Objava

Collapse
No announcement yet.

Sindrom "Sponzoruse"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Još uvek nemam potrebu jer sarađuješ. ;-)

    Comment


    • #62
      Ne znam jesam li dobro shvatila pojam"sponzorisanja"...Trgovina -radi dobitka? Samo malo....!.
      1.-On placa poklonom -neki telesni uzitka,radi pokazivanja moci -jer moze da kupi SVE; ona taj uzitak redovno daje radi exponiranja, statusa...ili kako doci do nekog dobrog poklona-nego biti ukras na "jelci statusa" sa nadom za uspeshnu udaju time i boljim (medijima bombardovano) zivotom..
      2.- Ona placa poklonima(krstarenja..kola...itd) zadovoljavanje svojeg ega i libida
      pokazivanjem svetu kako joj je vreme saveznik(i novac); ON svoju dokonost...sexualnu zelju telo nudi za blagostanje i tretman extra muzjka i kao dobru reklamu za potencijalne nove izdrzavateljke...SVIMA dobro??????

      Boze....a sta ako se to radi sa jakim emocijama obostrano? Jel' to onda sponzorstvo..i sta taj izraz uopste znaci????

      Comment


      • #63
        pa nista, oduzmes mu kupovnu moc i vidis koje ce obostrane emocije da ostanu

        Comment


        • #64
          Eh MT..ovo je dosta sterilan odgovor....Kao da sa kupovnom moci se gubi identitet i neka normalna ponashanja dobijaju formu "sponzorstva"...ccc
          Poklanjati je predivan osecaj -kao i primati...po cemu da se lishimo(obostrano) takve emocije i zadovoljstva?...
          Zar je usud biti fin i pocastiti svoga dragog (dragu)..kad god smo u materijalnoj prilici bez stavljanja na kantar?

          Radije cemo to ciniti drugarima i ocekivanim ovacijama hraniti smrad od ega...no svojim bliskima izazvati osmeh u oku..
          Last edited by Hannah; 03-01-09, 16:32.

          Comment


          • #65
            Citiat člana Hannah Pogledaj Post
            Poklanjati je predivan osecaj
            kad kazes to tako lepo..ne mogu se odupreti ...meni trebaju gume nove ....ovako izgledaju sadasnje


            a ovako nove

            U pitanju je FALKEN ZE512 205/15 R17
            sigpic
            Nick promenjen, bivsi nick je bio "mazda NBGD"

            Comment


            • #66
              Tipican primer muske sponzoruse

              Comment


              • #67
                haha..pa kad je rech o poklonima...zar je i deda mraz sponzi
                sigpic
                Nick promenjen, bivsi nick je bio "mazda NBGD"

                Comment


                • #68
                  Citiat člana mazda NBGD Pogledaj Post
                  haha..pa kad je rech o poklonima...zar je i deda mraz sponzi
                  Deda Mraz daje poklone... A ne prima Promeni to Masina u Muska Sponzorusa Zaliva

                  Comment


                  • #69
                    Znači...moja nana je isto bila sponzoruša....

                    Mogla je samo da se uda u bogatu kuću,za gazdinog sina....


                    Pa,na koga li sam onda ja???

                    Comment


                    • #70
                      neshto mi bas pade na pamet

                      da imam mnogo para, da sam ono ultra bogat
                      izlijem sidro od 50kg, od zlata naravno
                      izvedem dragu camcem tamo gde je dunav najdublji i dam joj poklon
                      skocim u vodu i kazem "ajmo draga ponesi poklon pa da otplivamo do obale"

                      kad se setim nekih plavusa, sad sve neshto missim...brate sto nisam bogat, pa sve bi se podavile

