Objava

Collapse
No announcement yet.

Sta je za vas Prevara?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Kada vodiljubav a misli na drugu
    kada ljubimo se u nekom lokalu , bioskopu , na nekom druzenju intimnijem a on gleda i flertuje sa drugom
    ako ovde pisemo o prevari u ljubavi ....
    Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

    Comment


    • #32
      muškarci ne mogu da se odupru tome da ne pogledaju drugu žensku osobu, ioako su sa svojom devojkom.
      to je jedan fenomen koji čak ni ja ne umem da objasnim
      nažalost, iskreno mislim da je to vid nepoštovanja i retko koji muškarac poštuje svoju lepšu polovinu, to je činjenica

      a za prevare su devojke majstori, pogotovo one prevare psihičke.
      ja sam po tom pitanju malo zatucan, pa mislim da žene kad varaju, uglavnom to rade srcem
      kod muškaraca to drukčije funkcioniše.... njima je bitna druga rupa, makar i šira, samo nek je druga
      Citiat člana Crvenkapica
      jebeš ljubav ako nije nesrećna

      Comment


      • #33
        Prevara je sve ono šta radite a znate da će povrediti Vase voljeno biće. Znači, sve ono što nije u granicama morala, normalnog ponašanja, izvitoperenih dela, misli i reči... sve ono što je na nekoj granici, ivici. Sve ono što u Vama proizvodi loš osećaj. E, sve to, kada lepo radite, to će sigurno da zaboli onog ili onu koju volite. Jer čim imate taj nelagodan osećaj, znaci da nešto nije ok, pa što ne bi Vama prijalo da se radi, da Vam rade, nemojte sebi dati za pravo niti luksuz da pricinjavate ili priredjujete drugima. Jednostavno, zar ne?

        Comment

        Working...
        X