Objava

Collapse
No announcement yet.

Sindrom "Sponzoruse"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    pa sindrom sponozruse to ti je isto sve zavisi od okoline kako protumace koju situaciju

    Comment


    • #47
      pa sindrom sponozruse to ti je isto sve zavisi od okoline kako protumace koju situaciju

      Comment


      • #48
        Hoces da kazes da ako devojci kupis nesto... Bilo sta ... Nije bitna cena... Da je to sponzorstvo? I da to ne podrzavas?

        Comment


        • #49
          pa nije bitan poklon ili gest bitno je kako se ta devojka u stvari ponasa mislim da se naziv sponzorusa dobija po ponasanju a ne poklonima

          Comment


          • #50
            jedno je kupiti poklon a drugo je kupovati joj svaki dan neshto i ako joj ne kupish neshto nece da spava s tobom i tako te stvari

            Comment


            • #51
              Citiat člana Andrej Pogledaj Post
              jedno je kupiti poklon a drugo je kupovati joj svaki dan neshto i ako joj ne kupish neshto nece da spava s tobom i tako te stvari
              da upravo to

              Comment


              • #52
                Jao :axxo: Sta treba da nacrtam da bi mi tema bila shvacena u onom kontekstu u kom sam htela... Ovde ne govorim o sponzorusama niti o zenama uopste... Vec o muskarcima ... O promenama koje su usledele nakon pojave sponzorusa...
                Ne opravdavam sponzorstvo... Ali svakako da ne odobravam ni to da se partner ne seti devojci s vremena na vreme da pokloni npr cvet.. igrackicu ili nesto deseto ... cisto kao znak paznje... Samo iz tog razloga sto je utripovan da ako to uradi da ce napraviti sponzorusu od devojke... Ili ako se ona obraduje poklonu da je sponzorusa...

                I sad tema bi trebala da glasi.. De su nestali romanticni muskarci

                Comment


                • #53
                  jedno je kupiti poklon a drugo je kupovati joj svaki dan neshto i ako joj ne kupish neshto nece da spava s tobom i tako te stvari


                  Vi ste bas utripovani sponzorusama Zasto ste toliko ogorceni na njih? Sto naplacuju u ovom slucaju sex poklonima? Pa zar nije tu jadniji muskarac... Zna da je devojka sa njim zbog para a on i dalje ostaje sa njom i placa joj

                  Comment


                  • #54
                    pa ne salzem se bas mislim da je jadniji onaj koji prihvata te nazovi poklone ne znam nekako mislim da te osobe bas ne znaju o istinskoj ljubavi

                    Comment


                    • #55
                      e fairy nemoj da dobijem utisak da si sponzorusha razumem ja tebe... al shta je devojka koja ispali dechka zato shto ne moze da je izvede negde na pice ili tako neshto? Jbg josh uvek ne radim pa neam svoje prihode,a ja novac koji neko drugi zaradjuje ne mogu tek tako troshiti devojka koja se obraduje skromnom poklonu ne zato shto je poklon nego zato shto joj znachi to shto je se dechko setio nije sponzorusha i ne mora da znachi uopshte ako dobije poklon i obraduje se da je sponzorusha,ali ako ona trazi neki skup poklon ili joj bude krivo shto je dobila skroman poklon... jbg sad nemoj mi reci da nije u najmanju ruku materijalista kazem ti nije meni problem kupiti poklon ali ono nikad to nece biti neshto veliko i vredno...

                      Comment


                      • #56
                        I da,jeste jadan taj lik koji svesno daje poklone i sve samo da bi dobio sex i to ne mora da znachi dobar sex... u svakom sluchaju jadna je ta shto se tako prodaje i taj shto tako kupuje ono shto moze normalno da dobije

                        Comment


                        • #57
                          ko ne zna davati ne zna ni primati,very simple

                          Comment


                          • #58
                            Citiat člana magicmoment Pogledaj Post
                            ko ne zna davati ne zna ni primati,very simple

                            da i tu jesi u pravu ali to ipak nije opravdanje

                            Comment


                            • #59
                              Ja moram Fairy-ci da kupujem poklone da bi me pustila za komp.!
                              Ali, sad sam se opametio pa je ucenjujem.

                              Comment


                              • #60
                                interesantno cik da vidimo da li sme javno da napise

                                Comment

                                Working...
                                X