Objava

Collapse
No announcement yet.

Gde biste putovali ?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ja bih opet da vidim najveću kockarnicu na svetu....

    Ne bih opet da izgubim novac....A,opet bih tu da platim večeru....Zamislite,na takvom mestu,večera košta kao i u bilo kom drugom gradu....Nema razlike....To treba videti....

    Comment


    • #17
      za pocetak Kairo...piramide da vidim...a i imam nekog posla tamo iza njh!!!

      Comment


      • #18
        Pazi sad ovo...Dubai i prvi podvodni hotel....leleee
        Uoči Nove godine, u Dubaju će biti otvoren prvi podvodni hotel na svetu. U hotelu „Podvodno odmaralište Hidropolis“ nalazi se 220 soba s plafonima kroz koje se otvara pogled na podvodni svet Persijskog zaliva.
        OTVARANJE - Ljubitelje ekstravagantnog odmora i egzotične arhitekture obradovaće vest da će za koji dan u Dubaiju, gostima vrata otvoriti prvi podvodni hotel na svetu. Ako se zna da je u podizanje ovog podvodnog džina, koji je dobio ime „Podvodno odmaralište Hidropolis" uloženo 600 miliona dolara, ne čudi nestrpljenje s kojim se očekuje njegovo otvaranje."Hidropolis" se sastoji od obalskog i podvodnog dela, koji se spušta na 20 metara dubine. U tom delu su smeštena dva restorana i nekoliko barova, salon lepote, banjski centar, zlatara, nekoliko butika, plesna dvorana, bioskop i komforna konferencijska sala s providnom kupolom. Za najmlađe je izgrađen "dečji svet", dok će se zabavne i kulturne manifestacije održavati u specijalnoj nadvodnoj sali na otvorenom, prenosi Lenta.ru.
        Bezbednost hotelskih gostiju ispod vode garantovaće specijalan protivraketni sistem.
        Sa obale se u podvodno "carstvo" stiže specijalnom žičarom kroz podvodni tunel dug 300 metara. Gornji deo tunela je providan, tako da od samog početka život u "Hidropolisu" postaje fantastično putovanje.

        U hotelskim sobama i holovima, obećavaju projektanti, nalaziće se fontane, a enterijer bez oštrih uglova i linija, dopunjavaće igra veštačkog i prirodnog svetla, koja će kod gostiju izbrisati osećaj za vreme i prostor.
        Ideja podvodnog hotela pokazala se izuzetno primamljivom i uspešnom, privukavši ogromnu podršku investitora, tako da je prerasla u izgradnju cele svetske mreže.

        Comment


        • #19
          Na neki salas... Da odmorim dusu i kosti,hranim svinje i uzivam

          Comment


          • #20
            Volela bih da odem u Irsku,Vels,Škotsku....to mi je želja.....

            Comment


            • #21
              negde u bosutske sume da mi dusa mine

              Comment


              • #22
                Pariz

                Comment


                • #23
                  Ja u rumu 3. u mesecu.Ima dobar vasar.

                  Comment


                  • #24
                    Jel te prodaju ili šta....????

                    Citiat člana nepredvidivi Pogledaj Post
                    Ja u rumu 3. u mesecu.Ima dobar vasar.

                    Comment


                    • #25
                      Ma sve zivo.Poljoprivredne masine.prozvodi.I ja cu malo sira da ponesem ako nakupim.

                      Comment


                      • #26
                        Na pusto ostrvo.

                        Comment


                        • #27
                          U neki grad ,pun lepo ukrasenih zgrada,sa puno svetlecih reklama...nije vazno koji
                          Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

                          Comment


                          • #28
                            TOKIO mi je jedina zelja!!!

                            Comment


                            • #29
                              hmmmmmmm, iako sam ih zamrzio---------- Njujork,, istočna obala, pa onda zapadna obala... Los Angeles, San Francisko......

                              Comment


                              • #30
                                NJujork, Rim, London, Pariz, na Ande i ..... .


                                Comment

                                Working...
                                X