Objava

Collapse
No announcement yet.

Obaveštenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Citiat člana Futura Pogledaj Post
    a zasto se uopste brisu postovi ?
    Citiat člana Malena- Pogledaj Post
    Koja je tu logika, mi pisemo, vi brisete....


    hahaha...

    no comment.
    Recimo kada "google" pretrazuje nas sajt kako bi video nase stranice a potom ih zabelezio on poseti jednu od tih stranica i na njima vidi ukupno 10-20 reci i isto toliko smajlija kad je rec o postovima, ali vidi i ostatak. Prosto receno taj ostatak premasuje sadrzaj vasih postova i "google" to tretira kao "djube" i ne belezi takve stranice. Ne samo da ih ne belezi vec i kaznjava sajt zbog ovoga davajuci mu slabije sanse da bude vidljiv na internetu. Ovo je jedan od razloga zasto imamo slabu posecenost, vasi postovi kojih najvise ima su bez znacaja za google, ali ja nisam google pa vam naravno necu zabraniti tako nesto vec cu probati da nadjem balans. Tako da je resenje nadjeno (samo za ovakve teme) u brisanju postova, zaista mislim da nikome od vas to ne moze nedostajati jer zaista nema neki sadrzaj.

    Neophodno a sve u cilju boljeg rada, sajta
    Ja ne osudjujem nikoga od vas, slobodno pisite kao i do sada, ovo je jednostavno neophodno da se na ovaj nacin odrzava

    ps
    Drago mi je da su neki clanovi to shvatili pa poceli da pisu nesto sadrzajnije po forumu, nesto sto ce kako njih tako i sajt uciniti vredijim
    Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
    Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

    Comment


    • ako možete, brišite prvih 100 strana svake igre
      stvarno nema smisla brisati nešto ako već nije offtopic
      shvatam, ipak se brišu postovi u "igrama" ali, neko je odvojio svoje dragoceno vreme ne bi li iskvario makar neko slovo i unapredio zaliv.
      Citiat člana Crvenkapica
      jebeš ljubav ako nije nesrećna

      Comment


      • Ice
        ja mislim da zaista bas niko to ne cita unazad tako da je sve jedno da li je obrisano ili ne, a ajde majke ti kako je neko odvojio dragoceno vreme kad lupi par reci i mozda jedan smajli ?

        ako je istina da takvi postovi unazadjuju sajt samo nek se brise ako mene neko pita jer nam treba vise ljudi a ne postove koje niko ne cita (te na koje se ne nadovezuje)

        Comment


        • goxy opet kakis

          ---------- Post dodat u 14:45 ---------- Prethodni post je bio napisan u 14:39 ----------

          Recimo kada "google" pretrazuje nas sajt kako bi video nase stranice a potom ih zabelezio on poseti jednu od tih stranica i na njima vidi ukupno 10-20 reci i isto toliko smajlija kad je rec o postovima, ali vidi i ostatak. Prosto receno taj ostatak premasuje sadrzaj vasih postova i "google" to tretira kao "djube" i ne belezi takve stranice. Ne samo da ih ne belezi vec i kaznjava sajt zbog ovoga davajuci mu slabije sanse da bude vidljiv na internetu. Ovo je jedan od razloga zasto imamo slabu posecenost, vasi postovi kojih najvise ima su bez znacaja za google, ali ja nisam google pa vam naravno necu zabraniti tako nesto vec cu probati da nadjem balans. Tako da je resenje nadjeno (samo za ovakve teme) u brisanju postova, zaista mislim da nikome od vas to ne moze nedostajati jer zaista nema neki sadrzaj.
          Vi Admine sedite napisite tih par postova sto se tretiraju kao "djubre" u vreme kada ovde zalazili dvoje troje ljudi ...bili bi vam zahvalni jer bi neko video da se ovdenesto desava pa napisao nesto i pridruzio nam se ....a filozofiranje i duge tekstove sa dubokoumnim recenicama napisite vi i goxy pa pravite vidljivost sajta.CLANOVI nisu zasluzili da im se ista brise(ne zbog srcadi , cvetica) Jer zaista neko je utrosio svoje vreme ...Ja prva dodjem ovde da se opustim a ne da otvaram velike diskusije jer diskusija mi je recimo dosta na radnom mestu ....
          Razumem ja vas ...treba vam vidljivost sajta , ali brisanjem cete samo unazaditi ovo i oterati i ovo novih ili onih koji su nam ponovo se vratili ...ali...mi se ne razumemo ..ja cu o babama a vi o zabama pa evo kad procitate izbrisite i ovaj post.Da se ne nerviram dalje...pozdrav.
          Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

          Comment


          • Nema razloga za dizanje prasine, zaista
            Brisali su se i brisace se jednom u recimo dve godine stari postovi sa tih tema, rec je samo o temama u sekciji "igrice"

