Objava

Collapse
No announcement yet.

microWorkers saveti razmisljanja iskustva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

    Citiat člana kalens Pogledaj Post
    mozda ti pomogne neko od ljudi koji svracaju ovde, meni je to nepoznato
    a kad kliknes na taj broj 6 desi li se nesto, izbaci li toi tih 6 zadataka posebno ?

    Comment


    • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

      Citiat člana goxy30 Pogledaj Post
      mozda ti pomogne neko od ljudi koji svracaju ovde, meni je to nepoznato
      a kad kliknes na taj broj 6 desi li se nesto, izbaci li toi tih 6 zadataka posebno ?
      Goxy, to su superreward poslovi, cista glupost, mislim da su sklonili, ja vise ne vidim tu opciju
      izbacivalo je access denied gresku, verovatno je geo-location u pitanju pa ih ne mozemo videti
      Prikačeni fajlovi

      Comment


      • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

        Vise mi se ne pojavljuje SR jobs.
        Jos malo pa ce biti dva meseca kako sam poceo da radim na Microworkers-u. Moj utisak da je sve manje poslica. U HG jobs mi retko kad predje 15. poslica i to je najvise da se prijavim na SFI. Kakvi su vasi utisci? Ipak ste duze na Microworkers.

        Comment


        • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

          Citiat člana kalens Pogledaj Post
          Moj utisak da je sve manje poslica. U HG jobs mi retko kad predje 15. poslica i to je najvise da se prijavim na SFI. Kakvi su vasi utisci? Ipak ste duze na Microworkers.
          Kad osetis da ima manje posla redje svracaj na Microworkers, kad osetis da ima vise poslica svracaj cesce i sve ce doci na svoje...ima dosta posla ali svako od nas ima drugacije "mogucnosti" i drugacije se snalazimo u poslicima te neke izbegavamo a neke radimo sto vise mozemo...
          Ima perioda kad je malo slabija ponuda, recimo da je sad tako, i meni se cini tako ali nista strasno ako mene pitas...bice posla, ima tu dosta ljudi koji nude poslove i imaju razlicite interese...samo sljakaj i vremenom ces upadati u dodatne grupe gde bude i nesto vise posla.
          ps
          ako uskoro imas u planu da menjas mobilni, idi na iphone i to bilo koji model pocevsi od 4S modela, sigurno si primetio one "IOS" poslice, fino placeno i ima ih stalno, bar 15 mesecno a svaki je placen u proseku oko 0.7$ pa ti racunaj...a iphone je ionako kvalitetan telefon tako da ne mozes pogresiti a posto si vec u ovome zaradice ti godisnje oko 100eur min

          Comment


          • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

            Citiat člana kalens Pogledaj Post
            Vise mi se ne pojavljuje SR jobs.
            Jos malo pa ce biti dva meseca kako sam poceo da radim na Microworkers-u. Moj utisak da je sve manje poslica. U HG jobs mi retko kad predje 15. poslica i to je najvise da se prijavim na SFI. Kakvi su vasi utisci? Ipak ste duze na Microworkers.
            Moji utisci
            Prosle godine u ovo vreme je bilo bolje. Tad sam uspevao da izvucem 60$ iako sam 'pocetnik' na mw-u, a sad je 40$ sa upaljenim auto refresh dodatkom (sto znaci da 99% poslova uspem da uhvatim)

            Comment


            • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

              Cao,
              Htela bih da pitam jer sam nova na microworku .Došla sam do cifre od 9.05$ i htela sam da prebacim na PayPal ,ali nije moglo da se pritisne onaj kružić pored naziva računa.Tako da nisam mogla da prebacim novac na svoj račun .
              Sve sam inače regularno popunila.
              Da li neko zna u čemu je problem?

              Comment


              • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                Nemaš dovoljno za isplatu. Imeđu 9,5 i 9,6 dolara je minimum.

                Comment


                • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                  Radi li iko od vas one zadatke tipa "Google +1 Post: #ziENzdo" koji se placaju $0.28 ?
                  Meni ona tacka "6" deluje kao smor i malo previse posla za 0.28$
                  6. Your post must be in well written English, in your own words, related to the given keyword and at least 100 words in length
                  Iskustva?

                  Comment


                  • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                    Znam da nema veze sa ovom temom al da pitam. Prvo da kažem da nisam bio na sajtu par mjeseci, i koliko vidim desile su se značajne promjene! Igrice me ne zanimaju i registrovao sam se isključivo zbog online gledanja filmova što sam ranije redovno radio. Pošto vidim da toga nema više ili je meni zbog nekog razloga onemogućeno molim da mi pojasnite o čemu se radi?
                    Pozdrav.

