Objava

Collapse
No announcement yet.

Moze li se naci ljubav preko neta?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moze li se naci ljubav preko neta?

    Moze li se naci ljubav preko neta?
    Da li je moguce pronaci srodnu dushu preko neta? Da le je net laksi nacin za kontakt i slobodniju komunikaciju i daje veci izbor ?
    Savremeni carobnjak i "zlatna ribica" ili je sve world sarena laza ?

  • #2
    Može žensko da nađe žensko i sve izgubi smisao.. Laža..

    Comment


    • #3
      Noc u ocima, moze u tom kontekstu i musko da pronadje mushkarca....
      Ne mora da budu svi heteroseksualci, ne zagovaram isti polaritet ,vac samo komentarishem....
      Poznajem nekoliko parova koji pokusavaju da se pronadju u stvarnom zivotu nakon kontakta sa neta...Kazu da ide nekako, tek faza upoznavanja kao proces istrazivanja i poredjenje za slikom koju su stvorili u cyber
      svetu..

      Da li usamljeni, stidljivi imaju vece sanse da na ovakav nacin pronadju i upoznaju nekoga?

      Comment


      • #4
        Naravno da moze. Najlakse je zaljubiti se u necije misli,nacin na koji formira svoj teskt i kroz to sto pise(pa makar i lagao/la),mozes osetiti dusu.Slika moze pomoci i uzivo se samo mozemo prijatno iznenaditi ako neko nije fotogenican.Nista strasnije mesto za upoznavanje od pijace...
        Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

        Comment


        • #5
          to je tesko jer se ljudi na netu predstavljaju u najboljem svetlu...

          ...ljubav ne postoji a ostalo da...lazi,foliranja itd.

          Comment


          • #6
            decki... nemoj da bi ko bario/muvao mackicu...ona samo laze i folira
            C'era una volta....

            Comment


            • #7
              Citiat člana mackica_666 Pogledaj Post
              to je tesko jer se ljudi na netu predstavljaju u najboljem svetlu...

              ...ljubav ne postoji a ostalo da...lazi,foliranja itd.
              a zar se i u RL ne trudimo predstaviti tako?
              Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

              Comment


              • #8
                ama drugacije je ovako....drugacije je tipkati i citati binarne znakove sa monitora a drugacije kad te neko gleda u oci.....i dok slusas njen glas...boju glasa...pokrete...govor tijela...manire....navike....
                ovde dok citas postove u glavi zamisljas kako bi ta osoba izgledala dok ti citas sta je ona napisala...jel tako??
                C'era una volta....

                Comment


                • #9
                  @unthinkable

                  zavisi od osobe..........neko se predstavlja onakav kakav nije u RL..........

                  Comment


                  • #10
                    @volta

                    nikad me nisi video ni pricao samnom a vec znas da lazem i foliram........e bravooooooooo

                    Comment


                    • #11
                      Citiat člana mackica_666 Pogledaj Post
                      to je tesko jer se ljudi na netu predstavljaju u najboljem svetlu...

                      ...ljubav ne postoji a ostalo da...lazi,foliranja itd.
                      khm....sam ja mozda ovo napisao?
                      C'era una volta....

                      Comment


                      • #12
                        Citiat člana volta Pogledaj Post
                        ama drugacije je ovako....drugacije je tipkati i citati binarne znakove sa monitora a drugacije kad te neko gleda u oci.....i dok slusas njen glas...boju glasa...pokrete...govor tijela...manire....navike....
                        ovde dok citas postove u glavi zamisljas kako bi ta osoba izgledala dok ti citas sta je ona napisala...jel tako??
                        Aj da budem jasnija. Evo uzecu primer -ti i ja. Ne poznajemo se. Ovde cemo razmeniti misljenja na par tema.Dovoljno da se zaintrigiramo ko je s druge strane. I sta,upoznamo se u RL... Zar je nemoguce da plane ljubav samo zato sto je krenula sa nekog foruma? Naravno ,ne znaci da je uvek tako. Vi ste verovatno mislili na razmenjivanje neznosti na netu i ljubavisanje bez dodira ali ako pazljivije procitate pitanje,videcete da je moguce ovo sto pisem.
                        Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

                        Comment


                        • #13
                          U pravu si!! Moguce je.....ti si mene pogresno shvatila....ili sam se ja pogresno izrazio...naravno da je moguce....samo kazem da je drugacije ovako....nije isto....ajd da se ne zapetljam...ako se zapetljam ode volta dzontri i nema ga do subote uvece i kad se pojavi stresla ga groznica

                          Sve si u pravu...glasam za tebe...idemo dalje
                          C'era una volta....

                          Comment


                          • #14
                            haha,pogresno si se zarazio ,to je bio problem
                            Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

                            Comment


                            • #15
                              Najlakshe je ovako-iza monitora.....Neko ce oceniti da po "razmishljanju" bash - mi odgovaramao za kontakt..mogucu vezu...Nasa "razmishljanja" ne teku,ne nizu se direktnim pisanjem, vec sa zadrshkom stizu, to mozemo biti elokventni onoliko... osmishljavati odgovore - ukrashavati sebe...Sve to -pre sudbinskog susreta uzivo..josh se moze proveriti na chatu, msn..telefonom...
                              I opet ne mozemo biti sugurni -dok se ne pogledamo u oci...ne osetimo simpatiju, puls , ne krene emocija i prica...Ostalo je RL....

                              Mislim da je net dobra predigra da barem "skontamo" neshto osnovno o licnosti koja nam se dopadne po lepoti pisane reci..Slobodnije se i bez nekog uzdrzavanja komunicira, spontanije...Naravno-ima i onih sto tvrde pazar..ima svega kao i u RL..
                              Intuicija ili naslucivanje su jedini faktori koji nas vode u vodama neta...A da li je neko losh, koliko to ili dobar...da li je to samo provokacija, "navlaka"- igra, nadmetavanje..to spada u umece procene i poznavanja psihologije licnosti...
                              Ni kontaktom u RL necemo spoznati SVE, dok ne protekne neko vreme zajednishtva... nekoga ne upoznamo kroz ceo zivot..sve su to storije.
                              A morate priznati da svaki pocetak u bilo kom obliku dize adrenalin!....

                              Ipak-nista po svaku cenu , ali dajte shansu ljubavi....Na ovom sajtu ima blaga koje treba "iskopati".......

                              Comment

                              Working...
                              X