Objava

Collapse
No announcement yet.

"Sami" a niste sami, volite i voljeni ste ali...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Citiat člana Futura Pogledaj Post
    "Biti fizicki blizak sa nekim,
    a ostajati sam;
    najgorca je,
    najbolnija
    najporaznija usamljenost."
    Kako je samo ovo istinito
    Citiat člana Crvenkapica
    jebeš ljubav ako nije nesrećna

    Comment


    • #17
      nemam pojma zasto ali ova tema sad me nekako asocira na masturbaciju
      nadam se da dame nece da se naljute zbog ove moje recenice

      inache svi smo mi usamljeni u manjoj ili vecoj meri

      jednostavno idealna polovina ne postoji a svi mi smo "alavi" i trazimo nesto vise....da bi shvatili tek u nekim tamo godinama ...obicno kad postanemo klimaktericni...da je sve "lakse" razumeti kad ti se ne dize

      Comment


      • #18
        U goxi.. krupne reči
        Ne bih se složio s tobom.
        Misliš da idealna polovina ne postoji?
        Možda samo nisi naišao na nju, nisi je sreo
        Neću da ovo sad deluje kao glupa fraza ili da ispadnem naivan, ali ja verujem u sudbinu.
        Mislim i osećam da negde na svetu postoji druga polovina mene, koja je meni suđena, samo treba da je prepoznam
        Kada je nađem, postajem kompletna ličnost i moj život tek tada dobija smisao.
        Citiat člana Crvenkapica
        jebeš ljubav ako nije nesrećna

        Comment


        • #19

          onda sve ovo sto sad govoris nema smisla

          na tvoju, a i moju zalost, zalost cele ljudske vrste...moram reci da sam uveren da idealna polovina ne postoji
          VECNA POTRAGA vecna zaludna potraga, ceo ljudski rod zapravo traga za svojom idealnom polovinom koje nema, otuda i sve ove lepe (a i ruzne) stvari koje imamo
          sve je nakako polazi i zavrsava od toga

          sve je jedna velika

          rupa (da ne budem vulgarniji)

          ali sta ja znam, kazu da sam narkoman
          pijanica, i to jos neuravnotezena...

          ne veruj meni nista, tragaj samo, jer zelja za necim daje energiju
          energija je ok stvar
          erekcija je jos bolja

          ja kad ti kazem
          tek sam ustao pa cu se mozda kajati zbog enkih reci ali... ko ga ebe

            kako li su atlantidjani nestali?
          pa shvatili da idealne polovine jednostavno nema, seli ljudi onako bez volje i .... nestali  
          Last edited by goxy30; 11-07-10, 10:32.

          Comment


          • #20
            Nije sve jedna velika rupa (ili dve )
            Imao si, promenio si, verujem, više partnerki.
            Jel ti sa svakom bilo isto?
            Ili si bio sa nekom koja se namešta baš onako kako ti želiš, radi ono što očekuješ?
            Isto i s njene strane- radiš baš ono što voli i očekuje.
            Ima miris kože od koga ti se zavrti u glavi, kad te pogleda onim njenim okicama, a tebi klecnu kolena.
            Kad te dodirne, a ti odmah 'poskočiš' e za TIM vredi tragati, brajko moj.

            Žao mi je što forum nije posećeniji, da čujem više mišljenja, pogotovo lepšeg pola, jer ovo zaista može da bude poučno
            Citiat člana Crvenkapica
            jebeš ljubav ako nije nesrećna

            Comment


            • #21
              Moram se sloziti sa Goxyjem ,samo bih ja to predstavila na malo blazi nacin.
              Misljenja sam da ima vise tih idealnih,nije jedna.Samo se dogode u razlicitim periodima.
              To kazem zato sto se svi mi menjamo vremenom,ucimo,menjamo svoje stavove,zelje,nadogradjujemo se pa su nam i potrebe drugacije u odnosu na one koje smo imali ranije. Ono sto ti odgovara u ovom periodu i sto ti je idealno,kad to "savladas" prosirio si vidike,zelje ti porastu i pozelis nesto drugacije,stvoris novi ideal za kojim ces tragati...staro vise nije idealno nego postane prosecno i predvidivo. Svaka cast onima koji se mogu zadovoljiti i uzivati u toj prosecnosti.Takvi ostaju doveka zajedno.
              Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

