Objava

Collapse
No announcement yet.

Ljubavnica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Jos u davna vremena je besmrtni Lenjin tvrdio da treba imati i zenu i ljubavnicu.

    Comment


    • #62
      Da li je iskljucivo ljubav ta koja dovede do toga da zena izabere za sebe status ljubavnice
      Do statusa ljubavnice ili naložnice ili konkubine ili ...........ne dovodi isključivo ljubav.Može i bez ljubavi.
      No do toga je dovode jedna odluka i jedan pristanak.Ljubav ruši lažne saveze i spaja u istini.
      Ljubav je apsolutna ili je ljubav ili nije.Ko voli neće nikoga učiniti ljubavnicom niti ljubavnikom.Neće nikoga učiniti drugim.

      Comment


      • #63
        Citiat člana Futura Pogledaj Post


        Niko od nas nije savrsen da bi osudjivao tudje odluke ...Elem
        Biti ljubavnica (kada u svojoj glavi imamo "rasciscene racune") nije tako lose za one koji zele strast , ljuba ,lagodnost i slobodu -koju ipak brakom na neki nacin gubimo valjda...
        Ko kaze da je ljubavnica druga?
        sa posla leti kod nje ne kod zene...Sa puta leti kod nje ne kod zene ..na pauzi misli na nju ne na zenu ...
        Ono naj vaznije gde je ljubavnica u prednosti , pa bre ljudi IMATE ISPEGLANOG
        NAMIRISANOG
        OKUPANOG
        NASMEJANOG muskarca koji cini sve da vas iznova i iznova osvaja ..samo zato sto niste ta koja njemu u potpunosti pripada.
        NE MORATE da osetite njegov zadah posle belg luka ni polse par meseci njegov prdez ....Mada , zavisi kako i koliko smo voljni i vesti da budemo PRAVA ljubavnica a to znaci da je u nasu korist i da uzimamo SVE sto je lepo ...jer ona druga stana naseg muskarca je ipak za zenu ....

        Comment


        • #64
          izgleda da ne postoji danas osoba koje je u braku a da nema ljubavnicu ili ljubavnika
          ljubavnica je dakle potreba savremenog coveka da bude u trendu,a usput da zadovolji sve potrebe koje nije uspeo kod svoje zene

          Comment


          • #65
            nikad nisam sebe stavila u status "ljubavnice", ali ljubavnice su ubrzale moj razvod i hvala im
            ==============
            :spam:

            Comment


            • #66
              koji cini sve da vas iznova i iznova osvaja ..samo zato sto niste ta koja njemu u potpunosti pripada.
              Strašno - da neko nekog iznova i iznova osvaja,da se iznurujemo igrama i ratom nerava a tako je lepo biti osvojena.
              Samo zato što niste ta koja mu u potpunosti pripada.Kad pomislim da nisam ta koja muškarcu u potpunosti pripada jako mi je loše.Strašno.A čemu da pripadam ako ne svom muškarcu.Društvu izvidjača?

              Comment


              • #67
                Naucno dokazano da žene vole oženjene!

                Žene vole zauzete muškarce odvajkada, a sada su i naučnici to potvrdili. Objašnjenje leži u potrebi žena da potvrde sopstvene vrednosti, ali i u činjenici da je zabranjeno voće slađe.

                Odavno je poznato da je zabranjeno voće najslađe. Za mnoge žene zabranjeno voće su zauzeti muškarci, koji su im upravo zbog statusa neodoljivi. Zašto se to događa? Postoji nekoliko različitih objašnjenja. Da li ste ikada primetili da vam je neki muškarac privlačniji samo zato što je zauzet? Postoje mnoge žene koje vole zauzete muškarce. Nedavno sprovedeno istraživanje pokazalo je da žene bolje reaguju na zauzete muškarce. Naime, kad bi im naučnici pokazali fotografije i rekli da je određeni muškarac zauzet, njihovo interesovanje bi poraslo. Naučnici kažu da to uopšte nije neuobičajeno ponašanje. Možda ste i kod sebe primetili da vam je kolega s posla postao zgodniji otkako ima devojku ili od kada se oženio. Zašto se to događa? Neki idu toliko daleko da tvrde kako su sve žene u srcu kradljivice zauzetih muškaraca. To, naravno, nije istina. Ako žene i privuče zauzeti muškarac, ne znači da će nužno i realizovati nešto konkretno. Makar u maštanjima - zabranjeno voće uvek je slađe! Kako psiholozi objašnjavaju ovaj fenomen? Postoje tri najzastupljenije teorije.

