Objava

Collapse
No announcement yet.

Ljubavna svastara...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Ovoj dusi ponestaje snage,
    toliko toga ima da ti kaze,
    a ne moze reci,
    jer uvek ima neko veci
    ,neko veci ko skroji da neces biti tu,
    da mi pruzis utehu....
    zato moja dusa jako pati,
    ali retko ko to moze da shvati,
    pokusacu ja da se otrgnem iz svega,
    ali tuga sa svih strana vreba.....
    ostaje mi samo vera i nada da ces biti uz mene nekada....
    Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

    Comment


    • #92
      Veruj da su snovi vaŽniji od Činjenica....
      Da nada uvek pobedjuje iskustvo....
      Da je smeh jedini lek za tugu....
      I da je ljubav jaČa od svega....
      Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

      Comment


      • #93
        To moze samo zena koja ljubi
        traziti malo, poklanjati sve.
        Dani su teski, zagrljaju grubi
        a ona ko nekad vjeruje u sne.

        Vjerna i tiha zna jos da ceka
        kada i ne misle na nju.
        Prolaze dani, ne vraca se rijeka,
        a ona jos uvijek stoji tu.

        To moze samo zena koja ljubi
        pruzati njeznost i zivjeti bez nje.


        Arsen Dedic
        Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

        Comment


        • #94
          Mislila sam da cu biti uvek jaka i da cu naprosto moci sve izdržati. I po prirodi stvari i inerciji života, same se situacije i ljudi tako naprosto "nameste" da u stvari vidiš da nisi toliko jaka. da u nečemu jesi, ali da naprosto u nekim bespoštedno nisi. I da to niej sramota. Vidiš da si samo ljudko biće, koje ne može da se smeje kada ga nešto boli, koje en može da izgleda super ako je legla u pet izjutra a treba da ustane u sedam i odrapi 12 h. Ne, naprosto ne mozes super da izgledas i jos bolje da se osecas. Da nabacis taj prokleti osmeh u stilu one cuvene Balaševićeve, lajt motiva...ne, znam, ja nisam umela. Ni dan - danas ne umem. Jb*. To je sto je, ja ne umem tako i nikada necu. Mislim da sma ipak uspela da u tom gubljenju sebe, na neki nacin da se sacuvam. Jeste paradoks, ali mislim da jesam, ali malo prevelika cena bese svega, ali zaista nisam umela drugacije. Sada se kajem za to, jer sma izgubila nesto najvrednije sto sam imala i to en mogu da povratim i pitam se da li cu ikada i moci. U potpunosti. Stvarno nisam umela drugacije da odreagujem. Mozda sam ipak (ne)zrelo postupila, ali opet, to sma bila ja. Bilo je uzasno tesko, sa ove distance, ja en znam kako sam izdrzala. Mislim da nikada ni necu biti posve svesna te snage, kojom se drzite za ono malo nista sto Vam je u trenutku sve. I tek kada prodje sve, tek kada prodje ono najgore, tek tada Vam klecaju ona kolena od straha, od svog uzasa. I dalje to negde ne dopire do mog pametnog mozgica i ne znam gde sam toliko i u cemu tako pogresila. Mozda jesam a mozda bi sve isto bilo bas i da nisam tako odreagovala. Mozda i onda isto bi bilo, pa me verovatno to izjeda, nemogucnost saznanja istog ili promenjenog ishoda stvari. I dugo me je to mucilo. A onda sam jednog dana prestala da verujem. U tebe. U mene sa tobom. I shvatila, da sam ja davno pre stvarnog kraja u stvari tebe izgubila. Da sam davno pre toga svega, postala prah i pepeo. Da me nije bilo poodavno i suvise naivno verovala da sam ja eto , bila ta. Iskreno voljena. Jednog dana mozda se i ja probudim kao sretan neki čovek, kao nasmejana girl i zaboravim sve te reči u umu svom...MOzda bas jednog dana sve one budu izbledele kao one stare fotografije, sto izgube svoj sjaj kada poprime žutu boju...mozda tada izbledi i ubojitost reci koje je moj um slusao a oči gledale. ♥

          Comment


          • #95
            " Mnogi se ljudi tuze da im prodje cjeli vijek trazeci zivotu njegov smisao, ako uopste postoji i nije drugdje nego u samom trazenju. (Jovan Dučić) "
            Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

            Comment


            • #96
              Volio sam dan u kom' si moja bila
              mrzio sam noc u kojoj si se krila
              kad se vrati sat, na zimsko vrijeme mijenja
              za ljubavnike tu zivota vise nema
              za kraj, za kraj, za kraj, za kraj

              Uspavao sam te duboko ispod grudi
              al' srce blizu je pa te stalno budi
              a kad odu svi i pomisle da drijemam
              ja oci otvorim da vidim koga nemam
              za kraj, za kraj, za kraj, za kraj

              Samo ljubav zna da tu smo ti i ja
              tu gdje nas ne vide, ne vide
              potrazio bi' te al' niko putem tim
              dva puta ne ide, ne ide

              Za ljubavnike nema vise lijeka
              pa zagrljaj gubi svu moc
              a srce uvijek hoce ispocetka
              moli za jedan dan, moli za jednu noc
              k'o da neko ce doc' u pomoc, ne ide
              Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

              Comment


              • #97
                Re: Ljubavna svastara...

