Objava

Collapse
No announcement yet.

U vezi sa dve ili više osoba paralelno?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ma sve se moze ...kad se voli i zeli.....
    Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

    Comment


    • #17
      Može može, nego šta

      Comment


      • #18
        Svaka čast za volju i za jednu treba imati živaca... dakle ne preporučuje se osobama kratkog fitilja.
        Što se tiče upada u neželjeni slučaj "ljubavnica"... hajde za*ebi me

        Comment


        • #19
          jedan ili vise ?zasto da ne /ionako je tesko u jednoj osobi naci sve sto nam treba a i sto idemo stariji nekako nam sve zavisi od raspolozenja i energije kojom raspolazemo Imati dva tri partnera i drzati ih uvek tu negde pa pozvati u zavisnosti koji nam tada treba(onaj cije bi nam osobine tada prijale)

          Mada to podrazumeva neobavezne veze sa emocijom (ja neznam nista bez emocija)...Tako se ne moze imati stalan partner i traziti odanost ...

          Da li sam bila u situaciji da saznam da moj partyner ima jos nekoga Jesam , nalazila sam kondome koriscene na nocnom ormarici kada sam dolazila sa posla ...kako sam reagovala ? kako bi svako normalan reagovao ?POLUDELA SAM
          Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

          Comment


          • #20
            Mnogo boli kad žena sazna da je prevarena
            još više boli kad muškarac sazna da je to isto
            tada na videlo izlazi koliko su zapravo muškarci nesigurni i koliko im manjka samopouzdanje....
            bio sam u paralelnoj vezi i znam da se jedna od bivših hvalila kako je imala još jednog pored mene
            naravno, tek kad je saznala da je bila druga po redu, pa je svojoj sujeti ukazala hitnu pomoć
            nije me bolelo i nisam bio povređen, jer sam znao da je takva osoba spremna na takve stvari
            bogu hvala pa sam je na vreme skontao
            Citiat člana Crvenkapica
            jebeš ljubav ako nije nesrećna

            Comment

            Working...
            X