Objava

Collapse
No announcement yet.

microWorkers saveti razmisljanja iskustva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

    Ma sta da cekas 1min na "amazon" stranici...kao amazon ce da im prosledjuje ono sto ti radis mimo pravila amazon sajta ?
    Nemaju oni nacina da to provale
    A ja kad se pojavi par zadataka a nemam bas odmah vremena iz nekog razloga....ja uradim tako sto ne otvaram zadatak u istoj stranici vec tu u kojoj mi se pojavise nekoliko interesantnih zadataka ja odradim desni klik na zadatak i "open in new tab" ....tako da imam sacuvane "linkove"...ali kao sto MARKO rece, ne cekaj dugo jer ce da se odrade...

    Comment


    • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

      Jel neko radio Learning Game Testing: Play + Filling Survey Questionairre + Screenshot?
      Poslednjih par dana vidjam ovaj posao u HG grupi. Nagrada je 30 centi, a vreme 30 minuta.
      Jel radite Jutjub komentare x3?
      Meni nikako ne uspeva da uradim te poslove, kao da Jutjub ima neki filter koji ne propusta moje komentare. Vidim da takvih poslova ima svaki dan i da ih drugi rade.
      Isti slucaj iz Jahu. Jos na Jahu imam tri naloga.
      Last edited by kalens; 18-06-16, 19:50.

      Comment


      • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

        Citiat člana kalens Pogledaj Post
        Jel neko radio Learning Game Testing: Play + Filling Survey Questionairre + Screenshot?
        Poslednjih par dana vidjam ovaj posao u HG grupi. Nagrada je 30 centi, a vreme 30 minuta.
        Jel radite Jutjub komentare x3?
        Meni nikako ne uspeva da uradim te poslove, kao da Jutjub ima neki filter koji ne propusta moje komentare. Vidim da takvih poslova ima svaki dan i da ih drugi rade.
        Isti slucaj iz Jahu. Jos na Jahu imam tri naloga.
        ja taj zadatak upravo vidim ali ne mogu da ga radim jer su sve pozicije zauzete...inace ako je 30min za 30c to je prilicno lose

        Youtube komentare 3x sam ranije radio, to je lose jer je to najkraci put da dodjes do negativne ocene...jednostavno youtube ima softverska resenja koje nije moguce prevariti tek tako, pre ili kasnije ce tvoji komentari prestanu da budu vidljivi a poslodavac ce negativno da te oceni...najbolje je da zaobilazis te

        Comment


        • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

          Goksi, da li si radio Android App Testing: Download + Install?
          Ovo je adresa https://microworkers.com/jobs_detail...d43464w203d4a4
          Jel sme ovako da se postavi?
          Dobro bi bilo ako mozes da postavis neko kratko uputsvo, da preneses svoje iskustvo oko ovakvih poslova. Isto vazi i za Markom.
          Sad sam probao da uradio ovaj posao, ali mi ne da da otvorim adresu na kojoj je aplikacija. Ranije mi se isto desavalo kod ovakvhi poslova da nece da mi otvori adresu. Inace, nisam jos ni jedan ovakav posao uradio. Zamalo da mi ovo bude prvenac.

          Comment


          • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

            Aj molim te ako mozes sledeci put da nakacis screenshot, lakse je da provalim detalje....link mi nista ne pokazuje ovako.

            Nisam te android radio nekih 30 dana, ove IOS za iPhone jesam...dakle za android koliko se secam je lako, instaliras igricu na tabletu ili android telefonu....posto mi ovaj link koji si ostavio ne radi ne mogu bas da ti pomognem mnogo.
            Ako ti ne da da otvoris adresu gde je aplikacija to je verovatno zato sto traze korisnike iz drugih drzava ali to obicno i pise u zadatku....

