Objava

Collapse
No announcement yet.

Gde biste putovali ?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Kako sam krivo nasadjena ,ishla bih i u tri lepe....

    Comment


    • #47
      Uvek i iznova u Istanbul, grad koji svojom brzinom podseca na moj Bg a odise sasvim drugim mentalitetom, kulturom. Gostoprimljivi i topli ljudi i sad vec dosta znanih lica

      Comment


      • #48
        Citiat člana M ICE Pogledaj Post
        Uvek i iznova u Istanbul, grad koji svojom brzinom podseca na moj Bg a odise sasvim drugim mentalitetom, kulturom. Gostoprimljivi i topli ljudi i sad vec dosta znanih lica
        Sa tebe bi letela na kraj sveta a i dalje
        ce me vodis,ako neces ja cu

        Comment


        • #49
          U onu kafanu, je l? Prva prilika i eto nas pod stolom

          Comment


          • #50
            Citiat člana M ICE Pogledaj Post
            U onu kafanu, je l? Prva prilika i eto nas pod stolom
            Sa tebe i na sto i pod sto

            Comment


            • #51
              Putovao bih s njom dok je ona na mom, nije bitno kud

              Bilo kuda ........ svuda

              Comment


              • #52
                Ohridsko Jezero
                [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                Comment


                • #53
                  Sto dalje od svih! Nege gde nema ni telefona, samo biljke i iskrene zivotinje koje nisu iscasene kojekakvim glupostima kao ljudi.
                  [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                  Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                  Comment


                  • #54
                    Joj ja ne bih na more ...ja bih na neku planinu ..aaaa treba mi zelenilo , svez vazduh i miiirrr
                    Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                    Comment


                    • #55
                      Ako bas moram da biram neka bude Dubai

                      Comment


                      • #56
                        Od uvek zelim otputovati u Rusiju.Ne zna zasto ...
                        Volela bih videti Moskvu ...ma ne znam sve bih da vidim tamo .,..treba mi cist vazduh (tako je ja zamisljam )

                        Moskva je glavni grad Rusije sa oko 8 miliona stanovnika.Leži na istoimenoj reci koja je pritoka reke Oke



                        Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                        Comment


                        • #57
                          rusija je njesra, ako mene pitas, a nije brate ni sigurna zemlja uopste

                          cuba je ok
                          ehhhh cuba
                          Prikačeni fajlovi

                          Comment


                          • #58
                            Ja bih na sejsele
                            [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                            Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                            Comment


                            • #59
                              Putovala bih bilo gde ali zelim putovati vozom .Volim to.
                              Mozda zato sto mogu u putu prosetati a da se putovanje ne prekida.
                              Putovala bih negde ...

                              Comment


                              • #60
                                singapore tu bih otisao sad nisam bio skoro godinu dana

                                Comment

                                Working...
                                X