Objava

Collapse
No announcement yet.

Moze li se naci ljubav preko neta?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Da li je moguce pronaci srodnu dushu preko neta?

    Ma, može! Ali ,može i da se izgubi....
    Nego...meni nije jasno...ako se već upoznaju, dvoje, dve, dvojica...zašto izbegavati i susret-e? Jer, cela priča vam se vrti oko neta, na netu. Zašto ne dalje....oči u oči...'?

    (naravno , ako nije u Kini)


    Bebe....u Šangaju?
    Last edited by Delko; 13-11-08, 16:59.

    Comment


    • #17
      Prava ljubav!?
      Može li u diskoteci?
      NE MOŽE!
      Može li na pijaci?
      NE MOŽE!
      Može li u kafiću?
      NE MOŽE!
      ...
      A gde se to može upoznati 'prava ljubav'? Kažite,pa da idemo tamo,da ne gubimo vreme na ovim običnim mestima,i na netu!

      Comment


      • #18
        Ma znam... Nego to ja malo da udarim kontru onim finima što se zgražavaju od pomisli da na netu mogu da upoznaju nekog normalnog, i onima što smatraju da je net okupljalište paćenika i manijaka...
        Lakše je nekoga uživo smuvati kad mu, kako neko nekad negde reče,- 'poremetiš percepciju' na milion mogućih načina, i uloviš ga/je u mutnom.
        Ovde sve to ide 'natenane', i potrebno je puno više informacija da razmeniš, da dođeš u priliku da tu osobu pokušaš osvojiti!
        ...
        Naravno, svugde ima svakakvih, i ovde i u stvarnom životu... al' to je druga tema.

        Comment


        • #19
          ma moze bre - nemoj da mi se ovde pravite fini ili nesto moralni ja zamalo da se ozenim tako prosle godine, dobro nisam ali to je nebitno ali smuvali smo se i bilo nam je fenomenalno i ludo bili i na letovanju, sex nam je bio fenomenalan, kvalitetan, konstantan, dug,..., kontali smo se super cak su nam se i feromoni poklopili,....., no da ne duzim ----moze bre --ali i ovde kao i u kaficu postoji isti problem - prevelika ocekivanja i tupljenje

          Comment


          • #20
            DJAVO pa sto se neozeni onda kada ti je bilo "fenomenalno" i kada tvrdis da je "ljubav" preko neta moguca???

            Comment


            • #21
              ma umesala se njena mama - sta ce mi osoba kojom manipulisu i kontrolisu roditelji

              Comment


              • #22

                Comment


                • #23
                  u pravu je djavo (koji nik),isto je i u kaficu i ovde...i za sankom i na netu ne poznajemo ljude koje srecemo...onaj ko laze u privatnom zivotu,laze i u virtuelnom....

                  Comment


                  • #24
                    a odgovor na temu...

                    mislim da moze,ako zaista trazite ljubav,moze...ako trazite razonodu ..i to moze

                    Comment


                    • #25
                      Apsolutno da može jer je net isto kao i život.... tj . imitacija života...

                      Comment


                      • #26
                        Naravno da je moguca ljubav preko neta sve je danas moguce pa i to pazite ja cu sada da vam ispricam moj slucaj .. Prosle godine bila je zima smarao sam se na chatovima na jednom je iletela neka nepoznata cura sa kojom sam naravno odma poceo da se kontam da se ono upoznamo i slicno posle par meseci smo se videli,sreli se,bili zajedno u svemu mi je prijalo sa njom znaci cura je bila fenomenalna . Nasa veza je trajala 1 godinu na jednom se sve pocelo unistavati ne znam ni sam zasto ! iskreno zavolio sam je opasno jer je cura bila za mene odlicna sa njom sam bas pravo uzivao jedino pravo cudo sto mi se desilo jeste sto ni sa jednom nisam uzivao kao sa tom curom bila je jednostavno andjeo . Sta se desava svakoj sreci dodje kraj , sve sto je lepo kratko draje morali smo da se razdvojimo jer se to znalo od samog pocetka postojalo je par razloga zbog kojih nismo mogli biti zajedno i sve je puklo .. Ja naravno kao neki ludak i dan danas ne mogu da shvatim da nje nema vise da je sve palo u vodu nestala je sva ta ljubav jako sam se razocarao u zivot .. za nju vise ne znam nista prekinuli smo svaki kontakt tako je ona htela i naravno iz ljubavi prema njoj ja se trudim da sve to ispostujem . Mogu vam samo reci sve je moguce preko neta mozes da dozivis nesto sto nisi nikada i da budes tamo gde nikada nisi bio a mnogi su se i ozenili preko neta . Eh sada naravno nebih zelio da neko zavrsi pricu kao sto sam je ja sada zavrsio TUZAN RASTANAK I NEMA NAS VISE pazite ono sto imate i budite srecnim tim stvarima jer ne znate koliko su vredne dok ne ostanete bez njih ......((

                        Comment


                        • #27
                          Naravno da može. Ja sam našla... doduše i izgubila, al to nije tema

                          Comment


                          • #28
                            Ljubav je u nama i ne bira ni mesto ni vreme.
                            Život je neshvatljivo čudo, jer se neprestano topi i osipa, a ipak traje i stoji čvrsto.
                            Ivo Andrić, srpski književnik

                            Comment


                            • #29
                              Moguce je...Zadnja devojka je dolazila kod mene na forum godinu dana i vise,posecivali smo i iste zurke ali se nikad nismo sreli na njima,kasnije krenuli nesto da se kontamo preko MSN-a mada tamo imam trilion ljudi sa tog istog foruma i videli se napokon na jednoj zurci,skontali se...I bili zajedno dosta dugo,i sada se cujemo iako smo zvanicno raskinuli

                              Comment


                              • #30
                                Moze ..verovatno sve -kao i u pravom zivotu--ali je meni simpa ova karikatura

                                Comment

                                Working...
                                X