            Uslikaj sledeci put i nakaci, lakse je da ti pomognemo

            Comment


            • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

              Citiat člana kalens Pogledaj Post
              Goksi, da li si radio Android App Testing: Download + Install?
              Ovo je adresa https://microworkers.com/jobs_detail...d43464w203d4a4
              Jel sme ovako da se postavi?
              Dobro bi bilo ako mozes da postavis neko kratko uputsvo, da preneses svoje iskustvo oko ovakvih poslova. Isto vazi i za Markom.
              Sad sam probao da uradio ovaj posao, ali mi ne da da otvorim adresu na kojoj je aplikacija. Ranije mi se isto desavalo kod ovakvhi poslova da nece da mi otvori adresu. Inace, nisam jos ni jedan ovakav posao uradio. Zamalo da mi ovo bude prvenac.
              Za pocetak da napomenem samo da ne mozes da prosledis link drugima, jer je svakom razlicit link.
              A sto se tice tog android posla, znam koji je posao u pitanju Uradio sam ih 3 komada u toku prosle nedelje, sva tri su bila sa mrtvim linkovima (obrisane aplikacije sa play prodavnice) Mozes slobodno za taj zadatak da ukucas svoj username sa prodavnice bez da instaliras aplikaciju. Taj poslodavac nikad nije pregledao svoje poslove E sad sto se tice uputstava itd...To su ti jedni od laksih poslova. Dakle, skines aplikaciju koja se trazi, otvoris i procackas je malo, napises review (recenziju) za tu aplikaciju u play prodavnici i to ti je otprilike to Posle na MW u proof mu das sta ti trazi (username, kopiras tekst recenzije, skrinsot itd itd) I jedna vazna stvar: aplikaciju ne brises dok ti ne oceni posao.

              Comment


              • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                Inace desava se ponekad da instaliranje aplikacije nije moguce u nasoj zemlji (tad preskoci taj posao) ili ako imas android verziju stariju od 4.4 pisace ti da ti telefon nije kompatibilan sa aplikacijom (ovo je bas retko, nemoj da te zabrinjava )

                Comment


                • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                  Marko, ako sam dobro razumeo, predlazes da samo ukucam svoj username i to ce proci. Gde mogu da vidim koji je moj username google play? Jel to mozda prvi deo mog mejla, deo pre @?

                  Comment


                  • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                    Citiat člana kalens Pogledaj Post
                    Marko, ako sam dobro razumeo, predlazes da samo ukucam svoj username i to ce proci. Gde mogu da vidim koji je moj username google play? Jel to mozda prvi deo mog mejla, deo pre @?
                    Za taj zadatak slobodno upisi samo username iako je mrtav link, a za ostale gde su linkovi ispravni radi ih kako treba.
                    Username ti je Ime u play prodavnici, videces ga kad ostavis recenziju (pored recenzije)

                    Comment


                    • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                      Sad ima u HG grupi TTV-Select Best Matching Record. Jel neko probao da uradi i kako se radi?

                      Comment


                      • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                        Citiat člana kalens Pogledaj Post
                        Sad ima u HG grupi TTV-Select Best Matching Record. Jel neko probao da uradi i kako se radi?
                        Ja se secam da sam taj gledao ali to je u pm slabo placeno, cimanje opasno za 15c....ja sam odmah odustao, sad se ne secam svih detalja ali se secam da su trazili isuvise za te male pare.
                        Mozda neko drugi izadje sa vise detalja, toliko od mene

                        Comment


                        • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                          Stopirao lik kampanju nece niko da mu radi, 2 dana je zadatak stojao u mestu. Inace taj zadatak je u pocetku bio 20 centi, pa 25, i na kraju smanjio na 15 smrad. Nije ni cudo sto nece niko da mu radi

                          Comment


                          • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                            Bas je svinja. Dobro je sto je stopirao zadatak, to je stvarno mizerija. Jel neko skoro uradio neki bolji posao? Da je zaradio vise od jednog dolara po poslu. Marko, bio si upravu za onaj posao sa android aplikacijom, uradio sam kako si rekao i zaradio 40 centi. Hvala na pomoci.

                            Comment


                            • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                              Citiat člana kalens Pogledaj Post
                              Bas je svinja. Dobro je sto je stopirao zadatak, to je stvarno mizerija. Jel neko skoro uradio neki bolji posao? Da je zaradio vise od jednog dolara po poslu. Marko, bio si upravu za onaj posao sa android aplikacijom, uradio sam kako si rekao i zaradio 40 centi. Hvala na pomoci.
                              Bio je android onaj od $1.25, prekjuce se pojavio i Linux NAT test, ali za to ti treba Linux OS (Ubuntu, Linux mint itd itd). Ukucaju se par komandi u terminalu i ceka se oko 7 minuta, i za to dobijes $1. Mnogo spora kampanja, za 2-3 dana samo njih 6 uradilo

                              Comment


                              • Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                                Ja nisam bio tu nekoliko dana i kako vidim nema bas nesto posla, mada ne proveravam tako cesto kao ranije te mi se zbog toga cini da je tako !?

                                Comment

                                Working...
                                X