                      Comment


                      • #71
                        Prvo, istinska ljubav i romantika, nema nikakve veze sa tim više prokletim novcem. Nema. Jer ako zelis nekoga da obraduješ i neko ti je drag, taman da ti kupi cvetić najmanji kao i jednu bombonu, to je ljudi moja paznja. Paznja. Jel znate Vi sta je paznja? Znak da ste nekome vazni, da mu je stalo do Vas. Sasvim je normalno da je momak kavaljer. Dzentlmen. I sasvim je i ok, da i ona njega raduje nekom sitnom paznjom, kao i on nju. U pravoj ljubavi ti je gušt biti sa onim/onom kojom/koga volis, pa taman delili jedan kolač sa dve viljuške. jer lupam, mozda ja imam danas više, pa ja mogu više nekoga da radujem, iznenadjujem. Mozda sutra ja ne budem u toj poziciji, pa neko mene bude lupam, vise bude radovao. Ne treba to niti brojati niti gledati na to. Ko Vas voli, taj ce razumeti i kada nemate i kada imate. Kao i Vi takodje tog nekoga svog, isto razumeti. U pravoj ljubavi, nema tih gluposti tipa, e ja sam tebi, e sada si ti ni redu. N-E -M -A.

                        Comment


                        • #72
                          u pocetku moze da se desi tako, obicno i bude tako
                          na kraju, ako nema novca, nema vise ni lepih momenata i sve je teze "opstati" u "ljubavi"

                          prava ljubav
                          ako to uopste postoji, to je ono cega nismo ni svesni vec uzivamo u njoj ... dakle ona jednostavno nestane, neshto kao letnja kisa sa ulice
                          al dobro sad, padne opet neka druga kisa pa se mozda i oseti neshto slicno
                          a ti koji toboze zive godinama u ljubavi ili lazu sebe ili nisu svesni sta njihova "ljubav" zaista misli
                          mozes voleti psa, kola, mesto u kome zivis...ali ljudsko bice(ne mislim na porodicu...)...mozes, kratko jer covek je covek...stalno se menja, stalno tezi necemu...
                          al bez para, aman ljudi, nema nista bez para....u takvom drustvu zivimo, to nam je nametnuto zeleli priznati to ili ne

                          Comment


                          • #73
                            Citiat člana goxy30 Pogledaj Post
                            u pocetku moze da se desi tako, obicno i bude tako
                            na kraju, ako nema novca, nema vise ni lepih momenata i sve je teze "opstati" u "ljubavi"

                            prava ljubav
                            ako to uopste postoji, to je ono cega nismo ni svesni vec uzivamo u njoj ... dakle ona jednostavno nestane, neshto kao letnja kisa sa ulice
                            al dobro sad, padne opet neka druga kisa pa se mozda i oseti neshto slicno
                            a ti koji toboze zive godinama u ljubavi ili lazu sebe ili nisu svesni sta njihova "ljubav" zaista misli
                            mozes voleti psa, kola, mesto u kome zivis...ali ljudsko bice(ne mislim na porodicu...)...mozes, kratko jer covek je covek...stalno se menja, stalno tezi necemu...
                            al bez para, aman ljudi, nema nista bez para....u takvom drustvu zivimo, to nam je nametnuto zeleli priznati to ili ne
                            Zaista ima dosta istine. Bez para u danasnje vreme covek ne moze zadrzati ljubav cak i da je to ona PRAVA ljubav.

                            Comment


                            • #74
                              Citiat člana Zoran Markovic Pogledaj Post
                              Zaista ima dosta istine. Bez para u danasnje vreme covek ne moze zadrzati ljubav cak i da je to ona PRAVA ljubav.
                              Jel ti to ozbiljno misliš? Znači, danas sutra ti ostaneš bez tog novca i ti zaista duboko veruješ da ne možeš zadržati i imati tu pravu ljubav, ako nemaš novac? Izvini, meni takav stav totatlno šokantan i fatalistički. Ako te neko ostavi zbog toga, i ne razume, to onda nije prava ljubav. Ali, ako zaista imas nekoga kvalitetnog, pametnog, ta ce ostati uz tebe , uz sve zivotne probleme, medju kojima i jeste besparica. A vrlo je lako, super biti i nasmejan kada imaš sve, kada te nista ne boli, kada imas za sve; e, ajde ti to sve budi, kada nemaš. U tome i jeste caka. U dobru, ti mozes vrlo lako i sam; trik je upravo u tome, ko će ostati uz tebe, kada te svi napuste. Prava osoba i ljubav, te nece napustiti ni tada. Ali, to je moj stav i poštujem svacije pravo na svoj, samo me je tvoj zaista iznenadio. Neprijatno. ♥

                              Comment

                              Working...
                              X