            Kad je rec o gubitku postova uspostavice se (uskoro) novi sistem za nagradjivanje clanova putem "lajkovanja" postova, dakle ako se nekome svidi vas post on ce moci da ga "lajkuje" a vi cete tim putem dobiti poene reputaciej koji ce direktno uticati na vas status kod nas.
            Naravno sve je to u fazi razvoja i nista ne mogu da obecam, a preko svega najbitnije je da se svi zabavljamo

            Samo cu reci da je bilo ko od vas na mom mestu da bi isto postupio, cak imam i statistiku koliko su clanovi posecivali starije postove tih tema, 99.5% clanova nikada nije otvorilo stranice unazad na tim temama (recimo tema "kaladont") sto znaci da vas ja nisam obavestio o toj promeni vi je ne bi ni primetili
            Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
            Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

            Comment


            • AAAALOOOO NE ZANIMAJU ME/NAS POENI covece Znas li ti sta je znacenje reci "postovanje " "Uvazavanje clanova"?
              :no:
              Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

              Comment


              • jel goxy PR administratora ili šta je
                sve što pišem u ovoj temi se odnosi na admina, a uvek se javlja "drveni advokat"
                ja se stvarno izvinjavam, ovo malo grubo zvuči, ali šta da se radi

                to sam i napisao, ako već moraju da se brišu postovi, brišite starije
                a opet, ako vam štete postovi tih tema, ne vidim razlog postojanja istih.
                brišite te teme

                još jednom i ja da ponovim, ne interesuje me nagrađivanje i reputacija na sajtu, sam znam koliko vredim

                i ne pada mi napamet da više dolazim ovde ako vidim svoj još jedan obrisani post koji nije off.
                Citiat člana Crvenkapica
                jebeš ljubav ako nije nesrećna

                Comment


                • Citiat člana Ice man Pogledaj Post
                  jel goxy PR administratora ili šta je
                  sve što pišem u ovoj temi se odnosi na admina, a uvek se javlja "drveni advokat"
                  ja se stvarno izvinjavam, ovo malo grubo zvuči, ali šta da se radi

                  to sam i napisao, ako već moraju da se brišu postovi, brišite starije
                  a opet, ako vam štete postovi tih tema, ne vidim razlog postojanja istih.
                  brišite te teme

                  još jednom i ja da ponovim, ne interesuje me nagrađivanje i reputacija na sajtu, sam znam koliko vredim

                  i ne pada mi napamet da više dolazim ovde ako vidim svoj još jedan obrisani post koji nije off.
                  Naravno mozete reci sta mislite, to vam niko nece braniti. Inace ja ne mogu zabraniti kako vama tako i drugima da kazu sta misle.

                  Sto se tice brisanja postova ili tema, postovi ce biti brisani samo u temama pod sekcijom "igrice"(jednom u 1-2god), to su teme u kojima se igrate i te teme po svemu sudeci vecina vas ne zeli da budu zakljucane. Ali sa druge strane ja ne mogu dozvoliti da te teme sadrze po vise hiljada postova gde u svakom postu nema vise od 3-5 reci ili isto toliko smajlija sa jednom ili dve reci
                  To unistava i srozava polozaj sajta na internetu, te stranice se ne indeksiraju u pretrazivacima i slicno tome.

                  Ja vas molim da svi razumete da forum nije chat, jer to je ono sto pravite kroz te teme, to je svega nekoliko tema i sve se one nalaze u "igricama", ja naravno nemogu vas da teram da pisete kako je meni volja ali moram da se staram o tome da sajt funkcionise kako treba.

                  Pojedine teme su imale po 16000postova gde je veci sadrzaj cinio "ram sajta" (vasi podaci pored avatara) nego sami postovi sto je neprihvatljivo jer beskorisno opterecuje sajt. Isto kao kad bi imali ogromnu galeriju slika bez slika vec sa 16000 praznih ramova.

                  Nadam se da sam sada bio malo jasniji


                  ---------- Post dodat u 18:55 ---------- Prethodni post je bio napisan u 18:38 ----------

                  Posto vidim da postoji problem kod nekolicine clanova sa brisanjem tih postova, a sve u zelji da se tenzije ne nastavljaju nasao sam komrpomisno resenje.

                  Brisanja nece biti, ali sa druge strane taj deo sajta nece biti dostupan robotima (google, yahoo, i drugi) kako bi ih pokusavali indeksirati, na ovaj nacin vi cete imati vase "postove" sacuvane a pretrazivaci nam nece kaznjavati sajt zbog tih "postova" za koje bih ja pre rekao da su "forum-chat".

                  Dakle ne birsu vam se postovi, igrajte se kako vam volja. Sve ovo je bilo uradjeno kako bi sajt bio vidljiviji na internetu, a vidljivost je put do novih clanova.
                  Molim sve vas koji zelite da postujete da postujete malo "kvalitetnije", na to vas niko ne tera i niko vam nista ne zamera, ovo je samo molba.

