Objava

Collapse
No announcement yet.

Koliko je bitan fizicki izgled kod partnera?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ukus i obrazac onoga sto je nama lepo se formira od malih nogu, jos od dana kad nismo znali zasto sedimo na noshi
    e sad bog je tu naravno dobro umesao prste (valda) pa ako ste u prethodnom zivotu bili neki bick (cudni su putevi bozji) ima da skacete na svaku kravu u ljudskome obliku.....eto meni je sad jasno odakle onaj animal sex itd....


    shalu na stranu

    opcija 1
    pametna, puna duha, ebozovna, lepa, vitka...

    opcija2
    pametna, puna duha, i jbg debela...

    opcija3
    gloopa, ebozovna, lepa, visoka...

    opcija4
    looda al intelegentna, prosecnog izgleda, puna duha, energicno zna sta hoce

    ja garantujem da ni jedan muskarac (ukoliko nije bio neko govedo ili sl u proslom zivotu) nece izabrati opciju 2

    a vecina muskaraca ce izabrati opciju 1 ili 3

    ja licno bih isao na opciju 4 jer sam valda lood, mada bi i opcija 1 poolodela pored mene, a opcija 3 bi zavrsila u nekoj ustanovi

    Comment


    • #17
      Citiat člana meduza Pogledaj Post
      izgled je mnogo bitan.
      ja, npr, volim one krshne sa sekirama... kao sinovi onog dedice sto trce svom tati u pomoc kada on vice: "Djecoooooo, djecoooooo"
      ne zajebavam se!
      hahaha...
      i ja,samo bez sekire!nikad nisam volela mrsave!vise volim da je malo deblji nego da je mrsav!volim kad su napucani!
      krupniji lik i zgodna ili mrsava devojka meni je to extra!

      Comment


      • #18
        pa fizicki izgled je vrlo bitan u sustini ali je takodje posle izvesnog vemena, kada se na taj izgled naviknemo pocinjemo da trazimo mane,kakav on god bio.
        ja sam malo prefinjeniji ,recimo kada su zene u pitanju ,mislim dasu one potrebne samo ljubavnicima i slikarima bez maste

        Comment


        • #19
          jbt bakarni, sta je pesnik teo vodjeka da kaze..ubime oma ako sam skapirala...recimo ovo:

          .
          .
          ja sam malo prefinjeniji ,recimo kada su zene u pitanju ,mislim dasu one potrebne samo ljubavnicima i slikarima bez maste
          .
          .
          Znaci to si prefinjem za ukus zena..nisu ti bash nesto...one su samo za ljubavnike i slikare????

          Ajme meni...gde cesh skoncati na cijem vrhu??? tztztztz

          Comment


          • #20
            mislio sam na lepe zene izvinjavam se na nedorecenosti ,draga mki prijateljice
            erare humanu est!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Comment


            • #21
              Jeste dusice mila ljudski gresiti(Errare humanum est) )))..ali pazi da te neka ne savata na greeshku )

              Comment


              • #22
                auuu nepopravljiva si ,sto se tebe tice ti si interesantna ,kakva god da izgledas , sta cu ja volim da se druzim ,za drugarstvo mi nije bitan izgled ,bitna mi je vedra dusa

                Comment


                • #23
                  Sta mi fali...bash sam cakana )) Ko ne voli sebe - taj je emotivna sirotinja ...eto JA...ma obozavljem ogledalo svoje..iiih...sve ga izljubim mmmua! A ni meni za drugarstvo nije potreban izgled..)))

                  Comment


                  • #24
                    Naravno da je bitan fizicki izgled..........i nikada se ne treba opustiti.....Bar ja necu

                    Comment


                    • #25
                      bitan je fizicki izgled bas ,pa ne mogu sa nekim akrepom da budem ako mi se ne dopada brreeeeeeee

                      Comment


                      • #26
                        Prvo je on bitan, ako on ima "prodju" , nastavlja se dalje. Ko normalan zeli ikakve privatne konakte sa osobama koje ruzno izgledaju ili laze ili laze sebe.

                        Comment


                        • #27
                          mislite da srce moze da nadjaca nedostatak fizicke privlacnosti?Ja mislim da ne moze...Koliko god mi "voleli" srcem taj neko ora da nam se dopadne i fizicki.Jeste da se ljubimo zatvorenih ociju ali nije to valjda zato da se ne bi gledali

                          Mada ,mozda ljubav uspe ako fizicka privlacnost dodje u medjuvremenu...
                          Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                          Comment


                          • #28
                            jako je bitan i uopšte nije zanemarljiv
                            ne mora da bude lepotica, ali kapiram da mora da ima "nešto", kad me pogleda i dodirne da me zapali ovako ledenog
                            Citiat člana Crvenkapica
                            jebeš ljubav ako nije nesrećna

                            Comment

                            Working...
                            X