Objava

Collapse
No announcement yet.

Sta vas odbija?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    pogrickani znojavi nokti na rukama ...za neoge da ne pricam
    Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

    Comment


    • #62
      tvrdoglavost i ženska razmaženost
      Citiat člana Crvenkapica
      jebeš ljubav ako nije nesrećna

      Comment


      • #63
        sve ako mirise na sex ili vezu
        dojadile mi ove il one, neke lepe i pametne, ili najlepse al ne tako pametne, il....

        ma ko vi sve jebe, imam ja sebe
        i lepo mi

        plavushe jebo vas "Cira" (onaj na ugalj)...
        [MP3]http://dc195.4shared.com/img/305506386/e90aec79/dlink__2Fdownload_2FltPR-Nh7_3Ftsid_3D20110714-011937-d4f57c08/preview.mp3[/MP3]

        Comment


        • #64
          mene ovo privlači

          leleeee goxy, nahebo si kad naiđe neka 'va'ka baš kao što si opisao
          Citiat člana Crvenkapica
          jebeš ljubav ako nije nesrećna

          Comment


          • #65
            Odbija me kada neko zeli biti zanimljiv pa se dohvati nekih posalica na temu sexa ...Smatram da i za salu tyreba imati stila ...Treba znati biti "elegantno vulgaran"

            Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

            Comment


            • #66
              obično sam imao jako duhovite devojke i to me jaaaako privlačilo;
              odbijalo me i odbija me potpuna netalentovanost za humor, kad je neka previše "drvena"
              opusti se, majka mu stara, zezamo se
              sve je ovo R 'n' R
              Citiat člana Crvenkapica
              jebeš ljubav ako nije nesrećna

              Comment


              • #67
                Umisljenost i zluradost.

                Comment


                • #68
                  distanca, tj udaljenost
                  nema veze sa distancom naravno

                  a takodje me odbija, kad ima dlake u nosu koje strche, kad se na nogama pocinju osecati ostre dlake (pfffuuujjj), kad su joj je na noktima izlizan lak (bolje bez njega), kad trpa sminku na lice ko klinac cokoladu u....kad joj sve nesto smeta pa ne zna sta oce, kad se necka a zna sta hoce, ma uopste kad sve saberem i oduzmem
                  SMETAJU MI ZENE, sve ste bre nesto isfolirane, necete ovo ili ono, ne mozete ovo ili ono...ma bre, eto meni ne trebate...mozemo ovde da se pisemo i to je sve
                  KO VI EBE, molim bez uvrede

                  Comment


                  • #69
                    konačno ti plavuše došle glave?
                    e moj gogec, ogadile ti plavuše sve žene za ceo život
                    Citiat člana Crvenkapica
                    jebeš ljubav ako nije nesrećna

                    Comment


                    • #70
                      vulgarnost bez imalo stila
                      Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                      Comment


                      • #71

                        biti vulgaran znaci razumeti sirovu stvarnost onoga sto je oko nas i prosto i sirovo je nekome objasniti
                        stil je relativan, za nekoga su cipkane gacice nesto lepo, a za nekoga je jos lepse bez gacha
                        sta je tu stil a sta ne bem li ga
                        prnu li zene sa stilom il bez njega pa ostanu zive, da, i ostanu zive, uvek
                        dobro je to za probavu, kazu

                        Comment


                        • #72
                          Dvolicnost, laz, foliranje, pametovanje...
                          Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

                          Comment


                          • #73
                            odbija me ako nema kvalitetnu odecu skladnih boja, dobar (skup) sat i ako pije pivo... ukratko.

                            Comment


                            • #74
                              Citiat člana unthinkable Pogledaj Post
                              Obicno pitaju sta vas to privlaci kod osoba suprotnog pola. E ja pitam, sta vas odbije? Krene prica i to nesto ali umesto da se zagrejete jos vise,vi pocinjete da se hladite...a sve je fino pocelo? Sta se desi? Sta vas moze odbiti i naterati vas da pobegnete?


                              Neodgovorni i bahati ljudi. Koji ne drze do svoje reci. Kada se ispostavi da neko nije ono za sta se predstavlja, sta je; za sta se izdaje. Svi bi mi hteli da smo šećer od pene i cakum- pakum, ali svi iamo mane, ali ja "begam" glavom bez obzira ako se utvrdi da neko ima poroke, da to kućno vaspitanje nije ono šta se meni činilo, i kada vidim, znate šta? Neosetljivost. Lažljivost. Ja takvim ljudima ne mogu da verujem, pa da me ubijete, jer kad tad bi Vas "skenjali" negde, da izvinete an izrazu, svojim uvredama, lazima i grubostima. Neosetljivošću, koja gazi i lomi pred sobom sve kao cunami. Jednom nisam umela da se izborim sa tim, ne znam ni sama sta sma mislila i cime sve to zasluzih; sada se dobrim svega bojim i jako, jako pazljivo pratim sve znake, pokrete, reci, uskladjenost dela i misli i iz kakve je kuce. Jer svi su ljudi, ali malo je ko covek. A kada vidim surovost i hladnocu u ocima, ja znam da ja nemam tu sta da trazim, jer ja sam jedna fina dušica, koja ne trpi uvrede, ponizavanja, gluposti i sravnjavanja. Mozes mi sve lepo reci, ali nismo mi ovce cuvali zajedno i samnom tako niko vise nece nikada postupati, niti cu ikada vise ikome dozvoliti da i pomisli da sam ja njegov otirac za te prokleto lazljive usne i pune prasine puta cipele od grada, do grada, od prilike do prilike. ♥

                              Comment


                              • #75
                                nadmenost ...neodgovornost ...O higijeni valjda ne treba da pisem ))
                                Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                                Comment

                                Working...
                                X