                Pećinsko ponašanje
                Prema nekim stručnjacima, sklonost žena prema nekim muškarcima ima i te kako smisla. Psihološka pozadina krije se u davnim vremenima, kada su ljudi živeli u pećinama. U to doba pronalazak savršenog partnera bio je pitanje života i smrti. Ako muškarac tada nije mogao da zaštiti ženu i obezbedi joj hranu, smrt je bila vrlo blizu. Žene su tada viđale zauzete muškarce kako se brinu za svoje partnerke, pa su i same želele takvu dokazanu brigu. Antropolozi tvrde da su ostaci takvog pogleda na svet i primarne borbe za opstanak i danas ostali u ženama koje zapravo reaguju podsvesno i nagonski.

                Jednostrana iluzija
                Drugi stručnjaci skloniji su savremenijim objašnjenjima. Kažu kako neke žene privlače zauzeti muškarci jer vide da oni znaju da funkcionišu u vezama i da su spremni da se obavežu. Međutim, žene vide samo onaj romantičniji deo muškarca. To je onaj koji drugu ženu drži nežno za ruku, miluje joj kosu, ljubi je i dodiruje. Budući da žene to priželjkuju, taj muškarac im postane privlačan jer vide da je sposoban za tako nešto. Problem je što zaboravljaju na drugu stranu priče, a to je da je i muškarac samo čovek koji voli da gleda fudbal, pije pivo, podriguje i ponekad zna da bude naporan i težak.

                Potvrda vlastite vrednosti
                Naravno, neke žene to rade iz čiste zabave i zloće. Istina je da se iza takvog ponašanja krije psihološka pozadina. Takvim ženama otimanje tuđih muškaraca treba da same sebi ali i drugima potvrde svoju vrednost. Međutim, događa se upravo suprotno. Bilo kako bilo, ima nešto u zauzetim muškarcima. To, naravno, ne znači da svaka žena želi zauzetog muškarca. Možda će ga samo u prolazu pogledati i u sebi uzdahnuti.




                Pogledam i uzdahnem,... ali to je to....
                Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

                Comment


                • #68
                  Citiat člana unthinkable Pogledaj Post
                  Da li je iskljucivo ljubav ta koja dovede do toga da zena izabere za sebe status ljubavnice?
                  Koju satisfakciju nalazi u takvom polozaju,u vezama koje,mora da su vrlo mucne i bolne ako je ljubav u pitanju? (tesko je biti druga/drugi)? Sta mislite o tome,kakav je vas stav? Opravdati takvu vezu ako je iz ljubavi,ili je ipak za osudu?


                  Ne; nego njeno ne postovanje sopstvene vrednoce i bitisanja. Ajte, molim Vas, gde postujes sebe ako pristajes na mrve i mrvice od ljubavi, o cemu mi to onda pricamo. To su po meni gluposti. To je pod jedan. Pod dva, ne radi drugome sto en zelis da se radi tebi, ne znam da li bi te silne ljubavnice radile sve to, da danas sutra budu an mestima tih prevarenih zena. Da se razumemo, ne opravdavam muskarce, nikako, no - no, jer ko nece da vara, nema ni povoda za to. Nista ja ne osudjujem, svaciji zivot njegoav stvar, jer nikada niko od nas ne zna sta mu zivot nosi. I koga. Ne osudjujem , neka svako radi sta zeli ali ce za to da snosi i osgovornosti. Ja licno nikada nisam bila druga. Postujem sebe i znam koliko vredim. Ako ne ide, ok razlaz pa neka sebi svako trazi drugu srecu. Ja sam rodjena, da budem...Prva. Takva sam. Sto je moje, moje je, odana sam, verna i to isto zahtevam. Trazim. Ocekujem. I to je to. ♥

                  Comment


                  • #69
                    novo doba
                    nove "vrednosti"
                    mnogim zenama ne smeta da budu ljubavnice a to moze biti iz vise razloga, a uglavnom je to zbog novca ili onoga sta ljubavnik moze uciniti za ljubavnicu kad je u pitanju posao ili sta vec
                    sa druge strane ima dosta zena koje ne zele da udju u brak, a zele dobar sex tu i tamo a savrsena prilika za to je ozenjen muskarac koji svakako nije "zardjao" i zna sta radi
                    ovakve zene uglavnom jure neku svoju karijeru, uglavnom ostanu bez muza i dece po stare dane...ali taj trend je tek nedavno uzeo maha a buducnost ce pokazati koliko je to promasena stvar

