Objava

Collapse
No announcement yet.

Da li je istina da brak ubija ljubav...????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Brak ne moze da ubije ljubav niti obrnuto ako je zaista brak.Ako se samo tako zove, to je onda druga neka prica...Zavisi iz kog razloga je sklopljen brak.

    Comment


    • #32
      Citiat člana Carka Pogledaj Post
      Brak ne moze da ubije ljubav niti obrnuto ako je zaista brak.Ako se samo tako zove, to je onda druga neka prica...Zavisi iz kog razloga je sklopljen brak.
      ne kaki svega ti!

      brak definitivno ubija ljubav, ubija onu ljubav za kakvu smo znali pre braka....sreca je da se cesto ta ljubav nama znana pre braka transformise u nesto manje ili vise ali opet lepo....i brak opstane a ako ne....
      razvod
      prevare
      svadje
      ubistva........


      misljenje jednog nezenje u cijem su okruzenju svi u ovakvom ili onakvom braku, ili su pak ravedeni, robijali bracnog supruznika....

      Comment


      • #33
        Citiat člana goxy30 Pogledaj Post


        ne kaki svega ti!

        brak definitivno ubija ljubav, ubija onu ljubav za kakvu smo znali pre braka....sreca je da se cesto ta ljubav nama znana pre braka transformise u nesto manje ili vise ali opet lepo....i brak opstane a ako ne....
        razvod
        prevare
        svadje
        ubistva........


        misljenje jednog nezenje u cijem su okruzenju svi u ovakvom ili onakvom braku, ili su pak ravedeni, robijali bracnog supruznika....
        mali,ne kaki ti!

        Comment


        • #34
          brak je u izuzetnim slucajevima strahovita zabluda,sa jedne i strahovita prevara,sa druge strane

          Comment


          • #35
            Razlika izmedju vecne ljubavi i gresne ljubavi je u tome sto ova druga duze traje ))

            Comment


            • #36
              svaki brak je smrt za ljubav ,ja sam vise za ono bolj je biti rob strasti nego zrtva ubedjenja

              Comment


              • #37
                brak ne ubija ljubav
                samo brak iz "malo" ljubavi ili ljubavi kao misaone imenice ne moze da opstane

                ===========

                Comment


                • #38
                  Bas me briga, ja se udavati necu sigurno!

                  Comment


                  • #39
                    ehh brak ili kako popularno kazu mrak ,uzas naravno da ubija

                    Comment


                    • #40
                      Budalastina.

                      Comment


                      • #41
                        Da , definitivno brak ubija ljubav. Svaka vrsta cak i fiktivne obaveze stvara jednu dozu pritiska i stresa, koja vremenom stoji, kulmira i sluzi u administrativne svrhe jednog idiotskog sistema koliko i da bude izgovor za pokretac nesporazuma i rusenja proklete torte sa sve prokletom jagodicom na njenom slatkom prokletom vrhu.

                        Comment


                        • #42
                          Ljubav je slepa, ali brak je iskustvo koje otvara oci...

                          Comment


                          • #43
                            Citiat člana Milla Pogledaj Post
                            Bas me briga, ja se udavati necu sigurno!
                            Potpisujem.
                            Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

                            Comment


                            • #44
                              "Ljubav se ne forisira kad želiš da traje"-Jim Morrison
                              Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                              Comment


                              • #45
                                Ja nisam bila u braku nikada, ali jesam u dugim vezama, i pravu i istinsku ljubav nista ne moze da izbledi ili narusi. To nema veze sa vezom. Ako ima postovanja, ljubavi, tolerancije, zbog cega bi samo zakonski okvir koji je na taj nacin definisao tu zajednicu, narusio taj papir ista , meni nije jasno...ne, po meni ne moze. DakleM, mogu da pricam samo sa aspekta ovog, ne mogu da tvrdim, jer kako kazah nisma bila u braku, ali ako se ljudi trude, neguju ljubav, posvecuju se jedno drugome, njihova ljubav menja faze i oblike, nadogradjuje se ali nikada en nestaje niti bledi. I ja u to verujem. ♥

                                Comment

                                Working...
                                X