Objava

Collapse
No announcement yet.

microWorkers saveti razmisljanja iskustva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

    Citiat člana kalens Pogledaj Post
    Jel neko radio Entry: Sign up + Vote, gde se ide na google.hu i trazi onaj madjarski sajt. Meni nikako ne izbacuje taj baner. Kako ste vi uradili taj zadatak?
    Ni kod mene se ne pojavljuje taj baner....znaci nema ga uopste

    Comment


    • Pozdrav,

      Zanima me zasto mi jos uvek nije poslat PIN na adresu a izvrsio sam zahtev za slanje 25.10.
      Ako neko moze da mi odgovori?
      Poslao sam i sliku kao objasnjenje.

      Da budem jasniji, pogledajte ako mozete i drugu sliku. Moj slucaj je levo, a desno od nekog drugog.

      Hvala i pozdrav!
      Prikačeni fajlovi
      Last edited by jovanca; 05-11-16, 21:43.

      Comment


      • Citiat člana jovanca Pogledaj Post
        Pozdrav,

        Zanima me zasto mi jos uvek nije poslat PIN na adresu a izvrsio sam zahtev za slanje 25.10.
        Pin ce ti stici nista nemoj da brines, kako kazes poslao si zahtev 25.10 a sada je 5.11, dakle svega nekih 10 dana sto nije dovoljno vremena, to koliko se secam stigne ljudima najbrze za neke 2 nedelje a zna da traje i do mesec dana...
        Uglavnom samo ti sljakaj, taj zahtev da ti se posalje $ slobodno ponisti (nista ne gubis prilikom toga) pa posle posalji sve odjednom ili kako vec zelis.
        Slobodno pitaj ako ima jos nesto nejasno
        Pozzzz
        ps
        naravno razumes da ti pin salju na kucnu adresu, postom, ne tvoje ime....valjda si uneo prave podatke inace ti nece stici

        Comment


        • Dvoumio sam se da li mi je PIN uopste poslat zbog druge slike jer njemu cim je izvrsio zahev pise poslat PIN a meni ne pise da je poslat PIN pa zbog toga, adresa je prava.
          Hvala puno!

          Comment


          • Pozdrav svima. Upravo sam poslala Goxy-ju pp, ali vidim ovde par nas ima isti problem: Malformed URL, pa bolje da ovde pishem. Radi se o sledecem: ako mi sajt izbaci 40 poslova, 10 su iOS testing kojih ne mogu da uradim jer imam android, a od ostalih 30, 25 imaju link sa opisom posla koji mi prikazhe onu famoznu poruku. Poslala sam poruku adminima na MW, rekli su mi da je poslodavac blokirao moju IP adresu?! Ne razumem shto bi me blokirali 28 chlanova? Vecinom su to razliciti poslodavci a ja sam tek dve nedelje na tom sajtu.
            Markom je u nekom postu ranije postavio linkove za Chrome i Mozzila addons, ali onaj za Chrome vishe ne postoji?! Danas nije moj dan izgleda.
            I josh jedno pitanje: Josh uvek nisam otvorila account gde bi mi MW prebacili novac. Postoji neko ogranichenje za to ili mogu opushteno da ostavim chitavih $9 na sajtu?
            Hvala shto ste odvojili vreme da prochitate moju muku

            Comment


            • Citiat člana mila976 Pogledaj Post
              problem: Malformed URL, pa bolje da ovde pishem. Radi se o sledecem: ako mi sajt izbaci 40 poslova, 10 su iOS testing kojih ne mogu da uradim jer imam android, a od ostalih 30, 25 imaju link sa opisom posla koji mi prikazhe onu famoznu poruku. Poslala sam poruku adminima na MW, rekli su mi da je poslodavac blokirao moju IP adresu?!
              Ovaj problem imaju mnogi, kao sto ti admin rece neko je u tom poslu blokirao tvoj ip, ne bas tvoj vec je rec najverovatnije o celom opsegu za pojedine zemlje jer traze radnike iz odredjenih delova sveta iz njima znanih razloga....takodje moguce je da imas taj "Malformed URL" zbog nekog predjasnjeg posla koji nije zadovoljavao poslodavca te te je on jednostavno nekako blokirao, ovo je samo moje misljenje jer sam za nekog lika radio poslice mesecima (povremeno na MW) i onda je bio problematican jedan zadatak koji sam kako ja mislim odradio valjano a on insistirao da je bilo lose (davno bese pa se bas i ne secam) ....a posle kad bih kliknuo na njegov zadatak desavalo mi se isto sto i tebi...

