Objava

Collapse
No announcement yet.

microWorkers saveti razmisljanja iskustva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

    Citiat člana kalens Pogledaj Post
    Ne znam za vas, ali ja sam u ovo tri dana jedva toliko zadataka uradio. Prosle nedelje je stvarno bilo dosta Product: search i slicnih poslova, bilo je par lepih poslica na jutjubu, a skoro svaki dan sam uspeo da uhvatim email submit poslove. Jel neko uradio TTV-Page: Visit from 2 Browsers? Meni nece da ucita.
    Goksi, dokle si stigao na Inboksu?
    Podneo sam zahtevm da mi isplate mojih 30 dolara, a to zadovoljstvo ce me kostati 3 dolara. Nadam se da cu docekati te dolare.
    ja ovih dana vrlo slabo posecujem Microworkers sajt, nemam vremena a i nema nesto posla kad posetim MW... taj "TTV-Page: Visit from 2 Browsers" nisma imao prilike da vidim tako da ti nista ne mogu reci oko toga, mozda neko od drugih clanova...
    Sto se tice "inboxdollars" sajta nikako da doguram tih famoznih 30$, tesko da ja to ikad doguram ovim tempom
    Inace kako si podneo zahtev za isplatu, paypal ?
    I za sta ti naplacuju tih 3$, sam sajt ti uzima ?

    Comment


    • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

      Tih 3 dolara uzima sajt, ali oni ti prebaca ta 3 dolara na tvoj racun za pretrage. Tako da novi ciklus pretraga startujes sa 3 dolara. Trazio sam da mi plate cekom.

      Comment


      • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

        Nasao sam super dodatak za Microworkers. Ovaj dodatak pretvara tekstualne linkove u clickable, sto znaci da vise ne morate obelezavati tekst iz zadatka i kopirati ga u URL bar, vec mozete odmah kliknuti i otvoriti stranicu Uspeo sam da pronadjem samo za Chrome i Firefox pretrazivace.
        https://chrome.google.com/…/mgamelhn...dnmfiningckjia
        https://addons.mozilla.org/en-…/fire...linkification/
        Prikačeni fajlovi

        Comment


        • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

          Citiat člana MARKOMPOWER Pogledaj Post
          Nasao sam super dodatak za Microworkers. Ovaj dodatak pretvara tekstualne linkove u clickable....
          Hvala Marko, stedi vreme samo tako
          Inace kakav je to zadatak sa screenshota? Ja te nemam uopste

          Comment


          • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

            Cheetuh poslovi, ono sa # u nazivu, sigurno ih imas

            Comment


            • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

              Juce mi je stigao cek od inboxdolarss, iznenadjen sam brzinom, sad jos samo da vidim gde je najpovoljnije da ga unovcim. Jel si uspeo da stignes do 30$?

              Comment


              • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                Veliki pozdrav svima!

                Ogromno mi je bilo zadovoljstvo otkriti ovaj forum i prvenstveno čitati postove od MARKOMPOWER koji dominira iz Srbije na MW. Čestitke!!!
                Ja sam nepuna 2 meseca na MW i imam prvu uspešnu isplatu od 9.00$ i trenutno 20.00$ na računu i penje se suma svaki dan.

                Pročitao sam SVAKU stranicu ovog foruma, dok mi žena spava ja čitam i upijam u nadi da ću nadoknaditi izgubljeno vreme vašim iskustvom. Kratka pitanja:

                1. kako se radi tačno social bookmarking? Jel to samo SHARE preko neke socijalne mreže (Google+, Tweeter, itd)?
                2. kako da se otarasim dosadnog "malformed URL"? Svi zadaci koji imaju 209.236.68.39 ne mogu da budu odrađeni sa moje strane. Čitao sam na forumu da ti zadaci nisu za mene ili da treba da uradim neki test engleskog koji se nikada nije pokazao na MW. Takođe sam čitao na drugim inostranim forumima da je neophodan account na Cheetuh koji više nije moguće dobiti...neki savet?
                3. zadataka ima baš malo. Ja u proseku u bilo kom momentu logovanja imam 1-3 zadatka. Srećom dodatak za Google Chrome koji radi refresh stranice MNOGO pomaže da se svaki posao uhvati u letu. Hvala Mare!

                P.S.
                Zaista hvala svima, vrlo korisna tema i vrlo korisni saveti. Goxy30 i MARKOMPOWER su kao stariji burazeri

                Comment


                • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                  Citiat člana kalens Pogledaj Post
                  Juce mi je stigao cek od inboxdolarss, iznenadjen sam brzinom, sad jos samo da vidim gde je najpovoljnije da ga unovcim. Jel si uspeo da stignes do 30$?
                  I jesi li dobio cek, jesi li ga unovcio?
                  Koliko ti je banka ovde naplatila da unovcis cek?
                  Ja sam upravo dostigao 30$, nisam odavno ni bio na njihovom sajtu i pre neki dan odradio "search" i dostigao 30$....sad razmisljam kako je bolje da mi posalju $....

