Objava

Collapse
No announcement yet.

"Sami" a niste sami, volite i voljeni ste ali...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Sami" a niste sami, volite i voljeni ste ali...

    "Sama" a nisam sama.
    Srecna a ipak tuzna.
    Ispunjena a opet prazna

    Gladna i "sama"
    "Pizza" bez nadeva

    Nasa ljubav gladuje

    Valjda ce kise naici, valjda ce se poljem zlatna psenica povijati

    Nada
    _____________________

    Da li ste vi ispunjeni u ljubavi, kad je u pitanju vas partner?
    [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
    Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

  • #2
    CoCo
    Bez namere da vredjam nekoga ali mislim da tebi treba nesto kruto i upotrebljivo nekih 20-30min
    Probaj svog voljenog da privuces nekom lepom suknjicom ili neoecekivanim postupkom, verujem upalice to
    Pusti mastu da odradi svoje

    Comment


    • #3
      Curice hvala na savetu, nisam videla na vreme ali sam slicno i uradila

      Upalilo je bar za veceras

      ps
      Avatar ti je sve lepsi
      [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
      Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

      Comment


      • #4
        Hvala
        Uzvracam poljupcem

        Kako je sad kod vas, jeste li jos ucek sami?
        Da li sad bolje funkcionisu stvari?

        Comment


        • #5
          Ja sam "sama" i kad nisam .Najcece sam sama kad u glavi nisam sama:axxo:sa njim sam uvek iako sam cesto kriva za " sam a nisi sam"
          Naidje nekada rdjav period i samo vreme pokaze koliko je bilo vredno biti sam i kada nisi .

          Comment


          • #6
            Uvek sam sama oi nije vazno sto nemam kome reci -sama sam !
            bolje i sam nego sa bilo kim .. tako su mi kazali
            Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

            Comment


            • #7
              dosada... znak da treba mjenjati nesto

              SVE sta napišem smatrajte Salom

              Comment


              • #8
                Citiat člana COCO Pogledaj Post
                "Sama" a nisam sama.
                Srecna a ipak tuzna.
                Ispunjena a opet prazna

                Gladna i "sama"
                "Pizza" bez nadeva

                Nasa ljubav gladuje

                Valjda ce kise naici, valjda ce se poljem zlatna psenica povijati

                Nada
                _____________________

                Da li ste vi ispunjeni u ljubavi, kad je u pitanju vas partner?
                bice zita, bice ove godine kazu COCO
                ne se brines

                inace kod mene je sve nekako kao i kod tebe, ako je za utehu nisi jedina...meni nema spasa i resio da ga ne trazim vise...pa nek me snadje neka avet i proguta
                neman neka

                Comment


                • #9
                  "Biti fizicki blizak sa nekim,
                  a ostajati sam;
                  najgorca je,
                  najbolnija
                  najporaznija usamljenost."
                  Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                  Comment


                  • #10
                    "... Kad vas ljubav pozove, pođite za njom, premda su staze njene tegobne i strme. A kad vas krila njena obgrle, prepustite joj se, premda vas mač, skriven među perima njenim, može povrediri. A kad vam progovori, verujte joj, premda vam glas njen može uništiti snove, k'o što severac opustoši vrt. Jer, baš kao što vas kruniše, ljubav će vas i razapeti. Isto kao što vas podstiče da rastete, isto tako će vas i okresati. Kao što se upinje do visina vaših i miluje vam grančice najtananije što trepere na suncu, tako će se spustiti i do vašeg korenja i protresti ga u njegovom prijanjanju za zemlju. Poput snoplja pšeničnog, sakupiće vas u naručje svoje. Omlatiće vas, da bi vas ogolila. Prosejaće vas, da bi vas otrebila od kukolja. Samleće vas, do beline. Umesiće vas, dok ne postanete gipki. A onda će vas izložiti svojoj svetoj vatri, tako da postanete sveti hleb za svetu Božju svetkovinu.

                    Sve će vam to ljubav učiniti, ne biste li spoznali tajne svog srca i u spoznaji toj postali deo srca života.

                    Budete li, pak, u strahu svome tražili samo ljubavni mir i zadovoljstvo, bolje vam je onda da pokrijete golotinju svoju, i odete sa gumna ljubavi, u svet koji ne poznaje godišnja doba, gde ćete se smejati, al' ne punoćom smeha svog i plakati, al' ne do poslednje suze svoje.

                    Ljubav ne daje ništa osim sebe i ništa ne uzima, osim sebe. Ljubav ne poseduje, niti dopušta da je poseduju; jer, ljubav je dovoljna ljubavi...

