Objava

Collapse
No announcement yet.

microWorkers saveti razmisljanja iskustva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

    I meni se cini da sad bas ima malo posla, mada sam na Mikrovorkersu od februara ove godine, zato verovatno nisam bas merodavan da sudim. Inace, meni je prosli mesec bio rekordan po zaradi. Posle duze vremena ima TTV-Provide Youtube Channels With Info & Email. Mada mislim da je to malo novca za toliko vremena. Od svih poslova meni je najdrazi Fast: Email Submit i Animacije.
    Goksi, da li se secas Inboxdollars?
    Teskom mukom sam dogurao do 28 $, za dve nedelje cu dogurati do 30, a onda zahtev za isplatu.

    Comment


    • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

      Citiat člana kalens Pogledaj Post
      Goksi, da li se secas Inboxdollars?
      Teskom mukom sam dogurao do 28 $, za dve nedelje cu dogurati do 30, a onda zahtev za isplatu.
      Videh jos juce tvoj post ali ne stigoh da odgovorim...
      Inboxdollars je u velikoj meri prevara, ja sam bio digao ruke ali sam kao sto ti kazes s mukom doterao do 29$ i cim doguram do 30$ saljem zahtev i vise me nikad nece videti...promenili su pravila sad je to veoma lose....ali sam provalio kako se uzme lakse 0.15$ za one pretrage...jednostavnpo odes jednom u 4-5 dana, ne svracas uopste i kad ne posecujes cesto on plati bolje one pretrage, meni je bar tako

      Comment


      • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

        Jel neko radio
        University Ilmenau: Rate Video Quality?
        Nagrada jedan dolar.)

        Goksi, gangsteri na Inboxdollars su uveli nagradno pitanje i ako ogdovoris tacno mozes zaraditi celih 1 (Jedan) cent. Svaki dan drugo pitanje. Danas je: omiljeno pice s kojim pocinjes dan? Odgovorio sam kafa i zaradio svoj cent. Bas su velikodusni.

        Comment


        • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

          Citiat člana kalens Pogledaj Post
          Jel neko radio
          University Ilmenau: Rate Video Quality?
          Nagrada jedan dolar.)

          Goksi, gangsteri na Inboxdollars su uveli nagradno pitanje i ako ogdovoris tacno mozes zaraditi celih 1 (Jedan) cent. Svaki dan drugo pitanje. Danas je: omiljeno pice s kojim pocinjes dan? Odgovorio sam kafa i zaradio svoj cent. Bas su velikodusni.
          Ja taj Microworkers poslic od 1$ nisam ni primetio, nemam ga. Takodje kod tih "lopova" nisam primetio to pitanje za 1c, to bi posluzilo da doguram sto pre do 30$ i da ih zaboravim....necu odustati od tih 30$ zbog izgubljenog vremena s pocetka kad je to tamo koliko toliko bilo ok. Gde dolazis do tog pitanja, gde ti se pojavi, mozda je to zbog onih "survey" koje si odradio za profil pa ti ih dadose ja to ili ne vidim ili nemam!?

          Comment


          • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

            Evo gde mi bude to pitanje.
            http://prntscr.com/bsccq6
            Nemoj da odustajes.
            Ovaj posao od jednog dolara sam odradio i vec su mi platili.
            Ne znam da li vredi da kopiram ovde link do tog posla.
            Jel ti vredi username tog poslodavca?

            Comment


            • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

              Jel neko uspeo da uradi NAT android test?
              vise puta sam odradio i kad ukucam Vcode uvek mi kaze da je pogresan kod

              Comment


              • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                i meni se desilo isto, probao 2x nece...prijavio sam zadatak i dao im kod, videcemo sta ce biti

                Comment


                • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                  Sad sam nasao zadatak Youtube: Search + Random Task + Screenshot. Video je povucen sa Jutjuba, a poslodavac koji je postavio zadatak poslednji put se pojavio pre deset meseci.
                  Da li da samo posaljem kao da sam uradio zadatak, isto kao sa onom igricom gde je link bio nepostojeci? Tamo je to proslo.
                  Sta kazete?

                  Comment


                  • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                    Citiat člana kalens Pogledaj Post
                    Sad sam nasao zadatak Youtube: Search + Random Task + Screenshot. Video je povucen sa Jutjuba, a poslodavac koji je postavio zadatak poslednji put se pojavio pre deset meseci.
                    Da li da samo posaljem kao da sam uradio zadatak, isto kao sa onom igricom gde je link bio nepostojeci? Tamo je to proslo.
                    Sta kazete?
                    Koliko je bio placen taj posao, ja licno se ne bih cimao oko toga ali to sam ja. Mozda drugi misle drugacije

                    Comment


                    • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                      13 centi.
                      Jesi nasao nagradno pitanje na Inboxdollars?
                      Jesi ti odgovorili na zalbu za NAT android test?
                      Meni nisu.

                      Comment


                      • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                        Nemam to nagradno pitanje za inboxdollars, verovatno zbog onoga sta sam izabrao u "profile survey" prilikom registracije, probao sam da promenim i uspelo je ali nema tog zadatka....

                        Na Microworkers sajtu mi nisu jos odgovorili na onu zalbu, na te zalbe cesto nikad ne odgovore, to je tako, idemo dalje

                        Comment


                        • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                          Citiat člana goxy30 Pogledaj Post
                          Nemam to nagradno pitanje za inboxdollars, verovatno zbog onoga sta sam izabrao u "profile survey" prilikom registracije, probao sam da promenim i uspelo je ali nema tog zadatka....

                          Na Microworkers sajtu mi nisu jos odgovorili na onu zalbu, na te zalbe cesto nikad ne odgovore, to je tako, idemo dalje
                          Retko kad odgovaraju na te zalbe...inace admin koji radi u support-u se ozenio nedavno pa nije na sajtu neko vreme Tako da znate zasto vam ne odgovaraju uopste.

                          Comment


                          • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                            Sad odem da vidim jel ima nekih poslova i u gornjem desnom uglu pise 1 revise job.
                            Pogledam koji je zadatak i uradim isto kao i prvi put. Jel ste imali slican slucaj?

                            Comment


                            • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                              Citiat člana kalens Pogledaj Post
                              Sad odem da vidim jel ima nekih poslova i u gornjem desnom uglu pise 1 revise job.
                              Pogledam koji je zadatak i uradim isto kao i prvi put. Jel ste imali slican slucaj?
                              Evo ja upravo imam isto "revise job" za "Wheels on the Bus Song" zadatak, sta si ti upisao ?
                              Ako ti je to isto bilo za taj "revise job" ?
                              2 puta se pojavljuje ta pesmica "wheels on bus"....
                              Last edited by goxy30; 17-07-16, 21:41.

                              Comment


                              • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                                Isti posao i kod mene.
                                Jutros sam uradio taj posao i vec mi je placen. Popodne vidim isti posao, stavio sam istu adresu i napisao da se dva puta cuje pesma.
                                Sta sad treba raditi?

                                Comment

                                Working...
                                X