Objava

Collapse
No announcement yet.

Kako da muskarac usreci zenu...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Citiat člana Povjest Pogledaj Post
    hmm..poznavajuci zene ....upupu:misljenja sam da zenu nikako nije moguce u potpunosti zadovoljiti ...kad pomislis da si uspeo ona trazi nesto drugo uvek nezadovoljna
    Tako je Povjest... Ali zato je pravi muskarac uvek korak ispred nje... Sa novim iznenadjenjem...
    Ljubav nije osecanje, vec stanje duse... Ona se zivi.

    Comment


    • #32
      @ estariol
      pozdravljam svakog muskarca koji poseduje umece , da iznova i iznova osvalja zenu iako zna da ona samo njemu pripada, ali to je char ljubavi i zavodjenja koaj zenu drzi kraj muskarca.....vazi i u obrnutim situacijama..

      p.s. nemaju svi taj dar...muskarci , pa i zene cesto grese noseni mislju da jednom kada su nekoga osvojili to je zavrsen posao ...jest' ..."malo sutra"
      Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

      Comment


      • #33
        Tako je Povjest... Najveca greska je uzeti jedan odnos ili vezu "zdravo za gotovo"... I ljubav treba negovati, maziti i paziti... Kao i prijateljstvo.
        Ljubav nije osecanje, vec stanje duse... Ona se zivi.

        Comment


        • #34
          to vam ja kazem

          Comment


          • #35

            Comment


            • #36
              Da joj uzme lopatu iz ruku i stavi nešto drugo..........Taj cvet,reče rođo....

              Comment


              • #37
                ma kad ga kažem...kažem ga
                evo jedne prave dame, koj je svaki dan "njen dan"

                xoxoxoo...
                Last edited by Galadriel; 08-03-09, 19:22.

                Comment


                • #38
                  Svaka joj časti ja bih tako

                  Comment


                  • #39

                    Comment


                    • #40
                      Neke verovatno nikako! Jednoj sam poslao cvece i cokoladu na kucnu adresu sa posvetom najlepse za nejlepsu da bi ona pomislila da joj se mozda udvaram! Halooooooo!!!!!

                      Comment


                      • #41
                        Jednostavno...Odanošću. Pažljivošću. Vernošću. Romantikom. Odgovornim ponašanjem. ♥

                        Comment


                        • #42
                          zadovoljavam se sitnom paznjom ,ne ocekujem brda i doline ,skupa kola,nakit,letovanja,zimovanja sve to sam vec imala a sad zelim samo ono sto znam da mi istinski treba ljubav ,razumevanje i podrsku .
                          Net je izvor zabave ,pa hajde da se zabavljamo

                          Comment


                          • #43
                            Re: Kako da muskarac usreci zenu...

                            Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                            Comment

                            Working...
                            X