Objava

Collapse
No announcement yet.

Zasto se zene foliraju ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    To je za njih nacin zivota...

    Comment


    • #17
      Svi cete vi jednom da porastete i shvatite da ljubav nema ama bas nikakve veze sa brakom.Ljubav je uzviseno osecanje i ne dozvoljava da se sudi o drugima kao ni o novcu.Ljubav se oseca.No, rekoh...svi cete da porastete i osetiti ljubav!!!Foliranje ne moze da postoji ako se oseca.

      Comment


      • #18
        Sve zene se foliraju..kao i muskarci..na ovaj ili onaj nacin..prirodno je to..svako sebe zeli predstaviti u najboljem svetlu..zivimo u doba marketinga, sve je postalo reklama..ali mislim da treba biti sto dosledniji sebi..samo na taj nacin se mozemo izdvojiti iz mase...

        Comment


        • #19
          zasto se zene foliraju ,ha, ni one same to ne znaju ,mada ja to kazem sta moze hladna ,ruzna i gola istina protiv blisavih cari lazi

          Comment


          • #20
            Nekada je istina tako crna da je bolje ziveti u lazi..

            Comment


            • #21
              Samo nenormalni stvorovi povredjuju druge ljude, i novac nema nikakve veze sa tim. Jer ako je neko umobolno stvorenje i emotivni invalid on nece umeti da ceni, voli i poštuje ženu. I svi su različiti karakteri, neko trazi sigurnost u životu emotivne prirode a neko materijalne. I sto kazu, sta ko trazi, taj to i nadje, zar ne? Oni kojima je ljubav vazna i da ih neko iskreno voli, ti nadju takve, kome je stalo do materijalizma, taj trazi bogatune i to je to. Svakome je od volje sta ce i kako ce sa svojim zivotom, ali me uzasno ljuti kada neko generalizuje sve i trpa sve ljude u isti koš. Foliraju se samo nesigurne i lažljive osobe. Emotivno nezrele i nedorasle. A svi normalni ljudi su to šta jesu, sa jasnim želčjama, htenjima i ponašanjima i nrmalno da ne mozete svakome da se svidite, dopadnete ali u biti ste ono šta jeste karakterno. Pa, sto kazu, ili se druži ili produži. Ja verujem u pravu i istinsku ljubav, koja traje do starosti. U te ruke, zagrljaje i dodire, kojima ni vreme ništa ne može. Verujem u bezuslovnu ljubav. Da postoji to. Otkucaj nečijeg otkucaja. Pogleda.

              Comment


              • #22
                Ljubav u danasnje vreme je podcenjena kategorija i najcesce ljubav i pare idu u istoj recenici. Ako razdvojimo to ide ovako, bar kod mene: Ja volim da volim i da sam voljena. Volim da ugodim i umem, od obicnog muskarca da napravim svog kralja. Romantika uvek da....
                A pare ... Naravno da su vazne. A kome nisu?! Ja imam svoj stan ali zelim da moj muskarac takodje ima svoj stan, i ne mislim da je to pogresno. Od 18-te godine radim, pa ocekujem od muskarca da je zaposlen. Kad izlazim ja izgledam i mirisem jako lepo, a sve to kosta....

                Comment

                Working...
                X