                    kad sve obrnemo i okrenemo
                    zene, sva ova prava koja uzivaju (sve vise) imaju i svoju negativnu stranu, one polako preuzimaju neke muske osobine, one su sefovi, one se pitaju, one upravljaju.... sve to ali one na kraju ostaju same i dzangrizave
                    naravno ne sve, ali dobar deo njih

                    sa srecom zene

                    ja sam misljenja da crkva lepo kaze da muskarac treba da je muskarac a zena da je zena
                    u suprotnom ne bi me cudilo da za nekih 50-100god sve vise njih idu na nekakvu operaciju kako bi "ugradile" falus
                    kako bi sve bilo na mestu.....
                    ali to svakako nece biti na mestu jer priroda to nije tako odredila
                    nemojte me pogresno razumeti ali ja sam misljenja da ove savremene stvari sva ta toboze prava koje zene traze i ostvaruju vode ovaj svet (jedna od stvari) u sunovrat

                    malo sam skrenuo sa teme, a razlog tome je upravo to sto sve vise ljubavnica ima medju nama bas zbog slobodnih shvatanja kakva postoje medju novim generacijama koja dolaze i sve ih je vise

                    Comment


                    • #70
                      moje subjektivno misljenje (cim je moje i cim je misljenje znaci da je subjektivno) o zadanoj temi o ljubavnici tj o zabadanju nosa u zivljenja tudja....vako:

                      onaj koji misli da treba da ima ljubavnicu i treba da je ima.....onaj ko misli da ne treba i ne treba......onaj koji misli da treba da ima ljubavnika i treba da ga ima...onaj koji misli da ne treba i ne treba.....
                      ona koja misli da treba da ima ljubavnika i treba da ga ima....ona koja misli da ne treba i ne treba......ona koja misli da treba da ima ljubavnicu i treba da je ima.....ona koja misli da ne treba i ne treba......
                      i onda se pitam sta ima tu i da se pita.........

                      a sud Perin objektivni (jer cim je Perin i cim je sud onda je i objektivan) o pisanijama iznad:
                      " za islamofobiju i strah od obrazovanih zena koje se pitaju , kriv je skolski sistem"......

                      Comment


                      • #71
                        bilo bi lepo da "deca" koja vaginu videla nisu ne pisu o stvarima o kojima nemaju blage veze

                        vec naseru nesto a ne kazu zapravo nista, sve se secam imali mi macka a on krene kroz visoku travu, jadan bio neiskusan i samo mjaukao jer se posle dva metra zavrzo i jedva se nazad vrnuo

                        nekima je bolje da titraju jajca svojim ljubimcima no da lelemude o necemu o cemu ocigledno nemaju veze ....

                        ali slobodan je forum, a sranja po njemu ima poprilicno tako da onaj ko misli da moze da pise i moze da pise, onaj ko misli da ne treba i ne treba, onaj ko misli... bla bla blaaaaa

                        Comment


                        • #72
                          ala si ti prestrog prema sebi, oxy, tako samokritican... pa sta ako naseres nesto, a ne kazes, zapravo, nista?! k'o da ti je prvi put.

                          Comment


                          • #73
                            maco treba tebi macan, ne izigravaj mirodjijicu ne prilici ti za tvoje godine

                            trljaj misa dok te neko ne oslobodi 'sreco'

                            Comment


                            • #74
                              he, he, he, ....ovo je dobro- "o stvarima o kojima nemaju blage veze"......imal kakva diploma za te stvari koja dokazuje imanje blage veze????...a i imal cime da se izmjeri blagost te veze o necemu sto je bez veze?????......

                              a i savjeti su dobri.....vrlo su moralni.....
                              a macak Pero je meni kazo da moral ne postoji za sebe i zbog sebe....moral zivi jedino u odnosu na druge, ili bolje zbog drugih, kao sto po nekoj od teorija temporalnosti vrijeme ne postoji izvan odnosa medju pojavama i promjenama o njima....

                              pa sam ja na osnovu tog Perinog objasnjenja zakljucio da su savjeti limitirani odnosom morala i broja imanja skolskih casova savjetodavca.....

                              zivjele sve ljubavnice i ljubavnici, a i oni koji to nisu...a najvise zivjeli oni kojima ne smeta ni jedno ni drugo......
                              to Pero i ja pijemo kahvu jutarnju uz rakiju pa nazdravjamo.......

                              Comment


                              • #75
                                ljubavnica?! status?! sram je bilo... nemoralno, za osudu! za linc!!!

                                Comment

                                Working...
                                X