                  Hvala svima, ne vidim razlog za dalju diskusiju o ovome, msilim da je stvar resena
                  Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
                  Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

                  Comment


                  • Citiat člana Ice man Pogledaj Post
                    jel goxy PR administratora ili šta je
                    sve što pišem u ovoj temi se odnosi na admina, a uvek se javlja "drveni advokat"
                    ja se stvarno izvinjavam, ovo malo grubo zvuči, ali šta da se radi

                    to sam i napisao, ako već moraju da se brišu postovi, brišite starije
                    a opet, ako vam štete postovi tih tema, ne vidim razlog postojanja istih.
                    brišite te teme

                    još jednom i ja da ponovim, ne interesuje me nagrađivanje i reputacija na sajtu, sam znam koliko vredim

                    i ne pada mi napamet da više dolazim ovde ako vidim svoj još jedan obrisani post koji nije off.
                    ???
                    ako se ja slozim ili ne slozim sa nekim pa bio on administrator ili tvoja frakturica to ja valjda moja stvar isto kao sto je tvoja da se slozis ili ne sa tim brisanjem
                    sta je? promenili ti se cvetici pa ti sad ja kriv i postao sam drveni advokat?
                    sta bre kevces na moja vrata i mene u usta uzimas?
                    sta si se navrzo ko po***a dz***a od kad sam ja rekao nesto onoj frakturi tamo u nekom postu il gde vec vise se i ne secam?

                    sto lepo ko covek ne kazes sta ti nije po volji nego meni neko drvo podmeces i advokatom me nazivas a bas to radis s tvoju frakturu

                    tjeee kakvi ljudi

                    necu vise ni rec ni sa kim na forumu da razmenim, a vi se jebite sa vasim kaladontom i slicnim temama budaci nijedni

                    ps
                    tvoja frakturica je inace mod na tim temama pa misli malo o tome, a i admin bi trebalo

                    molim da mi se ne brise post, dalje ne ulazim u raspravu rekao sam sta sam imao, mislim vise nego dovoljno jasno

                    to sto sam vulgaran su samo moja iskrena osecanja, nista manje nista vise, i nista licno
                    Last edited by Administrator2; 26-10-11, 08:37. Razlog: neprimereno

                    Comment


                    • Slazem se sa adminom da forum nije chat, i ponekad ostavimo samo smajl kao odgovor, u redu....ali zasto onda postoje igre kao npr kaladont....odgovor ce da ima jednu najvise tri reci... Zasto je admin dozvolio da na forumu ima ta opcija, naravno za reputaciju i da bih novi clanovi videli da se druzimo i pridruzili nam se. Vidim da je poenta u tome da sajt ima sto vise clanova - zato se ime sajta i promenio....u redu je, razumem administratora, ali postuj stalne clanove. kakvu reputaciju cu da imam ovde ne zanima me... Nismo facebook da se lajkujemo, svaki post i svaku sliku koju postavimo. Meni licno sta je zasmetalo je sto na jednoj temi na "druzenju" izbrisani su nekoliko mojih postova a nevidim razlog... Ma, ....uzivajte, druzite se.....
                      Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

                      Comment


                      • Na predlog jednog od moderatora ubuduce ce se ovakve teme arhivirati (ne gubite postove) a onda bi se otvorila istovetna tema na kojoj mozete da nastavite. Sve ostalo sto sam rekao i dalje stoji, procitajte.

                        Molim clanove da shvate da ovo nije mesto za njihovu svadju, ovo je mesto gde ja vas obavestavam o necemu a vi prokomentarisete ako zelite to obavestenje!
                        Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
                        Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

                        Comment


                        • JA obavestavan budaka goxyja da ja nisam nikakva frakturica tamo necuja vec Futura(Buducnost) pa nek on malo razmisli i ne diraj mi ledenog

                          ---------- Post dodat u 22:28 ---------- Prethodni post je bio napisan u 22:14 ----------

                          a sa brisanjem postova nemam nista to Admin nema pametnija posla....ja sam za da se brisu oni kojji nisu u skladu sa temom ...aj sad laku noc i nemo se nervirate Futura vam stoji dobro
                          Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                          Comment


                          • ok faktura

                            Comment


                            • goxy, nema potrebe da padaš u vatru, rekao sam da se izvinjavam što sve malo grublje zvuči nego što bi trebalo
                              heeebote, kakav lik ovaj goxy
                              Citiat člana Crvenkapica
                              jebeš ljubav ako nije nesrećna

                              Comment


                              • @goxy30
                                Ubuduce nece samo post biti brisan, icicu i malo dalje od toga
                                Drzi se tvojih filmova i tema gde ne pise "Ice man" neko vreme

                                Takodje svi ostali se drzite teme, ne komentarisite postove drugih clanova vec ono o cemu ste ovde obavesteni, komentar na ovaj post je nepotreban i nepozeljan

                                Hvala
                                Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
                                Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

                                Comment

                                Working...
                                X