              Comment


              • #22
                Slažem se delimično s tobom.
                Pogotovo oko ovoga da se menjamo vremenom, da menjamo svoje stavove, da se nadograđujemo.
                Ali zašto isključuješ mogućnost da te ta jedna, idealna osoba za tebe, tvoja srodna duša, neće ispratiti u svim tvojim željama, stavovima i prohtevima?
                Kako ti napreduješ, tako napreduje i ta osoba i onda se uvek dopunjujete.
                Ne znam da li ste me razumeli i da li ste do sada imali takvu situaciju u životu-
                da kažete - o Bože, to je TA osoba!
                Citiat člana Crvenkapica
                jebeš ljubav ako nije nesrećna

                Comment


                • #23
                  Ne znam da li ste me razumeli i da li ste do sada imali takvu situaciju u životu-
                  da kažete - o Bože, to je TA osoba!

                  Vise puta,o tome ti i govorim
                  Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

                  Comment


                  • #24
                    Dooobro, drago mi je da se razumesmo.
                    Ali šta je sa ovim?
                    Citiat člana unthinkable Pogledaj Post
                    Svaka cast onima koji se mogu zadovoljiti i uzivati u toj prosecnosti.Takvi ostaju doveka zajedno.
                    Onda znači da se nikad nećemo smiriti
                    I da ćemo zauvek tragati za nečim novim, nedostižnim i, na kraju, verovatno ostati sami.
                    Citiat člana Crvenkapica
                    jebeš ljubav ako nije nesrećna

                    Comment


                    • #25
                      Ja bih se slozila sa onim sto kaze 'Ice man'.
                      Jer sta smo mi bez nade?
                      Idealni partner postoji, samo ga treba naci, ko zeli i ne odustaje nacice.
                      Ja mislim da je to nasa svrha postojanja, naci idealnog partnera sto jeste tesko ali ne i neizvodljivo.
                      [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                      Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                      Comment


                      • #26
                        Ili iskoristiti trenutak sopstvene slabosti i prihvatiti trenutno idealnu osobu za zivotnog saputnika i zadovoljiti se time iako znamo da ce taj ideal postati nekada prosek. No,uvek ostaju sanjarenja kad se dodje u tu fazu. Cak i ne mislim da je to lose,prosecnost je ok... I zelja za idealom je ok,iako je on samo prividan...
                        Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

                        Comment


                        • #27
                          Sve što je unthinkable napisala itekako ima smisla.
                          Ali, ja sam prvi vrlo zahtevan, a ne bih se složio sa onim što je ona napisala
                          Ili iskoristiti trenutak sopstvene slabosti i prihvatiti trenutno idealnu osobu za zivotnog saputnika i zadovoljiti se time iako znamo da ce taj ideal postati nekada prosek. No,uvek ostaju sanjarenja kad se dodje u tu fazu. Cak i ne mislim da je to lose,prosecnost je ok... I zelja za idealom je ok,iako je on samo prividan...
                          Zašto sopstvena slabost?
                          Kad nađeš takvog partnera, o kome sam par postova ranije pisao, treba da si siguran da će te on pratiti svuda, prvenstveno mislim u psihičkom smislu.
                          Kad se dvoje skapiraju, kad shvate da razmišljaju na isti način onda je to prava stvar.
                          Nikako ne bih okarakterisao kao 'trenutak sopstvene slabosti'.
                          Unthinkable čini sve da život predstavi relativnim, a ja se s tim ne bih složio

                          Imam još mnogo pitanja za vas, ali polako.... ima vremena
                          Citiat člana Crvenkapica
                          jebeš ljubav ako nije nesrećna

                          Comment


                          • #28
                            treba da si siguran da će te on pratiti svuda, prvenstveno mislim u psihičkom smislu.
                            Nikada ne mozes biti siguran,veruj mi.Bar ne da ce trajati doveka. Zato kazem "trenutna slabost".Da se povedes trenutnim osecanjima.


