Objava

Collapse
No announcement yet.

Moze li se naci ljubav preko neta?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • može. znam pouzdano bar 5 parova koji su se tako upoznali i evo ostali toliko godina zajedno
    Citiat člana Crvenkapica
    jebeš ljubav ako nije nesrećna

    Comment


    • Probala ja to, bila u vezici, bilo slatko a i ne bas kratko...
      Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

      Comment


      • vec pomenuh 1000x
        u veoma malom broju slucajeva bude to ok, mislim da je internet prepreka da se ljudi upoznaju i na normalan nacin pocnu graditi vezu...mislim da je net u startu osudio vezu na propast jer sve krece neprirodnim putem...

        recimo
        naruchis preko neta jednu machkicu i placash za nju, nju tamo neko odgaja za tebe a ti sve vidish i utices tj ucestvujes u njenom odrastanju, gledas je kako je slatka kad mjauche, srche mleko, igra se sa smotuljkom konca, skache....bla bla bla
        onda ona naraste, i jedva cekate da se upoznate, odesh kod mace a ona te ne prepozna...fffffff i shibne te shapom
        e eto sranja smrc


        net je sranje ako mene pitate kad je rech o upoznavanju, mozda samo za prvi kontakt....dan dva tri i odmah da se vidite inace bzvz

        moje misljenje

        Comment


        • Da sam u situaciji da je trazim, izabrala bih bolje mesto za to

          Comment


          • Ja licno, cekam malo duze vremena da se upoznamo dobro preko net'a pa tek onda cemo live.
            Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

            Comment


            • Citiat člana Malena- Pogledaj Post
              Ja licno, cekam malo duze vremena da se upoznamo dobro preko net'a pa tek onda cemo live.
              Sto duze cekas to "live" vece su sanse da ces se vise razocarati, ili drugacije gledati na...... onda polako sve pocinje da se rusi
              Zasto?
              Lako je objasniti... jer ste se upoznali preko neta, dok pricate, razmenjujete poruke ili sta vec ne...vasa masta utice na svaku sitnicu, vasa masta gradi i oblikuje tu osobu koja vam se svidja zbog ovoga ili onoga i pravi od nje nesto sto skoro sigurno necete videti kad se stvarno upoznate

              Ako je preko neta neka sto krace traje na netu(ili neka nema neke preterane prisnosti, ili icega sto naslucuje na vezu), sto pre na kafu i razgovor ako je nekome do toga

              Sve u svemu, moje licno misljenje

              NET JE SRANJE kad su u pitanju veze

              Comment


              • Zavisi od osobe, nekada se neke osobe pretvaraju na netu a nekada bude da se pretvaraju uzivo a na netu pokazuju svoje pravo lice.
                Moja masta radi non stop - jer bez nje nemogu!
                Prijateljstvo preko net'a da - veze ne. Nisam ti ja za to!
                Upoznala sam drugaricu 2002 preko neta, za novu godinu 2008 smo se videle po prvi put, i dan danas se cujemo, druzimo, posecujemo jedna drugu.
                Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

                Comment


                • Mislim da ste oboje upravu, internet ima svoje dobre i lose strane. A kad je rec o vezama internet ne pomaze mnogo.

                  Comment


                  • Citiat člana Zoran Markovic Pogledaj Post
                    Mislim da ste oboje upravu, internet ima svoje dobre i lose strane. A kad je rec o vezama internet ne pomaze mnogo.
                    Vise odmogne nego pomogne...
                    Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

                    Comment


                    • slažem se
                      mada može da posluži i bude saveznik ako dvoje nisu blizu, tj u istom gradu.
                      Citiat člana Crvenkapica
                      jebeš ljubav ako nije nesrećna

                      Comment


                      • Da se odrzi veza da, ali da se zapocne preko net'a nah.
                        Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

                        Comment


                        • mislim da moze i da ima veci izbor za dobro al i za lose

                          Comment


                          • Moze se naci,ali je moras upoznati oci u oci,i sve funkcionise dok se ne pokaze pravo lice te osobe,jbg izgubio sam tako deset meseci zivota ali mi nije zao opet bih isto za tu osobu ucunio

                            Comment


                            • Nije se tesko zaljubitiii.. ))
                              Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

                              Comment


                              • ljubav preko neta,msm sta reci,google je cudna stvar,svasta se tu nadje,mnogi nadjose i mame i tate,preko neta,i ljubav naravno,al se mnogi i zaebase

                                Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                                Comment

                                Working...
                                X