Objava

Collapse
No announcement yet.

HA, kupio sam blokce, upisite se !!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    nema suncaaa
    nema mesecaa

    nema suncaaa
    nema mesecaa

    stalno tu je
    pomrchinaaaa

    moja dragaaa
    moja prijateljicee
    sto te kisa ko blato odneseee

    nema sunca nema meseca
    samo glib i pomrchinaaa

    moj prijateljuuu
    uz koje drvo sad pishash tiii


    verujem ne verujem
    nema sunca nema meseca
    ostala je samo sljivovica

    mrakom hodim blato do kolenaaa
    shibnuh glavu o drvo sad jaaaa
    svanu na tren i jos gora pomrcinaaaa

    aaaa
    aaaa

    pomrchinaaa ala sasha matic aaaaaa
    klavijaturaaaa

    sta se desavaaaa
    nema sunca nema mesecaaa

    sve zbog jednog vujanaaaaa
    i njegovih slicicaaaaa

    nema sunca nema mesecaaaa
    dzaba slike bez svetlaaaaa


    mogao bih ja da pisem i za cecu
    ali garant

    Comment


    • #32
      Pronasla sam nesto u njegovim ocima... Ne,nije to bila suza, niposto nije... Bio je to onaj skriveni osjecaj jos skrivenijih rijeci, ali pronasla sam... Nije to mogao skriti, cak i u ponoru njegovih ociju znala sam da samo trazim njegov pristanak na moju ljubav.... I pronasla sam ga, srecom...
      Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

      Comment


      • #33
        Nije rekao nista vise ali sam ipak osetila kako je toplina prostrujala mojim telom...
        Za trenutak nisam mogla da odvojim pogled od njegovog.
        Osetila sam kako mi se grlo stesglo i nisam mogla nista da kazem...
        Podigla sam soljicu da bih odagnala neprijatnost trenutka...
        Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

        Comment


        • #34
          Sve čega sam se bojala, dogodilo mi se. Zapanjujuće, ne mogu da verujem sta sam doživela. Mislieh posle, bojacu se zbog svega toga vremenom sve manje. Djavola. Ili do djavola, kako Vam draze, em milije. Bojim se da ću da svisnem. I ne znam kada ce proći. Čudo je to, kakav strah, uteran u kosti. Gledam i tražim u ogledalu andjela...gledam i ne verujem...To vise nisam ja. ♥

          Comment


          • #35
            "I šta kažeš, bilo ti ''poteško''?
            Čujem da si hodao po kafanama, noćima, ispijao neka jeftina pića i odavao se još jeftinijim ženama. Čula sam i da si spominjao moje ime i dodavao mu neke strašne pridjeve.
            Šta kažeš, bila sam ti najgora? Nisu mi bila bitna tvoja osjećanja? Loše stari, loše, nema šta.
            Negdje si ti pogriješio u toj svojoj računici. Neke uloge si zamjenio.

            ...Dobra sam ja tebi bila. Šta dobra, stari, nikad bolju nećeš imati, pa taman da živiš još tri života. Duboko u sebi, dobro ti znaš, dobra će ti sreća trebati da u jednom životu dva puta naletiš na ženu koja će da te voli kad te nema,kad te niko ne voli, kad se ni sam ne voliš, kad je ostaviš, uništiš, rastrgaš na komade, zaboraviš. Ja sam ti, stari moj, sahranila sažaljenje. Nemoj očekivati ništa od mene. Hajde ti u kafanu, tamo si siguran.

            Šta kažeš, poteško ti je bilo? Meni je srce stalo.
            Vidjećeš, i tako može da se živi. "
            Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

            Comment


            • #36
              Re: HA, kupio sam blokce, upisite se !!!