                    Comment


                    • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                      Citiat člana bojaan Pogledaj Post
                      Znam da nema veze sa ovom temom al da pitam. Prvo da kažem da nisam bio na sajtu par mjeseci, i koliko vidim desile su se značajne promjene! Igrice me ne zanimaju i registrovao sam se isključivo zbog online gledanja filmova što sam ranije redovno radio. Pošto vidim da toga nema više ili je meni zbog nekog razloga onemogućeno molim da mi pojasnite o čemu se radi?
                      Pozdrav.
                      Naravno da nije u pitanju da ste vi ili bilo ko drugi ograniceni u necemu kad je u pitanju nas sajt.
                      Procitajte ovde:
                      http://www.zaliv.co/threads/4862-sku...l=1#post183424

                      Comment


                      • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                        Markompower, kakav je to auto refresh dodatak ikako to funkcionise.
                        Primetio sam za neke lakse poslice pise da su zauzeti iako uradjeno recimo 24/100.

                        Comment


                        • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                          Citiat člana kalens Pogledaj Post
                          Markompower, kakav je to auto refresh dodatak ikako to funkcionise.
                          Primetio sam za neke lakse poslice pise da su zauzeti iako uradjeno recimo 24/100.
                          Funkcionise tako sto ti refreshuje microworkers tab u chrome-u, i kad naidje na promenu na sajtu (dodje novi posao) stranica prestane da se refreshuje i ti odradis svoje Imas u chrome web store da skines dodatak. A sto se tice drugog dela tvog posta, to ti zavisi od posla (pretpostavljam da je TTV u pitanju?) Ako jeste onda se to desava jer je 100 ljudi uslo u taj posao i te pozicije su zauzete iako su oni izasli. Pozicije bivaju zauzete sve dok ne istekne TTR, sto znaci da ako bi ti usao i izasao iz tog posla, a TTR je 10 minuta, onda se ta tvoja pozicija oslobadja drugom radniku posle 10 minuta tj po isteku TTR-a.

                          Comment


                          • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                            Ja sam se vec razboleo sa "F5" dugmetom na tastaturi tako da bih to kliktao cak i da imam taj plugin za autorefresh
                            ja sam konzervativan, ali da sigurno bi se upecalo vise zadataka sa takvim dodatkom.
                            Inzervirao me danas jedan BIH poslodavac da mi je bio blize bilo bi _)*)&#^*&%*@%&...lupio mi negativnu iako sam sve odradio kako valja... "Tripleclicks 50: Sign up + Screenshot" zadatak a njegov nick ili id je
                              Member_443024  

                            u pitanju je onaj "SFI" lopovski sajt...registracija na njega a BIH poslodavac je referal...inace nije problem za negativnu vec to sto je zadatak smorcina opasna...obicno izbegavam takve ali ovih dana imam vise vremena a manjak para
                            Last edited by goxy30; 06-04-16, 20:35.

                            Comment


                            • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                              Citiat člana MARKOMPOWER Pogledaj Post
                              refreshuje microworkers tab u chrome-u, i kad naidje na promenu na sajtu (dodje novi posao) stranica prestane da se refreshuje i ti odradis svoje
                              Mozes li da nam das tacan naziv tog plugina pa da skinemo, ja sam sad pogldao imao ih oko 10 i svi zavrsavaju slicno a mene zanima koji je najbolji, tj vidim da neki samo rade refresh na intervale ali ne pise da prestaju kad vide promenu....ako oznaci to sta je promenjeno i ako zaustavi refresh to je extra stvar koja moze dosta da pomogne da se poveca zarada....

                              Comment


                              • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                                Citiat člana goxy30 Pogledaj Post
                                Mozes li da nam das tacan naziv tog plugina pa da skinemo, ja sam sad pogldao imao ih oko 10 i svi zavrsavaju slicno a mene zanima koji je najbolji, tj vidim da neki samo rade refresh na intervale ali ne pise da prestaju kad vide promenu....ako oznaci to sta je promenjeno i ako zaustavi refresh to je extra stvar koja moze dosta da pomogne da se poveca zarada....
                                Auto Refresh Plus, evo okacicu i link iz chrome prodavnice (ako je dozvoljeno, ako nije administrator neka ukloni link)
                                https://chrome.google.com/webstore/d...cndhepolhljfhg

                                Takodje kacim i Screeenshot sa podesavanjima u dodatku, pa vi podesite isto i radice vam

                                Samo da napomenem da je najbolje da broj poslova na mw-u bude 0 (pobrisati sve poslove) Ili ukoliko imate neki posao koji ne zelite da brisete da bi ste ga radili kasnije, samo promenite 0 jobs u 1 job (ili koliko vam vec posla stoji na mw-u)
                                Prikačeni fajlovi

                                Comment

                                Working...
                                X