Objava

Collapse
No announcement yet.

Vicevi o Plavusama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vicevi o Plavusama

    Svi vasi omiljeni Vicevi o Plavusama na jednom mestu, zelimo da napravimo najvecu kolekciju viceva o plavusama ovde...doprinesite i postavite vas vic o plavusama

    ______________
    Plavusan dolazi kuci sa posla i cuje cudne zvuke iz spavace sobe. Juri uz stepenice i nalazi svoju zenu golu na krevetu, ona sva zadihana i znojava.
    "Sta se desilo?" upita je on.
    "Imam srcani udar", jeca njegova zena
    Plavusan pojuri niz stepenice da uzme telefon, ali dok bira broj....njegov cetvorogodisnji sin dolazi i kaze, "Tata! Tata! Tata! Komsa Stojko se krije u tvom ormanu i nema odecu na sebi!"

    Plavusan zalupi telefon i munjevito pojuri ka spavacoj sobi, prolazi pored svoje zene koja panicno vristi, snazno otvori vrata od ormana i rece

    Svakako, tu je komsa, i to bez odece.....

    "Kopile smrdljivo" rece plavusan, "moja zena dozivljava srcani udar a ti trcis unaokolo nag plaseci mi decu !!!!"
    Last edited by goxy30; 26-08-13, 01:53.

  • #2
    Plavusa vicevi

    Sta plavusa prvo uradi kad se ujutru probudi?Ode svojoj kuci! Kako se kune plavusa?Dece mi, nevina sam! Plavusa kupila dnevnik u koji je upisivala sve svoje misli..Nakon tri godine pocela je pisati na drugoj stranici.

    Comment


    • #3
      Plavusa vicevi

      ide plavusha u market svaki dan sa slushalicama na ushi i uvjek kupuje isto cigarete i zvake.....radoznali prodavach zeli da zna shta to svaki dan slusha plavusha preko slushalice....kad je ponovo ushla u market i potrazila isto prodavach otisho do nje i skinuo i slushalice ....plavusha pochela se gushiti i ispustati chudne krice..... kad je prodavach stavio slushalice na sebe chuo je ...UDISHI-IZDISHI...UDISHI- IZDISHI.....
      Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

      Comment


      • #4
        Plavusa vicevi

        Kaze PErica kevi:Jebooooo teeeeeee kevo, kupio sam Nike do jaja!Na to ce ona:Auuuu, sto bas toliko duboke?---------- Post dodat u 09:37 ---------- Prethodni post je bio u 09:28 ----------Setaju Suljo i Mujo i pricaju ,a Suljo muca,Kaze Suljo: MMMMuuujo eno aviona!Mujo pogleda avion prosao.Idu oni dalje opet ce Suljo:MMMuuujo eeennno aaavviioona!Mujo pogleda avion prosao.Konta Mujo e sad cim kaze MMMuuujo ja cu odmah pogledati gore i videcu avion.Idu oni tako dalje , Suljo ce opet MMMuuuujo,Mujo pogleda gore!A Suljo kaze: uuugggaazzzio siiii uu gggooovvvnno.

        Comment


        • #5
          8000 plavushi organizirale konvenciju,,naslovom..PLAVUSHE NISU GLUPAVE....
          pa red je na konvenciju da dokazhu da nisu,,Odabrale jedna koja je bila najpametnija da odgovara na pitanja....
          1-vo pitanje,,,koliko je 15+15...posle 40 min,,ona che...18...
          nastaje stama u sali,,ap svi plavushi jednoglasno che,,pruzhite joj josh jednu shansu...
          slozhili se pa...
          2-go pitanje..koliko je...5+5...posle 23 sekunde ona odgovara,,76....opet stama ..a 8000 plavushe che,,dajte joj josh jedna shansaaaa.....
          hajmo josh jednom ...
          3-cho pitanje,,koliko je 2+2.....posle 35 sekudi ona che..4.....
          u sali opet shtama...ali sad od deliriuma...a 8000 plavusha che u jednom glasu..
          Dajte joj josh jednu shansuu..dajte joj josh jednu shansuu..
          postoje dva tipa MUSHKARACA....
          jednima se svidjam....
          a druge nemaju ukus.....
          hmmmm...a treti pozvache prijatelja umesto mene...sigpic

          Comment


          • #6
            Plavusa vicevi

            Zašto se plavuši ispune sve želje?zato što ima zlatnu ribicu....

