. ) ili da je doticna osoba izvede na neku veceru, ali cini mi se da su ta vremena prosla ili nisu

                              To bi trebalo da bude uzajamno.
                              If you hate me, you’re the looser, not me

                              Comment


                              • #30
                                Brkate pojmove,ne smatra se svaka devojka sponzorusom koja voli paznju,da se izvede na veceru,ne mora biti romanticna...Nego je problem kada se veza oko toga,to su sponzoruse,one koje zele samo poklone i ako nije skupocen onda je to kraj...Ako ne vidi novcani interes u svemu ta veza je nepostojeca

                                Comment

                                Working...
                                X