              Ti IOS poslici za iphone su super, ali nije to bas nesto toliko sjajno jer znaju da odbiju posao iz X razloga, ali kad se uzme u obzir ostala ponuda da super su.
              Novim clanovima je malo teze da dodju do boljih poslova, ali to se vremenom menja, vremenom kako uradite neki poslic za nekoga on vas ubaci u njegove posebne grupe te kad bude posla vi vidite te zadatke a neki drugi ne.
              Evo recimo ja sam za ajt postavio zadatak, da vi vidite ovu temu i da podelite link na FB ....dobro i za sajt a i za vas, kako za savete tako i za malu zaradu....ovde mozemo da razmenimo iskustva, nema bas mnogo mesta na netu gde mozete pisati na ovaj nacin o MW.

              Da se vratim na "Mailformed URL", mislim da oko toga ne mozemo mnogo, da je sve do poslodavaca i slicno

              Comment


              • Citiat člana mila976 Pogledaj Post
                I josh jedno pitanje: Josh uvek nisam otvorila account gde bi mi MW prebacili novac. Postoji neko ogranichenje za to ili mogu opushteno da ostavim chitavih $9 na sajtu?
                Hvala shto ste odvojili vreme da prochitate moju muku
                Kad dodjes do cifre da ti se moze slati novac prvo ce ti poslati pin na kucnu adresu, postom, pa kad dobijes pin onda mozes prebaciti novac na paypal ili skrill....vecina nas koristi skrill jer je praktican i za nasu zemlju svojevrmeno nije imao odredjene zabrane kao paypal i slicno...
                Nalog na Skrill-u se otvara lako i tamo dobijas virtuelnu karticu sa kojom moze placati online sta zelis i gde zelis, skoro sve...a mozes i poslati zahtev da ti posalju plastiku na adresu (ja sam to uradio) i to te godisnje kosta oko 10$...dakle ako zaradis povrmeno nesto Skrill ti je moja preporuka.

                Pozzz

                ps
                pisali smo negde u ovoj temi za jedan addon (dodatak) za browser, u pitanju je "page refresh" softwer koji refreshuje stranicu i pokazuje ti promene....ovo je zgodno ako pocistis sve zadatke koje ne bi radila sa MW strane i ukljucis ovaj softver kako bi pecala nove....imaj na umu da mnogi poslici prodju pored nas, jer poslodavac ponudi 50 pozicija a nas na hiljade tamo ceka

                Comment


                • Poz svima, evo i mene posle duzeg vremena. Imam nekoliko novosti da vam prenesem u vezi mW-a i Skrilla.
                  Ne znam koliko vas je bilo upuceno u probleme sa Skrillom u oktobru. Zamalo da nam ukinu MasterCard zbog neke ogromne zbrke koju su imali Na kraju se svelo na to da svi korisnici koji su vec imali staru karticu (dobili smo drugu, crnu) moci ce da koriste Skrill MasterCard i dalje sa novom karticom, dok novi nece imati tu privilegiju i bice primorani da koriste Skrill samo preko banke i deviznog racuna...
                  Ovo sto se tice PIN-a, video sam i na njihovoj stranici taj problem, ili je ta osoba u Sloveniji zaduzena za slanje PIN-a na pauzi (i prosle godine se to desavalo bas u ovo vreme), ili nece slati PIN uopste do daljnjeg u cilju stopiranja rasta novih korisnika (nekako mi ono nepojavljivanje Enter PIN opcije sugerise na to), nadamo se da je ovo prvo. Ako vam ne stigne to pismo uopste, imate Payoneer kao nacin isplate (za Payoneer vam ne treba taj PIN koji se salje na kucnu adresu, vec odmah mozete isplacivati cim nakupite 20$), uzmete Payoneer MasterCard i radite i dalje. Provizije su malo vece ali bolje ista nego nista.
                  Last edited by MARKOMPOWER; 08-11-16, 14:32.

