Objava

Collapse
No announcement yet.

Sta vas odbija?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Kad zapušteni i gubitnici komentarišu o lepoti i vrednosti.
    Kad neko ne zna ko kosi a ko vodu nosi.
    Kad sa fotelje sve znaju i mogu a i fotelja samo što se nije raspala.

    Comment


    • #47
      foliranje i dvolicnost

      Comment


      • #48
        sedim na poslu i divim se mobilnom tel iz 'praistorije' i onome sta moze pa me eto ovde.... mislim nesto i ... preterano proseravanje o: poslu, parama, i slicnome, tvrdoglavost iznad svega

        Comment


        • #49
          Provokacije.

          Comment


          • #50
            Navalentnost u svim smislima, pritisak, neozbiljnost, foliranje ( skrivanje emocija ukoliko postoje, a ukoliko ih nema glumljenje istih )... nastavice se...

            Comment


            • #51
              odbojnik na pruzi...ne moze covjek vjerovati koliko taj odbija

              Comment


              • #52
                Tvorac ovog mesta me odbija ali to radi tako da ga se cesto setim i pozelim.

                Comment


                • #53
                  kad se saberemo i oduzmemo vas sve odbija i nikoga nista ne privlaci svi bi neko svrsenstvo odbija nas i najmanja anomalija hmmm pogledajmo za pocetak sami sebe zasto se to sto se desava desava zasto je neko hladan zasto neko kalkulise u vezi zasto ne zpava sanjom a trpi je zbog dece hmmm pa jednostavno svi se zalepimo za lepo lice i tople price posle kukuj jer smo svi u stvari lencuge niko ne zeli da od obicnog napravi savrseno vec ogrizo u lenjosti svako prevrce po smetlistu ne bi li nasao neku ne pohabanu korisnu stvar .... ko razume shvatice ....

                  Comment


                  • #54
                    Odbija me nadmeni stav i kada misli da treba da padnem na dupe ili se onesvestim kada cujem kakav auto on ima
                    a nije se istusirao pred izlazak sa mnom ....uzas ...meni to nepostovanje ...mozda samcepidlaka ali to me stvarno odbije odmah ...
                    Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                    Comment


                    • #55
                      Zanoktice
                      Dlake iz usiju ili nosa
                      Nadmenost
                      Nerazumevanje i zatucanost
                      [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                      Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                      Comment


                      • #56
                        Citiat člana COCO Pogledaj Post
                        Zanoktice
                        Dlake iz usiju ili nosa
                        Nadmenost
                        Nerazumevanje i zatucanost
                        A kad skici, i to smeta COCO?

                        Meni smataju bas takve kao ti, traze dlaku u uvetu

                        Comment


                        • #57
                          Citiat člana Prase Pogledaj Post
                          A kad skici, i to smeta COCO?

                          Meni smataju bas takve kao ti, traze dlaku u uvetu
                          Odbijaju me svinje
                          Prase
                          [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                          Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                          Comment


                          • #58
                            odbija me kad je neko previše napadan i prost

                            Comment


                            • #59
                              odbija me glupost i zatucanost u kombnaciji sa arogantnošću.
                              jbte, ili je ovo što sam napisao u blagom porastu iz dana u dan ili sam ja sve manje tolerantan.
                              Citiat člana Crvenkapica
                              jebeš ljubav ako nije nesrećna

                              Comment


                              • #60
                                Pre svega naduvani tipovi i iste takve devojke a onda jos mnogo toga
                                [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                                Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                                Comment

                                Working...
                                X