Objava

Collapse
No announcement yet.

Ljubavnica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Citiat člana plavka Pogledaj Post
    Ma kakva ljubavnica jok bre ma nikako!
    Ako sam jedna,jedina i posebna bice moj bog,druga varijanta ne dolazi u obzir..
    znam da ljubav opravdava sve ali ne bih to sebi dozvolila..
    Plavko, pa ti si spremna za udaju! ;-)
    Postoje različite žene: neke mogu a neke ne mogu sebi da dozvole status ljubavnice. Za naše poimanje braka kao monogamnog- to je taboo, dok to u drugim društvima nije ništa čudno.
    Naši muškarci su tu malo širih shvatanja, pa u postojanju ljubavnice ne vide ništa čudno.
    A vi žene previše dramatizujete po ovom pitanju!

    Comment


    • #17
      Candy ma nije to dramatizovanje.Jednostavno mishljenje.Mogu da sechem vene ze nekim al ljubavnica necu da budem.Kao shto ne bih volela da meni muz sutra radi to,tako ne bih ni ja radila nekoj zeni,koja ga cheka kuci sa osmehom a on da se ljubavishe sa mnom..
      Ne..previshe nisko.

      Comment


      • #18
        Plavko, tebi sam rekao da si za udaju, i time dao pohvalu tvom razmišljanju sa kojim se potpuno slažem, a ovaj ostatak posta nee bio namenjen za tebe, bre!
        Kao što rekoh- ima raznih žena: dobrica kao ti, a ima i drugačijih...

        Comment


        • #19
          Bespotrebni komentari.Takve stvari kada se desavaju razum se ne pita.Mozda mali savjet za sve iskljucive,nikad ne reci nikad.

          Comment


          • #20
            Mozda mali savjet za sve iskljucive,nikad ne reci nikad.


            .....
            Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

            Comment


            • #21
              Citiat člana Lilith Pogledaj Post
              U mom rečniku reč 'ljubavnica' nema takvo značenje... ne mora neko biti oženjen da bi imao ljubavnicu... ja samo kažem da mi ne treba ni muž, ni dečko, ni momak, ni ništa od toga... nego isključivo ljubavnik... možda sam malo promašila temu, al to je moje razmišljanje...
              Nisi promasila temu...
              Ljubav nije osecanje, vec stanje duse... Ona se zivi.

              Comment


              • #22
                Citiat člana Lilith Pogledaj Post
                U mom rečniku reč 'ljubavnica' nema takvo značenje... ne mora neko biti oženjen da bi imao ljubavnicu... ja samo kažem da mi ne treba ni muž, ni dečko, ni momak, ni ništa od toga... nego isključivo ljubavnik... možda sam malo promašila temu, al to je moje razmišljanje...
                Lilith ZA PREDSEDNIKA!!!!

                Comment


                • #23
                  Citiat člana HardCandy Pogledaj Post
                  Plavko, tebi sam rekao da si za udaju, i time dao pohvalu tvom razmišljanju sa kojim se potpuno slažem, a ovaj ostatak posta nee bio namenjen za tebe, bre!
                  Kao što rekoh- ima raznih žena: dobrica kao ti, a ima i drugačijih...

                  o hvala candy hvala
                  vodim te na pljeske kod joce i nene da te chastim

                  Comment


                  • #24
                    Čitam sve ponovo,pa čak i moje što sam pisala...

                    I da Vam kažem nešto....Uskačemo sami sebi u stomak....Na temi šta bismo uradli i za ljubav,svi bi sve-pa šta je sada....Šta ako zavolite ludo i zabranjeno...?Šta je uradila Ana Karenjina...?Meni nije ona bila loša,ne,naprotiv,na njenoj sam strani bila.....Kad se vaša lepa Anđelina smuvala sa Pitom,svi su klicali,jer ona nije ljubavnica,ona je ikona(iako je dotični uveliko bio u braku sa Dženifer)....Ali,zato devojka,žena iz kraja....eeeeeee.....ta je loša.....

                    Nikad ne recite nikad...Ja sam imala tri duge veze i nisam bila u situaciji da budem ljubavnica....Ali,nikad se ne zna....I neću da siguram,ne želim...Jer.ako volim...ja volim....

                    Da i postoje dve vrste ljubavnica....One koje vole,kao Ana,i one koje samo hoće seks...Razlika je velika...