                    Ljubav nema drugih želja nego da se ispuni. Ali, ako volite, a morate još i da želite, neka vam ovo budu želje: Da se istopite i budete kao potok razigrani što peva svoj milozvuk noći. Da spoznate bol prevelike nežnosti. Da vas rani spostveno poimanje ljubavi; i da krvarite drage volje i radosno. Da se probudite u praskozorje sa srcem krilatim i uputite zahvalnicu za još jedan dan ljubavi; da otpočnete u poslepodnevnom času i razmišljate o ljubavnom zanosu; da se s večeri vratite kući sa zahvalnošću, a potom da usnite sa molitvom za voljeno u srcu i pesmom slavljeničkom na usnama..."

                    ============

                    Comment


                    • #11
                      Jedno ALI, svakoj devojci srecu kvari.

                      Comment


                      • #12
                        U ljubavi čovek nije nikada sam.Ljubav privlači ljubav.
                        Imitacija ljubavi privlači imitaciju ljubavi pa žive u imitaciji zajedništva.U imitaciji života.
                        Taj život u sintetici zovemo usamljenost u dvoje.Može biti da je i tako ali to je pakt sa laži.

                        Comment


                        • #13
                          Citiat člana COCO Pogledaj Post
                          "Sama" a nisam sama.
                          Srecna a ipak tuzna.
                          Ispunjena a opet prazna

                          Gladna i "sama"
                          "Pizza" bez nadeva

                          Nasa ljubav gladuje

                          Valjda ce kise naici, valjda ce se poljem zlatna psenica povijati

                          Nada

                          =====================
                          kao da me neko procitao

                          Comment


                          • #14
                            "sama"....dobila sam nesanicu
                            Usamljenosti ................
                            ne dolazi samo zbog toga sto nemamo drustvo. Sto smo sami. Sto smo nezadovoljni sa osobama sa kojima
                            zivimo. Zbog nedostatka ljubavi ili izgubljenih ideala, nadanja, razocarenja u nekog koga smo mnogo voleli, zbog raskida
                            ljubavne veze sto nikako nismo ocekivali...Osecaj usamljenosti moze da bude i kod ljudi koji imaju sve sto im je potrebno
                            da ne budu usamljeni.
                            Najgore je zimi jer tada ljudi padaju u deprsiju zbog nedostatka dnevne svetlosti.

                            Ici......Staza...Razdvojenost...Da ovo je svet dualnosti...samo na dnu bunara moje napacene duse postoji svest i
                            secanje na Beskrajnu Prazninu...ne mogu nikuda da idem jer nikada nigde i nisam otisao...djavolseke zamke...demoni...
                            moj put je put belog oblaka...ima me i nema...sa oblikom ili bez njega...sa tugom kao vecnom pratilom i setom...da takav
                            sam...

                            Jos dublje i dalje u tmini noci i samrtnoj tisini ocekuje te susret sa svojim ja...na samome dnu,kada stvarnost prestane da
                            postoji iz dubina eona,na kraju svih krajeva spopznaces jednu uzvisenu istinu...tada ces postati Praznina i naci ces me...
                            jer mene nema,ja ne postojim,ja sam jedno,jedinstveno,bez oblika i forme...tvoj koncet nemih flauta koje te zovu...sebi
                            samoj...

                            Usamljenost nije nista drugo do razdvojenost od samoga sebe.
                            Sto budemo blizi sebi samima pre cemo se pronaci i prepoznati.....
                            do tada ostaje gorak ukus u ustima i odsjaj sete u ocima kada prodjem pored nekog koga osetim kao deo stvarnosti
                            u kojoj postojim....

                            =========

                            Comment


                            • #15
                              Rodis se sam, i umres sam
                              Za sve ostalo sto vredi ti budi srecan

                              jbg to je zivot, edno veliko sranje ja kad ti kazem COCO....al to je sve sto imamo pa ga stoga koristite kako valja, zdravlje cuvajte i dosta se sexsajte, imajte decu, imajte uspomene sve drugo nema veze...i kamioni i avioni.... ama bas sve nema veze, svi umiru, i bogati i siromasni.... a sta je pravo bogatsvo vi procenite sami
                              dal avion ili kamion koji u grob ne mozete poneti, il seronja tamo neki koji ce vas osmeh i dalje drugima nositi

                              zivela deca, ziveo sex, ziveli i vi kojima su jedina deca pare, vas mi je zhao jer tracite zivot, bolje podelite to vase bogatstvo sa nekim ko nema ni koru leba i obogatite svoja osecanja/zivot

                              Comment

                              Working...
                              X