Objava

Collapse
No announcement yet.

Moze li se naci ljubav preko neta?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Hvala na ovoj priči.....

    Citiat člana cool_wampir Pogledaj Post
    Naravno da je moguca ljubav preko neta sve je danas moguce pa i to pazite ja cu sada da vam ispricam moj slucaj .. Prosle godine bila je zima smarao sam se na chatovima na jednom je iletela neka nepoznata cura sa kojom sam naravno odma poceo da se kontam da se ono upoznamo i slicno posle par meseci smo se videli,sreli se,bili zajedno u svemu mi je prijalo sa njom znaci cura je bila fenomenalna . Nasa veza je trajala 1 godinu na jednom se sve pocelo unistavati ne znam ni sam zasto ! iskreno zavolio sam je opasno jer je cura bila za mene odlicna sa njom sam bas pravo uzivao jedino pravo cudo sto mi se desilo jeste sto ni sa jednom nisam uzivao kao sa tom curom bila je jednostavno andjeo . Sta se desava svakoj sreci dodje kraj , sve sto je lepo kratko draje morali smo da se razdvojimo jer se to znalo od samog pocetka postojalo je par razloga zbog kojih nismo mogli biti zajedno i sve je puklo .. Ja naravno kao neki ludak i dan danas ne mogu da shvatim da nje nema vise da je sve palo u vodu nestala je sva ta ljubav jako sam se razocarao u zivot .. za nju vise ne znam nista prekinuli smo svaki kontakt tako je ona htela i naravno iz ljubavi prema njoj ja se trudim da sve to ispostujem . Mogu vam samo reci sve je moguce preko neta mozes da dozivis nesto sto nisi nikada i da budes tamo gde nikada nisi bio a mnogi su se i ozenili preko neta . Eh sada naravno nebih zelio da neko zavrsi pricu kao sto sam je ja sada zavrsio TUZAN RASTANAK I NEMA NAS VISE pazite ono sto imate i budite srecnim tim stvarima jer ne znate koliko su vredne dok ne ostanete bez njih ......((

    Comment


    • #32
      Moze....ja sam ziv primer toga....Imam decka vec 3 godine,a upoznali smo se preko neta...od skoro i zivimo zajedno...

      Comment


      • #33
        Ja mislim da moze

        Comment


        • #34
          Bravo.....

          Citiat člana sweety Pogledaj Post
          Moze....ja sam ziv primer toga....Imam decka vec 3 godine,a upoznali smo se preko neta...od skoro i zivimo zajedno...



          Uf,kako volim kad pročitam nešto ovako......ne samo pljuvanja.....




          Sviti...

          Comment


          • #35
            Pazljuvo sam procitala vase price i dali ste mi nadu.Nesto sam bila skepticna u vezi ljubavi preko neta,ali sada....hmmmm...videcemo.

            Comment


            • #36
              Kad je pre pet šest godina jedan moj prijatelj izjavio da je upoznao devojku preko interneta, ljudi su ga uglavnom gledali onako podozrivo, u smislu - koja budala... Međutim, on i ta devojka su danas u srećnom braku i imaju dvogodišnjeg klinca...
              A znam još tri priče sa neta, u različitim fazama... (moja drugarica koja se pre dva meseca preselila u Beograd kod dečka, još jedna koja će to isto uskoro da uradi, a i treća je našla dečka u Bg, ali oni su tek na početku veze)

              Meni to pitanje više uopšte ne predstavlja nikakvu novinu... da može se naći ljubav preko neta, kao i na bilo kom mestu na planeti

              Comment


              • #37
                Da nema je, kako na netu tako i u 'RL'

                Sve je to samo nasa ebena masta, fantazija....

                $, zdravlje, zelja da vam je neko harizmatican i lep u blizini.....to je ono sto postoji
                A ljubav, i da vas neko voli do kraja vremena
                Mozda ljubav u krugu porodice ali ako mislite na.....sve je to samo sex, $, & rock&roll
                ljubavi nema, kao sto nema niceg posle ovih nasih jadnh zivota (najverovatnije)

                Ko bude video ljubav ja cu mu verovati, ja pomislih da je videh, ali neeeee videh samo jednu jadnu zbunjenu devojku koja je do grla u svojim glupostima bila i ostala...nije to ljubav, to je gloopost


                A da na netu nadjete neku finu cicu, ili stojka-milojka...ooooo daaaaa...to svakako moze
                POROVERENO

                Comment


                • #38
                  a de moze brate shta kao ja moram tu da kucam meseca dana pa ko zna odakle je pa..100 chuda...vako odem u dgra..drugarice..drugarice od drugarice..i eto.. koja ljubav preko neta...shta pita te neko
                  -"brate de ces"
                  -idem se nadjem sa ribom
                  -"aha a gde"
                  -KUCI NA NETU!!
                  sigpic
                  Nick promenjen, bivsi nick je bio "mazda NBGD"

                  Comment


                  • #39
                    Ne kazu oni da li je moguce zabavljanje preko neta... Vec jednostavno da li je moguce naci na netu osobu sa kojom se kasnije mozes zabavljati live
                    A sto da nije moguce... Retko ko od njih dodje na net sa ciljem ... " e idem da nadjem tu devojku" vec pocnu sa bezveznim kucanjem i mozda vremenom to postane nesto vise

                    Comment


                    • #40
                      Naravno da ne moze!
                      Razmenu pogleda ne moze nista da zameni!

                      Comment


                      • #41
                        Naravno da može. Strpljenja samo........

                        Comment


                        • #42
                          naravno da moze samo od vas zavisi kako ce se dalje stvari odvijati

                          Comment


                          • #43
                            mozda neko i moze...
                            ja nisam taj tip....volem sve da vidim!!!

                            Comment


                            • #44
                              ja ipak mislim da sve to zavisi na kom se mestu trazi mozda se nadje prava osoba

                              Comment


                              • #45
                                :
                                Citiat člana pili Pogledaj Post
                                mozda neko i moze...
                                ja nisam taj tip....volem sve da vidim!!!
                                --------------------------------
                                to je moj tip....nema nista bolje od dotaci i vidjeti....ali ipak....
                                svaki pocetak je cudan pa i ovaj na netu...
                                pa moze se vako poceti a zavrsiti sa dodirom i jos po nesto...

                                Comment

                                Working...
                                X