                    Baj d vej,slažem se,Lilith za predsednika

                    Comment


                    • #25
                      Pa drugo je sa Bradom. On se posle te prevare razveo od Dzenifer i ozenio Andjelinu.
                      Ok je meni ako je neko u braku i upozna nekoga u koga se zaljubi i zeli da bude sa tom osobom. Ali ako se to desi nek se razvede od zene i nek ozeni tu ljubavnicu. Ne vidim zasto bi i dalje ostao u braku. Nije ovo srednji vek vec lepo postoje razvodi. To sedenje na dve stolice je meni skroz odvratno.
                      A zena koja dozvoli da bude ljubavnica za nju nemam reci. Previse je bzvz da kazem glupa ali... Ako misli da je on voli, da ne voli svoju zenu sta je prepreka onda da ostavi zenu i da bude samo sa njom?!

                      Comment


                      • #26
                        Pa vi ljudi ste smesni
                        Ko je nekog prevario, ko nije a zeleo je, ili mozda jos uvek zeli....
                        Njemu je ljubavnica/ljubavnik nesto sto moze shvatiti
                        Ko nije imao ozbiljnu vezu i ko ne zna da uziva u sexu, ljubavi....taj nije za ovu diskusiju

                        Recimo imate nesretnu zenu kojoj godine prolaze, muz je bije, ponizava....sta vec ne
                        I da li je ta zena nenormalna ako pozeli ljubavnika i topli dodir, da zaboravi bar na kratko to iz cega mozda ne moze pobeci...jer u zivotu nije sve tako iskljucivo
                        Ili isto tako neki muskarac koji zbog dece, ovoga ili onoga ne moze da napusti neku kravetinu koja ili ne lici ni na sta, ili ga zaebava, ili je neka najobicnija fuxa...

                        Dakle preljuba je po meni nesto ljudsko, nesto u cemu mnogi vide spas od ovoga-onoga...nesto sto ih moze odrzati u zivotu....ja mislim da bi kao otvorenije drustvo imali manje samoubistava
                        Bilo bi lepo kad bi ovo naislo na razumevanje kod ljudi koji ceskaju kukavicko doope i gledaju kako se neko provodi...pa shize i pizde kad neko ima ljubavnicu/ljubavnika
                        Mali ljudi koji jedva cekaju da zabodu nos tamo gde im nije mesto

                        Zivela ljubav, s preljubom ili bez

                        Ko sam ja da kazem to nije u redu....pitajte ljubavnike

                        ---------- Post added at 16:19 ---------- Previous post was at 16:13 ----------

                        Pa bre vecina vas ovde i nije slobodna ae nemo se lazemo hahahha
                        igrali bi se 'roopice boce' a vamo kao fini...ma ti koji su kao fini/fine to je bre nesto najgore na sta moz covek da natrchi
                        Last edited by goxy30; 03-03-09, 16:18.

                        Comment


                        • #27
                          Recimo imate nesretnu zenu kojoj godine prolaze, muz je bije, ponizava....sta vec ne
                          I da li je ta zena nenormalna ako pozeli ljubavnika i topli dodir, da zaboravi bar na kratko to iz cega mozda ne moze pobeci...jer u zivotu nije sve tako iskljucivo
                          Ili isto tako neki muskarac koji zbog dece, ovoga ili onoga ne moze da napusti neku kravetinu koja ili ne lici ni na sta, ili ga zaebava, ili je neka najobicnija fuxa...
                          Ok je to, šta više, naći spas, ventil...
                          Jedino ne znam šta biva kad se 'pojave' emocije, pogotovo ako su samo sa jedne strane .
                          Da ne kakim mnogo, jer, gde sam ja od ljubavnika.... a tek od ljubavnice ....eeeeeeeeeee... Ja bih da se ženim! ....

                          Comment


                          • #28
                            Kad se zaebes pa te snadje neka pracka....onda reci nesto...ja se ne usudjujem...ali samo kazem ljudima ovako nekako

                            uzivajte jednom se zivi...izadjes na ulicu i neka boodaletina te zgazi na pesackom....dok budes hvatao poslednji dah onako grcevito...dok ti sekunde teku tako sporo...setices se cega i koga....pa ljubavnice naravno

                            Comment


                            • #29
                              A sta ste se svi uhvatili ove teme ko pjani....huh ?!

                              Svi bi da varate sram vas bilo, svi bi se igrali roopice-boce....aaaaa !?

                              Dojadilo vam nesto heh ?!



                              Sve banovati po kratkom postupku....mislim vas fine

                              Comment


                              • #30
                                sve su to osecanja , protiviti se njima znacilo bi protiviti se samom sebi, zasto bih osudjivao nekoga zbog toga ako me se ne tice licno.

                                Comment

                                Working...
                                X