                  Comment


                  • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                    Citiat člana MrBakisha Pogledaj Post
                    Veliki pozdrav svima!

                    Ogromno mi je bilo zadovoljstvo otkriti ovaj forum i prvenstveno čitati postove od MARKOMPOWER koji dominira iz Srbije na MW. Čestitke!!!
                    Ja sam nepuna 2 meseca na MW i imam prvu uspešnu isplatu od 9.00$ i trenutno 20.00$ na računu i penje se suma svaki dan.

                    Pročitao sam SVAKU stranicu ovog foruma, dok mi žena spava ja čitam i upijam u nadi da ću nadoknaditi izgubljeno vreme vašim iskustvom. Kratka pitanja:

                    1. kako se radi tačno social bookmarking? Jel to samo SHARE preko neke socijalne mreže (Google+, Tweeter, itd)?
                    2. kako da se otarasim dosadnog "malformed URL"? Svi zadaci koji imaju 209.236.68.39 ne mogu da budu odrađeni sa moje strane. Čitao sam na forumu da ti zadaci nisu za mene ili da treba da uradim neki test engleskog koji se nikada nije pokazao na MW. Takođe sam čitao na drugim inostranim forumima da je neophodan account na Cheetuh koji više nije moguće dobiti...neki savet?
                    3. zadataka ima baš malo. Ja u proseku u bilo kom momentu logovanja imam 1-3 zadatka. Srećom dodatak za Google Chrome koji radi refresh stranice MNOGO pomaže da se svaki posao uhvati u letu. Hvala Mare!

                    P.S.
                    Zaista hvala svima, vrlo korisna tema i vrlo korisni saveti. Goxy30 i MARKOMPOWER su kao stariji burazeri
                    Mislim da je to sto pominjes ranije vec objasnjeno, iskreno ja se sad ne secam sta to bese jer nisam neko vreme radio nista na netu ali evo ide zima pa cu verovatno da "ubodem" koji $ tu i tamo kako bih imao cime da platim odrzavanje ovog neposecenog sajta

                    Comment


                    • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                      Чек сам одне у банку Интеза, они су ми најповљнији. Морао сам да отворим девизни рачун и чека се отприлике 45 дана да се реализује чек. Ако се добро сећам банка ће узети неких 300 динара провизије у Ерсте банци су тражили 800 динара. За који дан ћу да видим стање на рачуну.
                      Ових дан има баш мало посла на Микроворкерсу, не знам за вас, али све ређе идем тамо. Кад бих нашао неки сличан сајт!

                      Comment


                      • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                        Hvala za savet, probacu u intezi kad stigne cek, ako stigne
                        Ja sam danas odradio nekih 10 poslica na brzaka na Microworkersu, nista posebno, oko 10c po zadatku...ali ima poslica. Vidi da ti sledeci telefon bude Iphone jer ima poprilicno zadataka koji su placeni oko 0.5$ a nisu teski uopste.
                        Koliko ja znam jos nema sajta koji je blizu "MW", sve je to prilicno losije

                        Comment


                        • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                          Goksi, zaboravio sam da kazem da kad trazis isplatu moras biti aktivan sledecih par dana na sajtu, to je uslov da bi ti poslali cek.
                          Jel neko radio Qualification Test: Find the Mispelled Word (WebXPerience)?

                          Comment


                          • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                            Citiat člana kalens Pogledaj Post
                            Goksi, zaboravio sam da kazem da kad trazis isplatu moras biti aktivan sledecih par dana na sajtu, to je uslov da bi ti poslali cek.
                            Jel neko radio Qualification Test: Find the Mispelled Word (WebXPerience)?
                            Kako mislis aktivan, ono odradim nekoliko pretraga i to je to ili...?
                            A ja sam radio taj "Mispelled Word" zadatak, to se ne placa vec samo odradis a oni ti kao posle nude ok poslice ako zadovoljavas ...

                            Comment


                            • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                              Svaki dan odradi po koju pretragu i to sve dok ti od njih nestigne mejl da su ti poslali cek.
                              Kako si uradio Mispelled Word?
                              Jel neko imao iskustva sa
                              http://www.rewardingways.com/

                              Comment


                              • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                                Jel neko radio Entry: Sign up + Vote, gde se ide na google.hu i trazi onaj madjarski sajt. Meni nikako ne izbacuje taj baner. Kako ste vi uradili taj zadatak?

                                Comment

                                Working...
                                X