                .Ponekad je ta borba uzaludna..Još niko nije pobedio srce,ili jeste..Ali je cenu pobede plaćao celi život,jer to je teška pobeda...Jer srce je samo srce..
                Ne zna za vreme,u daljine se ne razume..Glupavo srce..
                Ali zna,uvek zna, kome pripada..
                I uvek zna gde i sa kim želi biti..Čak i onda kada je to nemoguće...
                Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                Comment


                • #98
                  Re: Ljubavna svastara...

                  "Ljubav sama pise pravila.....I mozda kriv sam sto te nikad nisam slagao
                  Barem prevario jednom Bio grub il nagao A s'onim sto te uze,sad mesaj krv i suze To si uvek htela,to je zivot tvoj.."
                  Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                  Comment


                  • #99
                    Re: Ljubavna svastara...

                    Njen je korak kao korak vojske sto pobedjuje..to je tajna koju cuvam,koja me je vodila...da je ljubav moja nepobediva!
                    Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                    Comment


                    • Re: Ljubavna svastara...

                      Tako to ide.
                      Ostavio sam je predugo u onim opasnim ćutanjima, u onim tišinama u kojima je ona svoj jedini sagovornik i u kojima se o meni definitivno ne priča ništa dobro.
                      I tu smo gde smo...
                      Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                      Comment


                      • Re: Ljubavna svastara...

                        "Nemam pravo da ti sudim, ako jednom odeš od mene. Želim da si srećan. Nedostajaće mi leptirići. I uvek će mi faliti tvoj miris. I tvoj smeh je postao najlepši. I tvoje ruke. Ni ne slutiš koliko me tvoja blizina čini srećnom. Nikad ne bih prebolela to što sam te izgubila. Ni onaj pogled ni reči. I nikad ne bih sebi oprostila. Ostao si sve što neizmerno volim. Ja bez tebe ne znam i ne mogu a bojim se da i neću moći. Kada bih mogla birati, birala bih da sve ostane ovako, sa tobom, a sve ostalo obrisala. Samo da ostaneš, sve drugo bi bilo manje važno. Neko mi je rekao jednom da je tuga lepa. Nije. Kad tebe nema..."
                        nebo je moja granica

                        Comment


                        • Re: Ljubavna svastara...

                          Cokolada to je prava i iskrena ljubav

                          [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                          Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                          Comment


                          • Re: Ljubavna svastara...

                            Moj ceo život je iz nekih zakrpa...Sve nešto na sitno, na kratko i pomalo. To nije ono...ali, šta mogu...neki život ipak jeste. Godine prodju i svaka žena skrpi neki život... Ima tu svačega... Al ima, bogami, i lepih komada!
                            Malo je života bez šavova i zakrpa... Ne može! Čovek je proklet! On bi hteo i dugo da živi i da mu bude lepo. E, a to je malo teže. Ne može! Može dugo, ali iz parčića.
                            Pogledajte, svako od nas nosi neku zakrpu... Svakome se primeti gde je šav – nekome na licu, nekome u očima, nekome u glasu! Svi smo mi krpljeni i sastavljani – iz mnogo delova. Mi više volimo život, nego život nas. U tome je stvar! E, a ako ga tako volimo, onda nije red da ga ogovaramo i da mu nalazimo mane.
                            nebo je moja granica

                            Comment


                            • Re: Ljubavna svastara...

                              ....budi me Sunce koje baci svoj zrak kroz prozor bas na jastuk....popila bih kafu. naravno, prvo zapalim cigaru a onda pomislim "bash me mrzi"’Tishina..a u glavi hiljadu ping-pong loptica....ni ne znam o chemu razmishljam. Kafa se hladi, piksla je puna...."gde sad?".........zazvoni telefon, cujem te umilne glasove....suzne oci ali topao glas, da se ne "chuju suze".......nikad ne plachem, suze teku same. no, mora se dalje......josh klizi voda sa umornog lica, tu sam a nisam...Krenesh niz ulicu sa osmehom na licu u dushi tuga, prodjesh tu i tamo..opet si nazad ....ista soba iste misli ista osechanja.....isti jastuk, isto Sunce...................

                              nebo je moja granica

                              Comment


                              • Re: Ljubavna svastara...

                                Dajte mi kartu jednosmernu
                                u pravcu tuge prva na spisku sam putnika ja
                                mesto do prozora...
                                Sa sobom nista ne odnosim
                                godinje krivnje, kofere bola bi tu da ostavim
                                kod izgubljene stvari..


                                nebo je moja granica

                                Comment

                                Working...
                                X