            Comment


            • #7
              Plavusa vicevi

              Sto kaze mama plavusi kad izlazi u grad?Ako do deset ne budes u krevetu vrati se kuci---------- Post added at 08:43 ---------- Previous post was at 08:43 ----------Kako ces znati da plavusa nenosi gacice................kad joj vidis perut po cipelama...........---------- Post added at 09:35 ---------- Previous post was at 08:43 ----------Vozila crnka plavusu u autu! I odjednom se auto zaustavi. Pita plavusa crnku zasto si zaustavila auto?Nestalo nam benzina,rece crnka! A plavusa ce na to reci:"kako si ti pametna ,ja bi i dalje vozila"..
              Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

              Comment


              • #8
                Zaustavlja saobraćajac plavušu i traži joj vozačku, a ona će:

                - A šta Vam je to?
                - Pa to Vam je ona kartica na kojoj stoji Vaša slika i ime.
                - Jel’ to ovo?
                - E jeste, hvala. Dajte mi, molim Vas, i saobraćajnu dozvolu.
                - A šta Vam je sad pa to?
                - Pa to je ona knjižica u kojoj stoje podaci o vozilu.
                - Jel’ to ovo.
                - Jeste, jeste, hvala lepo.
                Odjednom se javlja kolega preko voki-tokija:
                - Jesi li i ti zaustavio jednu plavušu?
                - Jesam, što?
                - Brzo skidaj pantalone! Ništa ne pitaj samo uradi kako ti kažem.

                Ovaj ga posluša skine pantalone, gaće, a plavuša:
                - Šta opet alkotest?

                Comment


                • #9
                  Plavusa vicevi

                  pita jedna plavisha drugu,,,-sve sve,,,ali zasto sluzhi ona rupa na ku*cu....ova joj kaze...-pa da bi imala od gde da dishish kad ti je u usta....
                  postoje dva tipa MUSHKARACA....
                  jednima se svidjam....
                  a druge nemaju ukus.....
                  hmmmm...a treti pozvache prijatelja umesto mene...sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Plavusa vicevi

                    sta plavusa radi sa guzicom u pecnici??pece picu
                    C'era una volta....

                    Comment


                    • #11
                      Plavusa vicevi

                      idu dve plavushe jedna kazhe-sta ti mislish sta je blizhe London ili mjesechinadruga-hello..jel ti mozesh odavde da vidish london?-ne-onda??---------- Post dodat u 12:23 ---------- Prethodni post je bio u 12:17 ----------U avionu usred leta obracha se pilot putnicima-jedan od motora na avionu je otkazao,,ali ne brinite,,imamo jossh tri motora,,kasnit chemo samo jedan cas...posle pola saata drugo obracanje putncima-josh jedan nam motor otkazao,,,let che trajati duzhe za dva chasa...posle dva saata,,opet ,,pilot obaveshtava da je i trechi otkazao,,al da se ne brinu,,mozhe avijon i sa jednim motorom,,ali let che trajati duzhe za tri casa..Na to che PLAVUSHA...-joj,,ako izgubimo i taj motor,,ostali smo ceo dan u vazduh.....
                      postoje dva tipa MUSHKARACA....
                      jednima se svidjam....
                      a druge nemaju ukus.....
                      hmmmm...a treti pozvache prijatelja umesto mene...sigpic

                      Comment


                      • #12
                        plavusa u restoranu narucuje picu.
                        pita je konobar: hocete da vam isecem na dva ili na cetiri dela?
                        bolje na dva, na dijeti sam.

                        Comment


                        • #13
                          **Govori plavuša plavuši:
                          - Baš sam uradila test trudnoće!
                          A druga plavuše će:
                          - I jesu li te pitali teška pitanja!?

                          **Žali se plavuša crnki:
                          - Ovih dana me jako boli grlo.
                          - Ja nemam tih problema, uvek kad me boli grlo, ja svog muža oralno zadovoljim i prođe me! - odgovara crnka.
                          Sutradan plavuša:
                          - Savet ti je bio odličan, grlo me više ne boli, a tvoj muž je bio odushevljen nije mogao da veruje da je to bila tvoja ideja!

                          **Baci se plavuša na pod... I promaši

                          Comment


                          • #14
                            Sta se desava kada dve plavuse trce jedna prema drugoj?
                            Razbije se ogledalo
                            If you hate me, you’re the looser, not me

                            Comment


                            • #15
                              Razlika izmedju plavuse i broda?
                              Pa , nije svaki brod kitolovac.

                              Comment

                              Working...
                              X