Objava

Collapse
No announcement yet.

Obaveštenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Obaveštenja

    Citiat člana Administrator2 Pogledaj Post
    Clanovima "clanica", "bragancica", "Cruela_De_Vill" je skinut ban. Zbog odredjenog broja postova, zbog rezultata u igricama, i zbog duzine bana odluceno je ovako.
    Od kada sam ja ovde ban nikada nije bio nesto sto sam zeleo bilo kome da nametnem, jednostavno to je bilo nuzno zlo u datom momentu.
    dovedi nam jos danilovica ko admina i do yaya

    Comment


    • Re: Obaveštenja

      ti bas umes da predlozis admina jezik pregrizo

      Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

      Comment


      • Re: Obaveštenja

        uz dozvolu admina koji je ovde sve redje sa nama pisem ovo:

        potrebni moderatori na filmovima zbog zamene nevazecih linkova filmova, ili za postavljanje celog sadrzaja [opis, link i prevod] tj filma...sve u zavisnosti koliko vremena imate

        nije potrebno mnogo vremena za ovako nesto, recimo par puta nedeljno po 30-60min ili kad imate vremena

        bila bi potrebna kraca obuka, za pocetak samo zamena linkova a kasnije ako postoji interes i ostalo

        kontaktirajte mene putem privatne poruke a ja cu administratora preko maila



        prednost imaju stariji clanovi

        Comment


        • Re: Obaveštenja

          dvoje zainteresovanih za sada, znaci bice vise filmova

          jos jednom da napomenem, ako neko bude zeleo da prihvati ovu mod opciju treba da zna da se od njega ne ocekuje da bude obavezan svakog dana da radi nesto ili da ce mu se govoriti sta da radi ili bilo sta slicno

          jednostavno onaj ko prihvati ce popravljati postojece filmove, ubacivati nove... kada za to ima vremena i ukoliko to zeli da radi, recimo ako osoba koja prihvati ovu "obavezu" sredi ili ubaci 2-3 filma nedeljno to je od velike pomoci nasem sajtu
          ako se neko odluci da to vise nije za njega nece mu se zameriti naravno...i tome slicno znaci sve na dobrovoljnoj bazi i bez ikakvih obaveza jedina obaveza bi bila da se ne brise film ili da se ne postavlja nesto sto na imdb [svetska baza filmova, informacije o filmovima] nema ocenu bar 5

          prevode bih ja ubacivao i dalje dok novi moderator ne savlada i ovaj deo

          javite se ukoliko zelite, nismo sugavi, a ukoliko pomognete na ovaj nacin vremenom ce nas sigurno biti vise, kako modova tako i clanova

          Comment


          • Re: Obaveštenja

            dozvoljeno je da se ubacuju animirani avatari

            recimo



            postoje ogranicenja, avatar ne sme biti u dimenzijama veci od 120 x 120px [piksela]

            i ne sme zauzimati vise od 50kb prostora

            ako premasi jednu od ove dve vrednosti kao avatar videcete ne animaciju vec samo slicicu

            ako imate neku vecu animaciju koju bi zeleli da postavite kontaktirajte me putem pvt-a ja cu vam je smanjiti ako ne znate
            u ovom slucaju mi morate obezbediti email na koji cu je poslati

            ovde se nalaze sve opcije vaseg profila pa i ta opcija za zamenu avatara

            http://www.zaliv.co/forums/usercp.php
            Last edited by goxy30; 29-08-13, 23:23.

            Comment


            • Re: Obaveštenja

              Neke opcije su onemogucene na sajtu a neke ce se tek onemoguciti, pripremamo se za unapredjenje mnogih funkcija sajta koje su uglavnom manje vidljive za vas clanove ali ih moramo uciniti kako bi sajt bio operativniji.
              Neke opcije ce biti trajno ukinute a neke privremeno, sajt ce se unapredjivati i podesavati narednih nekoliko dana.
              Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
              Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

              Comment


              • Re: Obaveštenja

                goxy capio sam ti avatar

                Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                Comment


                • Re: Obaveštenja

                  Samo da vas podsetim da svi "VIP" clanovi mogu iz opcija podesiti da budu nevidljivi za druge clanove.

                  http://www.zaliv.co/profile.php?do=editoptions

                  Logovanje & Privatnost >>> setujte na "Invisible Mode on" >>> na dnu strane sacuvajte sve promene u podesavanjima vaseg profila

