Objava

Collapse
No announcement yet.

microWorkers saveti razmisljanja iskustva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

    Ma nista sta ces, samo sacekaj da vidis kako ce on da ga oceni, i ja sam po drugi put isto upisao...izgleda da je neki novajlija postavljao zadatak pa se nesto izgubio ....nemam pojma sta se desava mozda se napio taj sto peva te decije pesmice

    Comment


    • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

      Evo sta mi je napisao u komentaru.
      Campaign Id 2af15ecf6fa8_B Task Id 24868141
      Employer's comment: Thanks for starting the work. Please watch the video completely as requested in the description.

      Comment


      • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

        ma lud covek, ja mu poslao isto opet, a onde gde sam upisao koliko puta se pojavljuje onaj video napisao sam i takodje sledece "already watched video till the end, whet is the problem here???"
        Pa da vidimo sta kaze...ako nastavi imam nekoliko naloga na youtube zbog poslova na Microworkers sajtu pa ima da mu lepo ocenim video
        ps
        moguce je da je neki "jesha" pa da hoce da te natera da odbijes taj "revise" kako mozda ne bi platio a zna da smo odradili sve...ko zna...ili smo bas toliki slepci da ne vidimo gde gresimo ali ne vidim sta jer je prosto sve

        Comment


        • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

          meni je prihvatio poslednji zadatak. Mislim da je bilo tek iz treceg puta.

          Comment


          • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

            Citiat člana kalens Pogledaj Post
            meni je prihvatio poslednji zadatak. Mislim da je bilo tek iz treceg puta.
            Meni izgleda nije ali videcemo jos nije ocenio...

            Inace jesi li radio za onog "ponocnog" one FB komentare, evo bas unazad 1h ima koliko hoces (nekih 5-6) ....nije tesko ali lik je bash....ja se upisah od smeha

            Comment


            • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

              Nisam radio te zadatke, nemam profil na fejsu, a ni na tviteru. Moram to sto pre da otvorim.
              Jutros bio TTV-Qualification Test for Upcoming Math Quiz Campaign (Part 1)
              Imas 30 sekundi da izracunas cetiri operacije (+,-,/ i x).
              Nazalost nisam tacno izracunao mnozenje, bas mi krivo. Jel jos neko video taj zadatak?

              Comment


              • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                Ja sam uradio, i kod mene je bio 1 minut a ne 30 sekundi (verovatno je povecao TTF). Bolje bi mu bilo da taj kviz ne bude ispod $1

                Comment


                • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                  Bio je onaj kockarski task, uspeo sam napraviti, 5,6 dolara.

                  Comment


                  • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                    Citiat člana Bobankonj Pogledaj Post
                    Bio je onaj kockarski task, uspeo sam napraviti, 5,6 dolara.
                    Ja sam ranije taj vec radio, mislim da me ne bi opet prihvatili cak i da sam ga video... Koliko se secam ja uzeh isto tako nesto oko 5$. Super je to poslic.

                    Citiat člana kalens Pogledaj Post
                    Jutros bio TTV-Qualification Test for Upcoming Math Quiz Campaign (Part 1)
                    Imas 30 sekundi da izracunas cetiri operacije (+,-,/ i x).
                    Nazalost nisam tacno izracunao mnozenje, bas mi krivo. Jel jos neko video taj zadatak?
                    Ja sam taj test odradio, kao sto MARKOMPOWER rece...meni je bilo nekih 1min za taj posao, odradio sam ga uspesno nadam se da ce biti koji poslic od toga

                    Comment


                    • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                      Meni se sad pojavio kockarski zadatak i sav uzbudjen otvorim stranicu, kad ono:
                      Oh no!
                      It looks like you have participated in a variant of this experiment before!
                      Unfortunately, you can't do this task more than once.

                      Javite ako bude nesto od matematickog kviza.

                      Comment


                      • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                        Goksi, kako sad stojis na Inboxdollars?
                        Za koji model podizanja novca si se opredelio?
                        Ja danas ispunjavam bonus.

                        Comment


                        • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                          Citiat člana kalens Pogledaj Post
                          Goksi, kako sad stojis na Inboxdollars?
                          Za koji model podizanja novca si se opredelio?
                          Ja danas ispunjavam bonus.
                          Evo tek sad videh sasvim slucajno tvoj post....pa znas kako ja sam svojevremeno izabrao da mi posalju cek, jos mi fali nekih 0.6$ i nikako da nakupim to jer su kao sto znas poceli da zezaju....dakle meni stoji kao opcija cek ali koliko se secam moras sam da podneses zahtev da ti posalju $ i tad izaberes opciju
                          Inboxdollars koliko sam razumeo isplacuje, ali je problem zbog promene pravila da dodjes do tih 30$...samo da kazem drugima da se ne zajebu, ja da sam znao da ce biti ovako tamo ne bih nikad nista poceo ali mi bi krivo da bacim toliko utrosenog vremena te sam se zainatio i guram do kraja

                          Comment


                          • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                            Slabo nesto ovih dana ili ja slabo posecujem MW sajt, svratim jednom do dvaput dnevno na po 10min? Kakva su iskustva kod vas, ima li sta vredno paznje?

                            Comment


                            • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                              Gomila Product: Search + Extract Data i TTV-Website Research: Search + Obtain Data poslova prekjuce i pre 3 dana Nadam se i da ste uhvatili ona 2 vote od $1 i od 50 centi. Kad se svede sve na kraju, ovaj jul je prosao odlicno a pogotovo ova poslednja nedelja jula ($10 je moglo da se uzme za 3 dana)

                              Comment


                              • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                                Ne znam za vas, ali ja sam u ovo tri dana jedva toliko zadataka uradio. Prosle nedelje je stvarno bilo dosta Product: search i slicnih poslova, bilo je par lepih poslica na jutjubu, a skoro svaki dan sam uspeo da uhvatim email submit poslove. Jel neko uradio TTV-Page: Visit from 2 Browsers? Meni nece da ucita.
                                Goksi, dokle si stigao na Inboksu?
                                Podneo sam zahtevm da mi isplate mojih 30 dolara, a to zadovoljstvo ce me kostati 3 dolara. Nadam se da cu docekati te dolare.

                                Comment

                                Working...
                                X