Objava

Collapse
No announcement yet.

Moze li se naci ljubav preko neta?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Citiat člana vuja Pogledaj Post
    ljubav preko neta,msm sta reci,google je cudna stvar,svasta se tu nadje... al se mnogi i zaebase
    Ovaj aspekt je uboo ~ k'o prstom u ..... pravu stvar Upravo takoooooo.
    Izvinjavam se unapred na event. indiskretnosti ali da ti nisi imao dobro (bolno) iskustvo u tome obzirom na tvrdnju ?

    Comment


    • # kazu da se to kad pocne preko neta obicno izjalovi, uglavnom je tako 10:1
      # kazu da se preko neta to brze digne na neki visi nivo, istina
      # kazu da je net nacin komunikacije danas i zamenjuje neke nacine koje smo imali ranije, mislim da je greska
      # zbog upoznavanja preko neta, neki cak zaglavise i u zatvoru, ili u bolnici....istina ima toga i to dosta
      # po netu (vise nego u RL) vijaju svakojaki bolesnici koji bi trebali biti iza brave....istina, samo tako
      # mnogi preko neta su ozenjeni ili udati a net im je zamena za nesto sto ne mogu u stvarnosti imati, bezopasni flert, onaniju,....ima ovoga ko pleve
      # dosta ljudi preko svakojakih sajtova izbacuje svoj gnev i istrisa se nad nekim kako bi mu bilo lakse u "RL"....istina i ja to ponekad radim (da budem iskren, ali retko)
      # ima i normalnih ljudi koji zele da kazu sta i kako misle, bez ustezanja, bez uvijanja, bez razmisljanja.....ima, volim da mislim da sam jedan od tih ali sta znam tesko je suditi o sebi...
      sve u svemu, net je zlo danasnjice
      # ljubav preko neta, pa... pa ljubav se moze naci i u flasi, pa sto ne bi mogla i preko neta

      prikovan si za stolicu i jedan ekran koji ti je prozor u svet, prakticno, brzo, efikasno, anonimno, ali iznad svega JADNO

      moje skromno vidjenje ove stvari (po ko zna koji put)

      Comment


      • Citiat člana oko Pogledaj Post
        Ovaj aspekt je uboo ~ k'o prstom u ..... pravu stvar Upravo takoooooo.
        Izvinjavam se unapred na event. indiskretnosti ali da ti nisi imao dobro (bolno) iskustvo u tome obzirom na tvrdnju ?
        pored ovolikog krusevca ja da trazim LJUBAV preko neta,trebo mi mene prvo covek da nagooozi kad bi sebi i dao takvu ideju

        Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

        Comment


        • Ufff…dečko, ti li si taj laf - sa tri "f", što Kruševac napravi nesigurnim - ,,pročulo se,, do Beograda !Ako još smanjiš temperament i kočoperstvo, možda budeš imao sreće da te neko i nagooozi.
          U svakom slučaju, hvala na odgovoru - ne treba više!

          Comment


          • oko ,teto nacitana,evo da ti uprostim,ljubav na netu i netrazim,sve sto mi treba imam u mom gradu,tako da losih iskustava nemogu ni imati,pobrini se ti za tvoju goooozu,a, moja je sigurna

            Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

            Comment



            • vujo....ja ti ne verujem ...ali ako ti kazes....ok

              malo o nama muskarcima, dobro dobro, znam da ce mnogi reci da sam ja cupi, riba, gay...mlogo me vole....i shta bih ja taki znao da kazem o muskom rodu jelte
              elem
              muskarci....pa svako od nas bi nesto da nagazi, preko neta smatramo da je to malo lakse naci i da ce biti manje posledica, svi mi smo u nekom momentu ili to konstantno radimo...missim trazimo nesto da "probamo"
              a kad to "probavanje" dodje blizu ostvarenja obicno neko utekne (i bolje tako) a ako ne onda ili bude bzvz i razocaramo se apsolutno (uglavnom je tako) ili bude opaaaaaaaa zaebato moy bato
              posle cega obicno snosimo posledice jer.... ili nesto nije uredu, ili je neko vec zauzet, porodica ...ili nije za vezu, ili ....101 razlog (net bude mesto gde kazemo samo ono lepo o nama a precutimo ono ostalo....)

              e sade, prestaje komunikacija na netu, obicno se covek povuce sa neta jer je toboze nasao sta je trazio...
              a ako ne onda znaci da je zavistan od neta, sto je zlo samo tako...i to sto je nasao vrlo brzo gubi cak i da je imalo sanse da supe ta zavisnost ce zavrsiti stvar brzo...

              elem da ne komplikujem, mi muskarci smo prirodno nadareni da drndamo nesto u chega i ko dzukela skachemo uz sve shta iole nije rugoba a ako niko i ne gleda i neche se chuti skacemo uz sve i svashta...secam se nekog razgovora od ranije gde je lik drndao teglu sa majonezom pa prelazio na senf posto mu se sqrcila ona prva....

