Objava

Collapse
No announcement yet.

Kada stupiti u brak?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Što mene to pitaš? Pa ja sam totalno neuspešna na tom polju

    Comment


    • #32
      Pitam tebe zato što mi deluješ kao dragoceni sagovornik kad su takve stvari u pitanju.
      Imaš iskustva na tom polju, pa je takvo dobro došlo, u bilo kakvom smislu i obliku
      Citiat člana Crvenkapica
      jebeš ljubav ako nije nesrećna

      Comment


      • #33
        Moje iskustvo je reklo svoje post iznad - NIKAD

        Comment


        • #34
          uf, sad bi trebalo da razvijemo jednu malu filizofiju
          da li je dovoljno da dvoje budu samo i uvek samo u vezi
          i šta taj potpis na papiru znači?
          više odmaže nego što pomaže.
          Citiat člana Crvenkapica
          jebeš ljubav ako nije nesrećna

          Comment


          • #35
            Nisam to mislila... mislila sam bukvalno ne bih stupila više u brak (ni sa papirima ni bez)... Ja da nekom perem, peglam, pušim ma nema šanse

            Comment


            • #36
              zajednički život bi bio brak bez papira, zar ne?

              Posle jednog neuspešnog braka, bila sam žestoki protivnik i govorila da se nikad više neću opet zaebati i udati, ali... jbg... kao što sam već sto puta rekla, srećno sam zaljubljena i za mog dečka bih učinila sve, čak bih se i udala Srećom, još me nije zaprosio

              Comment


              • #37
                bolje da te i ne zaprosi jer tad sve krece naopako, sve se menja i postaje ....malo parova to izgura i prevazidje neke razlike ili probleme koji prate zajednicki zivot...bas malo, ili se razvedu ili zive ko pas i macka u vreci

                mislim da sam vec pisao i ovde o ovome, brak....nasa kultura, obicaji... sve to nas tera u brak jer naprosto sve je tako uredjeno da ako nisi u braku imas 1001 problem, mislim ako imas decu, ili tvom partneru treba zdravstveno osiguranje, ili....milion problema, onda mnogi koji ni ne bi ulazili u brak stupe u njega cisto zbog tih nekih birokratskih problema

                mi ljudi smo veoma pogana sorta, i sve smo nekako stegli i uredili misleci da to kako treba, a sve to nas steze i sputava da budemo ono sto jesmo, slobodne jedinke koje mogu mnogo vise ako nesto zele, a manje zele kad ih sputavaju svi ti zakoni i "uredjenje" brak sputava...ali i to je zivot kakav su nam nasi preci nametnuli pa se ne moze mnogo vrdati

                svidja mi se "ideja" iz filma avatar, jednsotavno se dva partnera izaberu i to je "zauvek", nema maticara, nema, papira nema...samo priroda i njih dvoje, naravno tu je pleme jer covek je drustveno bice i ne moze sam... mali broj ljudi koji moze sam u zivotu je ili sa nekim poremecajem, ili su prosli dosta toga pa im je muka od svega i zele biti sami, a ima i onih samotnih koji ponekad zele nekog i znaju da to ne moze da traje (ja sebe tu vidim)

                ne verujem u brak, i ne verujem u ljubav, verujem u prirodu koja nas je nacinila takvim kakvi jesmo, a bog/priroda ce znati zasto je to dobro... verujem da smo svi kako rodjeni sami tako cemo i mreti sami, sve usput je dobro ili lose ali sve to prolazi pored nas pa cak i nasi najvoljeniji...
                brak je sranje!!!

                Comment


                • #38
                  kad se dobro razmisli
                  najmudrija odluka bi bila

                  ozenicu se u iducem zivotu, a sad cu da zivim

                  Comment


                  • #39
                    kad se steknu uslovi

                    Comment


                    • #40
                      najbolje nikad, jer tad kad se steknu uslovi udjes u brak i sve zaebes
                      ali shta ja znam, verovatno gresim ili nista ne znam kad je rec o ovoj temi

                      Comment

                      Working...
                      X