                            Kad se dvoje skapiraju, kad shvate da razmišljaju na isti način onda je to prava stvar.
                            Ne znam da li da razglabam o tome da ne postoje dve osobe koje razmisljaju na isti nacin,pogotovo ako su to muskarac i zena,cak i ako imaju isti cilj,mozda ce imati razlicite nacine da dodju do njega.
                            Ne znam ni da li da naglasim da nema sanse da se na svim poljima slozis sa nekim.Ako neko razmislja isto kao ti,onda on vise nije osoba,on je tvoja senka.A to vremenom ubija vezu.Mozda bi tebi bila idealna ali osoba koja je "senka" ne bi shvatila to kao ideal.
                            Kao sto ces se ti menjati i razvijati,tako ce i ta druga osoba. Da bi te u svemu pratila,mora biti robot,ne covek sa osecanjima.
                            Ili da bude tolerantna i podredi sve tvojim zeljama "iz ljubavi" kad se dodje do faze da se mimoilazite u zeljama i idejama na putu vasih razvitaka.
                            A cim pomenes rec TOLERANCIJA,iskljucuje se rec IDEAL.
                            Jer tolerisemo samo ono sto nam ne odgovara.U idealu bi nam sve odgovaralo,je l tako?
                            Mozda smo samo previse zakomplikovali a to znaci da ili ti nisi upotrebio pravu rec,mislim na "ideal" ili ova tema treba u deo foruma koji nemamo "filozofija"

                            Unthinkable čini sve da život predstavi relativnim, a ja se s tim ne bih složio
                            Samo aksiomi su istine koje ne treba dokazivati,ostalo je zaista sve relativno.
                            Ljubav nije aksiom,ma nije ni blizu da bude
                            Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

                            Comment


                            • #29
                              Nikada ne mozes biti siguran,veruj mi.Bar ne da ce trajati doveka. Zato kazem "trenutna slabost".Da se povedes trenutnim osecanjima.
                              Tako je, zato sam i napisao ''treba da si siguran''.

                              Imaš nick koji u potpunosti opravdava tvoj stav
                              Naravno da pod ovim ne mislim ništa loše, samo, jednostavno, treba da postoji muškarac koji će takvu ženu ispratiti u svemu.

                              Možda bismo stvarno mogli da otvorimo temu 'ljubav & filozofija' pa da na miru pišemo
                              Šali na stranu, volim sa inteligentnim ljudima da proćaskam na ovu životnu, večitu i nepresušnu temu, pa makar i na ovaj, virtualni način.
                              Tek tada shvatam kakav sam i vidim gde sam.

                              I još jednom, žao mi je što se više članova ne uključi u ovu diskusiju.
                              Citiat člana Crvenkapica
                              jebeš ljubav ako nije nesrećna

                              Comment


                              • #30
                                Znam da kad se radi o zaljubljenost da se to dešava na podsvjesnoj razini, ali se ipak pitam.... da li ta osoba ima nešto što ja nemam (pa bi rado da popunim tu prazninu), ili mi je slična ili je neki mix u pitanju?

                                Mislim da je jako teško reći i definirati konkretan kriterij neke osobe pri odabiru partnera i da tu nema generalizacije. Kad su ljudi mladi padaju na privlačan izgled, često ne razmišljajući što se iza njega krije i zadovoljava li osoba neke "izvan fizičke" kriterije, koje podsvjesno tražimo.

                                Puno toga ovisi i o karakteru neke osobe, odnosno njenim prioritetima.
                                Ponekad se različitosti privlače, ali to je tako česta situacija u mladenačkom periodu i obično nije dugog vijeka.
                                Nakon početnog entuzijazma i spoznaje da su "različiti", ukoliko nema podudaranja u bitnim životnim stajalištima i pogledima, dolazi do nepremostivog jaza.
                                Rekao bih da pojedinac u partneru traži možda neki mali djelić nečega, teško racionalno objašnjivog koji tek blago odudara od onoga što netko jest.
                                To može biti neka osobina poput energičnosti, veće doze optimizma i sl. što sami nemamo, a opet upravo primanjem iste i davanjem nekog drugog djelića "sebe" možemo se osjećati zadovoljniji i kompletniji kao osobe.


                                SVE sta napišem smatrajte Salom

                                Comment

                                Working...
                                X