                  Comment


                  • goxy30
                    goxy30 commented
                    Editing a comment
                    Auuuu vidis ja to nisam ni znao, stigla mi je ta nova Skrill kartica i platio sma tih (ako se dobro secam) 10$ za sledecu godinu....onda super, eto sta znaci kad je neko gushter (noob)...ne moz ni karticu ko covek vise da dobije

                • Citiat člana mila976 Pogledaj Post
                  Pozdrav svima. Upravo sam poslala Goxy-ju pp, ali vidim ovde par nas ima isti problem: Malformed URL, pa bolje da ovde pishem. Radi se o sledecem: ako mi sajt izbaci 40 poslova, 10 su iOS testing kojih ne mogu da uradim jer imam android, a od ostalih 30, 25 imaju link sa opisom posla koji mi prikazhe onu famoznu poruku. Poslala sam poruku adminima na MW, rekli su mi da je poslodavac blokirao moju IP adresu?! Ne razumem shto bi me blokirali 28 chlanova? Vecinom su to razliciti poslodavci a ja sam tek dve nedelje na tom sajtu.
                  Markom je u nekom postu ranije postavio linkove za Chrome i Mozzila addons, ali onaj za Chrome vishe ne postoji?! Danas nije moj dan izgleda.
                  I josh jedno pitanje: Josh uvek nisam otvorila account gde bi mi MW prebacili novac. Postoji neko ogranichenje za to ili mogu opushteno da ostavim chitavih $9 na sajtu?
                  Hvala shto ste odvojili vreme da prochitate moju muku
                  Ne mora da znaci da si banovana, tu poruku dobijaju uglavnom svi na mW-u i to znaci da taj poslodavac ne prima nove radnike, ali neko je uspeo i to da zaobidje Udji u Mobile Search zadatak, i u proof na engleskom napisi da ti izbacuje Mailformed URL gresku, okaci link iz zadatka (ono 209.324 ili kako vec ide) i napisi da bi volela da radis njegove zadatke. Dace ti negativnu posle 15-30 minuta, mozda i posle 1 sata ako si bas nova na mW, i onda otvori neki drugi njegov zadatak. Kad budes otisla na link iz zadatka vise ti nece pisati Mailformed URL nego opcija da kreiras nalog na tom linku, provereno radi, sebi sam tako omogucio da radim te zadatke jos prosle godine.


                  http://www.zaliv.net/forum/ostale-te...ge15#post65583 U ovom postu link za chrome dodatak radi, verovatno je do tebe nesto u pitanju...

                  offtopic ps: Pohvale za Goxy-ja sto se tice sajta, odlicno sredjeno.
                  Last edited by MARKOMPOWER; 08-11-16, 14:25.

                  Comment


                  • MARKOMPOWER, to je otprilike moj problem ne salju mi pin. Pa cu te poslusati i preko payonera slati. Nego da pitam je l mogu da ponistim ovaj zahtev od 9.20 pa da mi vrate na MW taj novac, je l imas iskustva neko sa tim?

                    Hvala i pozz
                    Prikačeni fajlovi

                    Comment


                    • Citiat člana jovanca Pogledaj Post
                      MARKOMPOWER, to je otprilike moj problem ne salju mi pin. Pa cu te poslusati i preko payonera slati. Nego da pitam je l mogu da ponistim ovaj zahtev od 9.20 pa da mi vrate na MW taj novac, je l imas iskustva neko sa tim?

                      Hvala i pozz
                      Mozes da ponistis naravno, novac se vraca na mW. Ponisti pa probaj ponovo da zatrazis i sacekaj 4-5 dana, ako se ne pojavi opcija Enter PIN onda preko Payoneera idi. Samo da znas godisnje odrzavanje za Payoneer je oko $30, i fee za isplatu sa bankomata je oko $3 ako se ne varam...Ima caka i oko toga, nadji nekog aktivnog Payoneer korisnika i budi mu referral, cim prebacite obojica po $100 na kartici, dobijate obojica poklon od Payoneera po $25 , tako da ti se odrzavanje kartice za prvu godinu svede na $5 Taj Payoneer mi se nikako ne svidja zbog tih paprenih provizija i odrzavanja koja su 3 puta veca nego za Skrill, ta referral program moze da ti pomogne samo za prvu godinu...
                      O Payoneer referral programu procitaj ovde: https://www.payoneer.com/refer-a-friend/

                      Comment


                      • jovanca
                        jovanca commented
                        Editing a comment
                        Sacekacu 10-ak dana pa cu onda na payoneer do daljenjeg sta je tu je, otprilike sam bio upoznat sa tim provizijama, kako god, hvala puno pomogli ste mi!