                  Svako moze imati svojih licnih razloga za ovako nesto, sto zbog drugih clanova kod nas, sto zbog ljudi u vasem okruzenju koji znaju da posecujete nas sajt a vi ne bi zeleli da se to vidi
                  Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
                  Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

                  Comment


                  • Re: Obaveštenja

                    Šta je sa youtubom u profilu ?
                    Ne radi
                    SVE sta napišem smatrajte Salom

                    Comment


                    • Re: Obaveštenja

                      http://www.zaliv.co/profile.php?do=youtube

                      unapredjene opcije, stari video koji si postavljao je izgubljen ali sada mozes da postavis i dva u profilu...

                      sada se koristi kraci link iz sa youtube sajta, samo klikni "share" ispod videa i prekopiraj link, link koji ce se pojaviti ispod videa...

                      Comment


                      • Re: Obaveštenja



                        Prethodna opcija "lights off/cinemamode" sada radi kako treba i u google chrome

                        Takodje postoji opcija za "full screen" za svaku igru,
                        opcija je moguca kako iz liste igara tako i iz same igre, igra se otvara u istom prozoru...

                        Comment


                        • Re: Obaveštenja

                          Ubacene pop-up reklame na sajt

                          Jedna reklama po jednoj sesiji, znaci dok ne pocistite kolacice nece biti druge reklame
                          Znam da niko ne voli da mu iskacu prozori, znam da niko ne voli reklame, ali ovde je rec samo o jednoj reklami tokom jedne sesije a sesija traje dok god ste ulogovani tj dok god ne pocistite kolacice ugasite pc....

                          Znaci nema opterecenja i spamovanja

                          Pre nekoliko dana je bilo problema sa nezeljenim pop up prozorima koji nisu bili reklame, to je bila greska do sajta koji je prikazivao reklame ovde...znaci nista slicno tome ne bi trebalo da se desava, ukoliko se desava molim prijavite


                          Znaci kada jednom ugasite reklamu druga se nece pojaviti ukoliko ste jos ulogovani, tj niste pocistili kolacice...

                          Ove reklame su u test fazi, mozda se nece zadrzati ni taj jedan prozor po sesiji, to ce tek da se vidi

                          Slobodno komentarisite
                          Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
                          Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

                          Comment


                          • Re: Obaveštenja

                            sajt ce mozda na nekoliko meseci ili duze da prestane sa radom jer nemam vremena a i novaca za odrzavanje vise....za ovih 6 god potrosio sam preko 2000eur samo za softverska resenja i server....sada posto jos ne radim sve mi je postalo skupo te cu softwer prodati, skinuti bazu podataka sa servera i kad budem opet pri novcu kupiti novi softver i ponovo sve instalirati tada cete svi dobiti email i biti obavesteni da sajt ponovo radi
                            sve ce biti sacuvano, zao mi je jednostavno ne mogu sve da poplacam, istina ovo nije neki veliki trosak ali meni je sada sve veliki trosak

                            nadam se da se vidimo uskoro, sajt ce ovako da gura jos neko vreme...mozda 2-3 dana a mozda cak i nekih 4-5 nedelja sve dok ne "iseku" server ili dok ne prodam softver...sta pre zakaci tad se gasi

                            razlog je samo finansijske prirode za gasenje a poklopilo se sa tim da nemam mnogo vremena pa eto...

                            ps
                            licenca za softver koji omogucava da se gledaju filmovi je istekla pa filmove mozete gledati samo u "probnoj" verziji programa, trial verziji pa se posle nekog vremena gasi, da bi gledali dalje neophodno je restartovati modem kako bi se promenila ip adresa...uzivajte dok mozete...zao mi je

                            Comment


                            • Re: Obaveštenja

                              server sam platio za naredna 3 meseca i obnovio troskove za domen (ime sajta) sto je nekih 45$

                              licenca softvera za filmove je na vama, to ne mogu da platim.... ko bude zeleo da donira neka mi se javi uputicu ga kako da kupi licencu na sajtu koji to prodaje....ili gledajte ovako kako jeste, sa limitom

                              Comment


                              • Re: Obaveštenja

                                mnogo ti to placas goxy, na server mislim, jednom sam ti pomenuo tj ponudio server koji se placa na godisnjem nivou, OVH, znaci nije zezanje, ping neprelazi 50-60ms, sto je dobro ........... , al ti nista nejavi.

                                Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                                Comment

                                Working...
                                X