Objava

Collapse
No announcement yet.

Da li je istina da brak ubija ljubav...????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

    Comment


    • #17



      Da mi je ovaj automobil

      Sad salu na stranu, ja sam protiv vanbracne zajednice, i zalazem se za instituciju braka, sto se tice teme, mislim da ljubav uvek traje ali u razlicitim oblicima, npr. prijateljstvo, postovanje i sl.
      If you hate me, you’re the looser, not me

      Comment


      • #18
        A zašto ste Vi, Toxic, protiv vanbračne zajednice?
        Facta,facta, non verba!

        Comment


        • #19
          Ako se porodica zasniva na hriscanskim istinama, na medjusobnom postovanju, na temeljima ljubavi, razumevanja i medjusobne podrske, onda ce ona odoleti svim iskusenjima i pogresnim savremenim trendovima.

          Dela, dela a ne reci
          Istina je da nemam iskustva po ovom pitanju, ali ...
          If you hate me, you’re the looser, not me

          Comment


          • #20
            U svakom slučaju, bolje je biti oženjen nego mrtav! ;-)

            Comment


            • #21
              misljenja sam da je brak uzviseni deo ljubavi...kao jagoda na vrhu torte...

              Comment


              • #22
                Citiat člana plavka
                kad se udam reci cu vam
                ako mi muz dozvoli da se forumiram

                Udaj se za mene.Lijepo je znati da ti je zena na sigurnom.

                Comment


                • #23
                  Brak je institucija - ali ko jos zeli da zivi u instituciji

                  Comment


                  • #24
                    srechan zhivot im je tek na pocetku...


                    postoje dva tipa MUSHKARACA....
                    jednima se svidjam....
                    a druge nemaju ukus.....
                    hmmmm...a treti pozvache prijatelja umesto mene...sigpic

                    Comment


                    • #25
                      ja sam se sa svojim suprugom zabavljala 6 godina i resili smo da se uzmemo na 6 godinu naseg zabavljanja..hteli smo biti romanticni..ali sada se cesto budim sa mislima da je on stranac za koga se nisam trebala udati..
                      ljubav postoji jos uvek naravno ali nemamo vremena za nju..nemamo vremena ni za razgovore a o romantici ne smem ni da mislim..

                      Comment


                      • #26
                        Ne bih znao reći. Nisam konzumirao

                        Comment


                        • #27
                          Citiat člana milena84 Pogledaj Post
                          ja sam se sa svojim suprugom zabavljala 6 godina i resili smo da se uzmemo na 6 godinu naseg zabavljanja..hteli smo biti romanticni..ali sada se cesto budim sa mislima da je on stranac za koga se nisam trebala udati..
                          ljubav postoji jos uvek naravno ali nemamo vremena za nju..nemamo vremena ni za razgovore a o romantici ne smem ni da mislim..
                          u pravo si!!!!!
                          Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

                          Comment


                          • #28
                            ja ipak mislim da sve to nemoze uticati na ljubav ako je sikrena mislim nista od toga je ne moze pokvariti

                            Comment


                            • #29
                              brak je institucija u koju treba ukljuciti emoccije, postovanje, toleranciju, iskrenost.......................bilo sta sto nedostaje ubije ljubav u braku
                              =============

                              Comment


                              • #30
                                Zavisi da li se u brak ulazi iz ljubavi ili iz iluzije ljubavi.
                                Ljubav se teško može ubiti,brak nije nešto što je po sebi može ubiti.Brak otkriva osobine i istine,razotkriva iluzije i svakog stavlja na svoje mesto.Ako smo u braku stranci,stranci smo i bili.Ljubav i bliskost su bile zablude,kao i nada i uverenje da će biti drugačije.
                                Brak ne ubija ljubav nego iluzija i lažna predstava o ljubavi ubiju brak, kad sve izadje na videlo.

                                Comment

                                Working...
                                X