                    • Kacim link jednog vrlo korisnog dodatka za Chrome. Dodatak lajkuje vise objava. Moze da se koristi za Facebook, Twitter, Google Plus, Instagram, Linkedin, Tumblr.
                      Like all opened posts, comments of Facebook, Google Plus, Twitter, Instagram , Linkedin with only one Click

                      Comment


                      • Drugari, da ne kazhem "kolege" , imam josh jedno pitanje: Razmishljam da probam da povucem novac sa MW via Transpay withdrawal , pa ako je neko od vas probao ovu opciju, volela bih da podeli iskustvo.
                        Hvala

                        Comment


                        • goxy30
                          goxy30 commented
                          Editing a comment
                          Razmumemo se dovoljno, ne moras da se izvinjavas.
                          Vidi jos malo kako to ide sa tim "Transpay" pa nam javi, najbolje da nam javis kad ti se zavrsi transfer pa da vidimo koliko ti je izasao trosak.
                          Ja recimo imam skrill koji mi je fantastican, ovaj "Transpay" bi me zanimao samo ako bih imao nesto vece svote novca mada sumnjam da ce toga biti preko MW

                        • MARKOMPOWER
                          MARKOMPOWER commented
                          Editing a comment
                          Ni ja nisam upoznat sa Transpay opcijom (kod mene to ne postoji) Javice se valjda neko ko zna nesto o tome (nas dvojica smo iz Srbije, ne znam odakle si ti, mozda ta opcija kod vas postoji a kod nas ne). I Skrill vise nije povoljna opcija...Od 28. novembra ukidaju njihove kartice kod nas i u Crnoj Gori (za ostale komsije nisam upoznat). Ostaje Payoneer kao opcija, ili PayPal. Goxy moj savet ti je da vec od sad otkacis Skrill, mnogo su sumnjivi. Idi na opciju preko PayPala, deviznog racuna i VISA Electron kartice, za sad je to kao najsigurnije. Posteno su me iznervirali danas ovi iz Skrilla...

                        • mila976
                          mila976 commented
                          Editing a comment
                          Zhivim u Srbiji, ali nisam srpkinja. However, kod mene ladno stoji Transpay kao opcija, medjutim Transpay su bili ljubazni da me izveste da zbog "velike" navale, za account kod njih se cheka PAR meseci. Pri tom, nisu mi rekli da primaju samo SEPA zemlje, kao shto kazhu Skrill-ovci. Da skratim, ne vazhi Transpay opcija za nas afrikance na Balkanu.

                      • Od 28. novembra ukidaju njihove kartice kod nas i u Crnoj Gori (za ostale komsije nisam upoznat). Ostaje Payoneer kao opcija, ili PayPal. Goxy moj savet ti je da vec od sad otkacis Skrill, mnogo su sumnjivi. Idi na opciju preko PayPala, deviznog racuna i VISA Electron kartice, za sad je to kao najsigurnije. Posteno su me iznervirali danas ovi iz Skrilla...
                        Pa meni je nedavno stigla nova kartica za koju sam platio clanarinu za 1god, kako mislis ukidaju kartice, mislis nece vise izdavati nove?
                        Verovatno nisam dovoljno upoznat jer slabo radim na MW....ali mi je nelogicno da prave problem ako uzimaju $ za clanarinu, sta imaju da izgube osim sto ce da zarade?
                        Visa electron kartice sam sve ukinuo u nasim bankama, to su lopovi kakvih nema i ne zelim nista da imam sa ovdasnjim bankama....znaci drpaju.

                        Comment


                        • Citiat člana goxy30 Pogledaj Post
                          Pa meni je nedavno stigla nova kartica za koju sam platio clanarinu za 1god, kako mislis ukidaju kartice, mislis nece vise izdavati nove?
                          Verovatno nisam dovoljno upoznat jer slabo radim na MW....ali mi je nelogicno da prave problem ako uzimaju $ za clanarinu, sta imaju da izgube osim sto ce da zarade?
                          Visa electron kartice sam sve ukinuo u nasim bankama, to su lopovi kakvih nema i ne zelim nista da imam sa ovdasnjim bankama....znaci drpaju.
                          Stigla je i meni proslog meseca nova, medjutim ukidaju taj njihov Skrill MasterCard servis kod nas i u CG. Sto si platio, platio si, svakako ce ti deaktivirati karticu. Nekima kazu da se ukida 28. a nekima 25...Skroz su prolupali. (skrinsotovi su iz Facebook grupe Skrill Srbija

                          Comment

                          Working...
                          X