              “Ali ona nije sretna, prijatelju. Vrijeme je bol ucinilo podnosljivom. Naucila je zivjeti s krhotinama neke davne price. Ali eto, neke price se jednostavno ne mogu preboljeti, samo mozes nauciti zivjeti s njima. Prijatelju, ona je naucila plakati nocima, ona je naucila glumiti da je sretna. Cak bi i mene ponekad zavarala da je ne poznam ovoliko dobro. Taj osmijeh s kojim skriva suze cini se tako prirodan, a opet, pogled je tako pun boli i isplakanih suza. Sto te nimalo ne boli gledati je takvu? Zar je ne mozes zagrliti i reci joj da znas da nije u redu i da se ne mora vise lazno smijati. NJu boli, prijatelju, to sto suze ne vide osobe koje bi je trebale poznavati, koje su uz nju svakog trena, osobe koje voli. Ta davno ispricana prica je jos boli, jos place na sam spomen svega toga, jos se boji. I zato se zatvara u sebe, malo po malo, nadajuci se da ce netko primijetiti. Bol je razdire, znas, meni je priznala kroz suze koje placu ljudi kojima treba netko. Trebas joj, prijatelju. Voli je, budi njezan prema njoj, budi onaj koji ce joj drzati ruku u teskim trenutcima i brisati suze dok se boji. Budi drugaciji, ona zasluzuje to...”
              Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

              Comment


              • #37
                Re: HA, kupio sam blokce, upisite se !!!

                Odavno mi je postalo jasno da me zivot nece maziti ...Nocas moji mokri dlanovi govore mnogo o meni ..i ..zelim da se sakrijem , da pobegnem ..ali gde ?Gde bezimo sami od sebe?
                Uvek sam nekom cudnom vestinom, od Boga mi datom , uspevala da bezim od onoga sto nisam zelela ,ali onoga sto zaista nisam zelela...druge stvari koje su se desavale mogla sam da izbegnem,ali nisam ..mora biti da sam ih negde potajno zelela ne priznajuci to ni sebi ni drugima...Mogu li se nazvati "mazohista" ?
                Nocas ne osecam nista ...najedared postajem pusta( sto bi jedan mladic rekao o sebi) ...Ne zelim to ,a ipak ne mogu od toga da pobegnem.Proci ce!....Zivot me je i to naucio.
                Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                Comment


                • #38
                  Re: HA, kupio sam blokce, upisite se !!!

                  Ljubav ne pamti bol...Ljubav nije zlopamtilo...Ljubav ne vraca uvrede...Ljubav ne "'pljuje"' po sebi ...Voleti nekoga i nakon svih nepravdi i ne moci pozeleti mu zlo...je ljubav istinska prava...bez obzira sto ne ostajemo na mestu nepravde...nastavljamo dalje sa tom ljubavlju u nama...a taj cudni osecaj u grudima koji nazivamo "'bol"' ne , to nije bol..to je zal za lepim sto je ljubav donela i zauvak usadila u nasa srca .
                  Mogu proci decenije ...ljubav ostaje ..istina , nije istog intenziteta ...svako nastavlja svoj zivot ali jednom povezani ljubavlju ostajemo povezani zauvek samo nekim drugim oblikom iste ....i samo mi znam o sta se desilo i sta je istina i nema prava niko sem nas suditi o tome.
                  Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                  Comment


                  • #39
                    Re: HA, kupio sam blokce, upisite se !!!


                    ''Ne traži je više pogledom, neće ti ga uzvratiti.
                    Neće se nasmijati kao svaki put dosad kad god si je pogledao. Neće te čak nazvati idiotom ni kretenom, kao svaki put dosad kad si uradio nešto loše. Uključila je razum i stvari se mijenjaju - sve što je nekad bilo važno, više nije.''
                    nebo je moja granica

                    Comment


                    • #40
                      Re: HA, kupio sam blokce, upisite se !!!

                      I uvek ostaje ona osoba koje ćeš ostati željan celog života i onaj strah dok brojiš pobede i poraze.
                      Nekim pričama o ljubavi, uvek fale poslednje stranice…
                      Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                      Comment

                      Working...
                      X