              vujo trazis ti trazis, zelim ti da nadjes (nista lose ne mislim i ne pod**bavam)
              coovaj doope voojo, nemash ti pojma kakve sve oshtrokondzhe vijaju netom eeeee

              "oko" trazi nesthto drugo ja bih rekao, trazi dostojnog sagovornika i to joj sa nama teze ide jer vecina vas zna samo da se budali po chatu (bez uvrede)

              Comment


              • gox sto posto si u pravu ali,tema lepo kaze ,a i ja lepo odgovorih,ljubav na netu netrazim,sex je nesto drugoza sex niko nije ni pitaomoze li se naci ili ne na netu

                Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                Comment


                • oh pardoniram, mislio sam da je to jedno te isto....missim koji to muskarac trazi prvo ljubav pa onda da se nasloni, obicno to bude obrnuto...,.i same zene kad trazis tako naopako pomisle da neshto nije uredu s tebe pa....ali shta ja znam

                  Comment


                  • ma bre ko kaze sta ja kako trazimo goxy,pa cim se logujes na net,prvo pomislis gde ima nesto da bi mogo da savatasebo ljubav,msm ljubav i sex dva sveta razlicitatj razlicita zavisno od situacije

                    Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                    Comment


                    • Citiat člana goxy30 Pogledaj Post


                      "oko" trazi nesthto drugo ja bih rekao, trazi dostojnog sagovornika i to joj sa nama teze ide jer vecina vas zna samo da se budali po chatu (bez uvrede)

                      ...mod. goxy30 … zahvaljujem na džentlmenskom advokatisanju mada, da sam htela da se nastavljam ...dečko bi dobio adekvatan odgovor no, čemu i kome ?! …Možda bi to teško i razumeo zato ….
                      Tačno si fokusirao moje interesovanje na ovom forumu a ako ovakvi ovde ispadaju kao iz geštetnera … biće da sam tu definitivno zalutala.Međutim, hoću da verujem da ovde ima još normalnih?! Kol'ko do sinoć, imah to zadovoljstvo.U protivnom - zna se "lek" ... I da ponovim, ortodoksno ne volim chat_ovanje jer bi u protivnom ostala na fejsu. Ali o tome već diskutovasmo ... pa da u daljnjem ne spamujemo ovu temu …....

                      Comment


                      • Zašto ne bi moglo? Ako mozes naći srodnu dušu u gradu, na zurci, lupam na stadionu na nekoj utakmici, sto ne bi moglo i na netu? POtrebna je doza sreće, da "naletiš" na nekoga ko je dušom negde isti, istog vaspitanja i karaktera...mada , kada imaš sreće, mislim da ti se naprosto onda sve kockice nekako slope, svaka do jedne, sve nekako dodje na svoje, potrefe se interesovanjam vaspitanje, maniri, zaista tako mislim. Jednostavno osecaj gde se "prepoznate". Ko je normalan kao ličnost, kao karakter, taj je normalan svugde, a ne samo na netu. A ko nije, taj naprosto nije ni na netu. Na netu je najlakse biti svoj, jer kroz redove, pisanije se vrlo dobro odmah uocava ko je kakav, kakve su mu namere, ili htenja. Varate se ako mislite da se ne vidi...jer se "vidi". To je komunikacija kao i svaka druga, samo je vid njen drugaciji, ali je isto interekcija, o tome se radi i ne mozes ni tu dugo biti ono sta nisi ako neko ima takvih pretendencija. Jer pokaze se vremenom, ko je ko. Ovako ili onako. ♥

                        Comment


                        • ne moze da ne moze...

                          Comment


                          • tesko....skoro nemoguce

                            Comment


                            • muzika , mozda nisi naleteo na pravu osobu(ili naletela..ne znam pol ...izvini)

                              Ja sam srela i upoznala dosta ljudi sa neta imam razlicitih iskustava...zavisi sta trazimo i kako se postavimo ..naravno razocarenja su u vecem postotku ...Kazes "skoro nemoguce " ...znaci da ipak ima sanse ...ja sam imala svoju ljubav ...bilo je lepo ..zavrsilo se ali ne zbog neta ...zivot nam svasta sprema ,ali je pocelo kuckanjem i gledanjem u monitor bez da smo znali ko se krije sa druge strane ....
                              Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                              Comment


                              • ma daj nema sanse ,kakva ljubav na netu sam dosta vremena a jos nikog nisam upoznala u realnom zivotu !
                                a iovako niko nije bas skroz iskren na netu ,uglavnom foliraju ,lazu .....itd.
                                Ne shvatam kako mozes voleti nekog koga nikad nisi video ,dodirnuo ,ipak za ljubav je to neophodno !
                                Net je izvor zabave ,pa hajde da se zabavljamo

                                Comment

                                Working...
                                X