Objava

Collapse
No announcement yet.

Ljubomora i posesivnost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ljubomora i ljubav na zalost idu zajedno, hteli vi ili ne to priznati

    Ljudi koji nemaju ljubomoru verovatno imaju neku kravu koju niko ne bi ni okom osamario, ili lazete sami sebe kad je rec o slicnim situacijama (moje skromno misljenje)
    Po vasem skromnom misljenju ....

    slazem se dragi goxy...no moras priznati da ljubomora mora imati granicu i da treba postojati poverenje ...nekada zenu vredja nepoverenje (konstantno) muskarca kao i stalno osudjivanje nje kao da je neka fuksa....moje skromno misljenje ili iskustvo ..kako god...
    Zelite li zenu koju niko nece pogledati ?Zenu koja je neprimetna kao tuka neka ?Dragi goxy pa kako bi ste se vi onda zaljubili u istu kada treba biti neprimetna ili to treba postati od jednom ???
    Ljubomora gusi ljubav ..Voleti ne znaci posedovati
    Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

    Comment


    • #17
      Nesto sto svi mi imamo, manje ili vise
      Nekad smeta veoma a nekada zna cak i da godi kad je to onako lepo upakovano
      [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
      Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

      Comment


      • #18
        kada je osoba pored vas ljubomorna xbog vas onda to definitivno godi.makar se meni tako cini.Svi smo mi po malo sujetni

        Comment


        • #19
          Ljubomoran sam na WC dasku kad je moja devojka u pitanju
          Kako me nikad nije razumela kad sam je kumio da ide i piski na livadi
          Ali gore na brdu 2km od kuce

          Comment


          • #20
            Postoje razlicite vrste ljubomore...
            -ljubomora na devojku/momka
            -ljubomora na kolegu/koleginicu
            -ljubomora na materijalno stanje njegovo/njeno...itd...itd...

            Ljubomora potice iz osecanja duboke unutrasnje nesigurnosti i straha...Ljubomorna osoba je posesivna jer se boji da ce biti napustena...Iskljuciva je jer strahuje da ce biti ostavljena i zanemarena...
            Ljubomora je pogresan put...svako treba malo svoje slobode...dok vam voljena osoba pruza onoliko paznje i ljubavi koliko vam je potrebno...ostalo je nevazno...
            Ljubomorna sam tek toliko da znam do CEGA i KOLIKO mi je stalo...

            Comment


            • #21
              Menjam neljubomornog i neposesivnog sigurnog u sebe i mene za ljubomornog posesivnog,nesigurnog u sebe koji sumnja u mene.Ni ja sebi ne verujem.

              Muškarac je vodja,posednik,lovac,osvajač,graditelj,stvaralac.O naj koji bira.
              Žena sledi,prati,pristaje.
              Njegova je kuća,njegova livada,njegova šuma,njena vatra.
              Njegovo je prezime,njegova Krsna slava.
              Žena je od muškarca nastala,mladja po postanju i time pokornija.
              Ako je muškarac sve ovo i žena sve ovo onda nema priče o ljubomori i posedovanju.
              Priča je zakonu.

              Ako muškarac nije sve ovo.
              Ako drži oko struka ženu koja nosi ne baš malo dete u naručju,treba mu je isčupati i umlatiti ga sa njom.

              Comment


              • #22
                Citiat člana malanastija Pogledaj Post
                Menjam neljubomornog i neposesivnog sigurnog u sebe i mene za ljubomornog posesivnog,nesigurnog u sebe koji sumnja u mene.Ni ja sebi ne verujem.

                Muškarac je vodja,posednik,lovac,osvajač,graditelj,stvaralac.O naj koji bira.
                Žena sledi,prati,pristaje.
                Njegova je kuća,njegova livada,njegova šuma,njena vatra.
                Njegovo je prezime,njegova Krsna slava.
                Žena je od muškarca nastala,mladja po postanju i time pokornija.
                Ako je muškarac sve ovo i žena sve ovo onda nema priče o ljubomori i posedovanju.
                Priča je zakonu.

                Ako muškarac nije sve ovo.
                Ako drži oko struka ženu koja nosi ne baš malo dete u naručju,treba mu je isčupati i umlatiti ga sa njom.
                Sve ja mislim isto ovako.Neljubomorni i neposesivni muskarci me ne zanimaju uopste.Mora da me zasece pogledom kad gledam u druge ili kad gledaju u moj dekolte da proba da sakrije moje sise.Ja sam ljubomorna i posesivna ali sam Jovana upoznala sa malom zato sto je mene ona upoznala sa Boletom.Ako mala nesto zamuti ili Jovan, ima da oberu bostan u tudju livadi.

                Comment


                • #23
                  Посесиван и љубоморан.Кад погледа у свој плен а плену клецне штикла дугме на деколтеу се само закопча.А посесивном и љубоморном се мало замути поглед и он добије малу сиву сенку у погледу.А плен зна зашто.Лепо неописиво.Све његово.

                  Comment


                  • #24
                    Kao prvo, ne mozete biti ljubomorni na nesto sto nije Vaše. Znaci, ljubomora je u stvari neki strah da sačuvamo nešto svoje, odnosno strah od gubitka, a generalno koren leži u nesigurnosti. A posesivnost je bolesna potreba da imano nešto po svaku cenu. Ljubomora malecka je pozeljna ali svako preterivanje narušava odnos i guši. Znači, što je moje, moje je i to je to. Ne zanima me niko drugi kada zavolim. Svoje čuvam, tudje me ne zanima. Jednom, ali samo jednom u životu mi se radilo tako nešto, da sam mislila da ću iz kože da iskočim, sa kojom dozom perfidnosti sam bila izložena ljubomori, ali takvoj da sam mislila da cu crći od tuge sta mi se priredjuje. I priznajem, mislila sam da cu izludeti i naprosto je ranjavalo moju dušu najstrašnije, gde sam se savladala maksimalno i iksontrolisala, samo tako, da mi ni dan danas nije jasno kako sam to sve mogla za podneti. Izdrzati za gledati. Isisalo mi je to zadnju kap krvi i duše, ja mislim, toliko mi je bilo teško gledajuci to sve. Ali, dobro.I to me je naucilo da nikada vise nikada nikome...Toliko ne verujem. ♥

                    Comment

                    Working...
                    X