Objava

Collapse
No announcement yet.

Obaveštenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • posto ja vodim racuna o tom delu sajta ja cu i da obavestim sve:

    server na kome su se hostovali filmovi koje sam kacio je "pao", kad ce i da li ce se "podici" to ne znam i ne zavisi od mene. Uskoro cemo dobiti novu pouzdaniju opciju na sajtu (admin obecao) pa ovoga uglavnom nece biti

    sorry but jbg

    Comment


    • Pronacicu bolje resenje kako se to ubuduce ne bi desavalo. Malo strpljenja
      Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
      Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

      Comment


      • Upravo radim na podesavanju za neaktivne clanove, svako ko se nije ulogovao posle 90dana bice automatski prebacen u grupu za nekativne clanove, to je grupa jednaka osnovnoj i oni i dalje imaju sva prava ali ce biti izuzeti iz sistema "Staz" i dodele nagarada.

        Vip clanovi koji su neaktivni 90 dana posle toga se vracaju u osnovnu grupu i bice ponovo neophodno da steknu pravo za VIP clanstvo

        Ako neko primeti bilo kakav problem sa ovim podeavanjima molim da me obavesti

        Ova podesavanja ce stupiti na snagu u narednih 24h (najerovatnije)
        Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
        Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

        Comment


        • Zanima me, od kako se ime sajta promenilo....moze neki broj, statistika, koliko se ljudi uclanilo.... za to vreme?...
          Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

          Comment



          • Nemam taj podatak ali mogu da ga nadjem, sto bi to bilo interesantno ako smem da pitam ?

            Mozda nekih 100ljudi od promene imena, ali morao bih da proverim za tacan broj
            Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
            Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

            Comment


            • Iskreno, nema neki poseban razlog, moja radoznalost zeli da sazna ...
              Nije problem, nemoras sada da trazis...Al hvala na brzom odg.
              Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

              Comment


              • ovde mozes da pretrazis neke stvari, nisam siguran da li moze samo i po datumu pa da ti izlista clanove ali probaj

                mozda nisi videla tu opciju do sada

                http://www.zaliv.co/forums/memberlist.php?do=search

                Comment


                • Goxy sta bi administrator bez tebe...
                  ti imas odg na sva moja pitanja...

                  Svaka cast !
                  Gracias!
                  Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

                  Comment


                  • ja sam ovde od samog pocetka, tako da neke stvari mozda znam i bolje od njega

                    a i moderator sam, pa bi i trebalo da pomognem kad zatreba

                    Comment


                    • Molio bih sve clanove da moderatore i mene administratora ne gledaju i ophode se kao da smo neki zandari vec da smo tu zbog svih vas da vam ucinimo ovo mesto pristupacnijim stabilnim i sa dosta sadrzaja.
                      Koliko god pojedini clanovi negodovali zbog uklanjanja erostkog sadrzaja sa sajta to se mora uciniti i cinice se, clanovi se nece stalno upozoravati zbog toga vec ce gubiti odredjene privilegije koje su eventualno stekli ili cak i banovani ako treba.
                      Erotski sadrzaj DIREKTNO utice na odrzavanje sajta jer ako taj erotski sadrzaj postoji mogu nam biti uklonjene reklame od koji se delimicno sajt odrzava.
                      Vec su nam jednom bile uklanjane, jedan od razloga za promenu imena sajta je bio upravo ovaj!

                      Ne shvatajte olako pravila sajta, njih nema mnogo ali ih se morate pridrzavati.

                      Upravo sad ce pojedini clanovi izgubiti VIP clanstvo zbog toga, kao i zbog nedovoljno aktivnosti (procitajte u VIP) temi
                      Zapamtite, svi ste dobrodosli ovde
                      Prijatno vece svima


                      ---------- Post dodat u 17:01 ---------- Prethodni post je bio napisan u 16:54 ----------

                      Takodje bih zamolio postojece moderatore da se ne uzbudjuju zbog pojedinih clanova vec da nastave sa svojim poslom.
                      Da nastave sa prijavljivanjem pojedinih clanova koji krse pravila ili slicno, vi to radite za dobro sajta a ja procenjujem sta je problem a sta ne i shodno tome delujem.
                      Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
                      Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

                      Comment


                      • Svima koji su juce banovani ban se spusta tacno za 30 dana (automatizovano je), ukoliko se posle toga budu vratili i drzali pravila za njih ce sve biti kao sto je bilo ili kao sto jeste i za ostale.
                        Krajnje sredstvo koje je upotrebljeno juce za pojedince primenio bi svako od vas da je na mom mestu, verovali ili ne to nije bila moja zelja vec posao!
                        Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
                        Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

                        Comment


                        • Kad mozes da budes Drug Tito,budi malo Deda Mraz pa ODautomatizuj to sr... na dan-dva
                          Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

                          Comment


                          • slazem se sa koleginicom gore
                            Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                            Comment


                            • Procitajte prvi post ove teme i ne "spamujte" vise na ovoj temi.

                              ---------- Post dodat u 03:50 ---------- Prethodni post je bio napisan u 03:16 ----------

                              Opcije na malom chatu su promenjene.
                              Neulogovani ne mogu da vide chat

                              Molim vas da se uzdrzavate od svadja i prepirki jer one nicemu ne vode, imate forume pa se "svadjajte" u temama o politici.

                              Zelim vam svima srecnu Novu Godinu
                              Last edited by Administrator2; 01-01-12, 12:04. Razlog: Promenjene opcije za clanove i Vip clanove, nema ogranicenja
                              Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
                              Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

                              Comment


                              • Super

                                ---------- Post dodat u 05:12 ---------- Prethodni post je bio napisan u 05:10 ----------

                                Obaveštavam sve da sam oduševljena što ne mogu da švrljam po malom čatu, hvala na uštedi energije svima kojisu se potrudili da meni bolje bude
                                Ko je ljubio, ljubio. Udajem se u subotu

                                Comment

                                Working...
                                X